PDA

Zobrazit normální verzi : [JB] Stížnost na admina: Strateg - Shinigami



NejsemGejJsemPrincezna
06-10-14, 01:46
Tak jsem si vesele hrál JailBreak a pak se připojil Strateg
od té doby už jsem moc nehrál
Strateg mě neustále graboval a zabíjel za nic, normálně jsem hlídal zbrojku a najednou lítám a umírám
Tak jsem se rozhodl natočit kratší video co mi dělal
Doufám že se to aspoň bude nějak řešit, dělal to i ostatním.. napsal mi i několikrát že jsem dement a jediný co jsem já napsal jemu je že jsem se ptal jestli je normální..
Aby toho nebylo málo, napsal že kdyby byl normální admin, tak že mám ban že neberu simona, ale jak je ve videu možné vidět, simona jsme si vzít nemohli, jakmile začlo kolo byl VD, muj spoluCT si vzal simona v chatu to napsalo že si vybral simona a hned probliknul VD a byl dál vesele VD
Tak to mám za to že si platim VIP a hraju jen na serverech od cska.. not bad
Zde je to video: https://www.youtube.com/watch?v=_UlctMqHpNw&feature=youtu.be

Koprakek
06-10-14, 06:21
Při HVD se máš držet v CT zoně… a když v ní nejsi nemáš právo zabij hráče který je hledaný nebo který má gunu… plus jsi tam dal 2 FK ( to nepočítám mimo te zbrojky ) Simona si taky nebral a hitoval jsi bezduvodně…

Britny
06-10-14, 06:47
Ale to HVD podle mě dával pořád admin, takže on si vzal simona ten ct a vzápětí bylo HVD a dělal to tak každé kolo, tak co potom ti CT mají dělat? Je jich tam 5 a pokud admin stále dává HVD a ještě je tam zabíjí, tak si ani nezahrajou. Tu se stejně nic nevyřeší, tak je lepší když leftnete na jinej JB, pokud si chcete jen tak for fun zahrát, v tu noční hodinu jsou servery prázdné.

NarutoO
06-10-14, 09:50
Ale to HVD podle mě dával pořád admin, takže on si vzal simona ten ct a vzápětí bylo HVD a dělal to tak každé kolo, tak co potom ti CT mají dělat? Je jich tam 5 a pokud admin stále dává HVD a ještě je tam zabíjí, tak si ani nezahrajou. Tu se stejně nic nevyřeší, tak je lepší když leftnete na jinej JB, pokud si chcete jen tak for fun zahrát, v tu noční hodinu jsou servery prázdné.

Moje řeč, hrát v půl druhé JB, to je jen pro otrlé, většinou jsou vzhůru jenom magoři u CT a admini spí spánkem spravedlivých, takže pomoci se těžko dovoláš. Tuhle jsem byl na JB a jeden zhulenec dával takový šalby, že jsem uznal, že je čas to zabalit..

Joseph
06-10-14, 10:29
vratme sa trosku do minulosti http://csko.cz/forum/showthread.php?17987-Rob%EDte-si-srandu mozte si precitat prispevky od pana admina stratega :) teraz sa bavil ocividne on, a to je aj admin..

Swagrid
06-10-14, 11:14
0:20 - FK, nebyl jsi ve zbrojce a zabil jsi ho jen tak. Pokud chtěl jít do zbrojky, měl si tam být nejdřív ty a potom máš nárok na to ho zabít, jinak se můžeš třeba postavit na hlavu. Podle toho usuzuju, že ti dal kill. 0:13 psal, že kdyby banoval tak jak by měl, tak už máš ban za nebrání simona, ale on tě radši trestal killem a grabem, ale je pravda, že někteří ten grab využívaj až moc, co si budem nalhávat, nehledě na to, že v 0:06 Werewolf označil Stratéga jakožto admina závislýho na grab ( :D ). Je fakt, že jeho slovník je trochu vulgárnější co jsem si tak všiml. Označuje hráče jakožto dementa etc, ale dokud se nevyjádří admin sám, nemá cenu vytvářet nějaký různý teorie.

Hlavně mi to příjde stražně utržený z kontextu, respektive si nahrál jen tu část, kdy tě Shini 2x zabil. Příště to hoď celý, né jen část.
#PEACE

Shinigami
06-10-14, 12:11
Mám sa sem vyjadriť? Som myslel, že si každý utvorí svoj názor.

NejsemgejJsemPrincezna.

Bolo po pol noci a na serveru 5 ľudí, potom čo odišiel Tatka smoula si šiel k CT. Nechal som ťa tam len preto, že si nám mal otvárať cely, bohužiaľ si toho nebol schopný, tak som dával na začiatku kola HVD, od začiatku mapy si neprehovoril ani slovo a ani raz si nezobral simona, keby áno, tak je to na deme vidieť, pretože by si bol vo fronte a automaticky by ti ho dalo ešte predtým ako by som dal ja HVD. Ďalej si chodil stále po vonku a neustále nás zabíjal, pritom neboli žiadne príkazy pretože si nemal mikrák (ak áno tak ťa nebolo počuť). Potom k tebe prišla posila, druhé CT. Rovnako nemalo mikrák, ale bola noc a bolo mi jedno kto je u CT, ale vy ste nás ďalej zabíjali, hlavne ty. Tak som ťa na začiatku kola vždy zabil. To druhé Ct potom po nás hádzalo granáty, ale tiež mi to bolo jedno. Keď si sa chcel hrať podla pravidiel mal si ísť na druhý JB, kde by si bol sám, pretože vtedy sme boli posledný na všetkých JB. Inak, na začiatku čo prišiel k CT som nedával HVD, čakali sme v cele kým dá open, dal som ho až po minúte keď stál v zbrojke a nič nerobil. Odvtedy som ho dával vlastne každé kolo, páč boli sme u T 3 a nebavilo nás čakať kým nájde tlačítko.

Teraz k tebe Joseph

Vidím, že stále máš komplexy za ten ban. Moc sme sa nebavili, pač u CT boli dvaja ľudia ktorý nemali mikrák a chcelo sa nám všetkým spať, vlastne o 10 minút neskôr som odišiel a so mnou odišli všetci u T, vtedy sa tam pán NejsemGejJsemPrincezna mohol vyblázniť, už ho tam nikto nezabíjal. A jo, viem že ma nemáš rád a stále máš v žalúdku to, že si dostal ban, takže je jasné, že si šprtneš do hovna keď je šanca.

K celej veci, hmm, čo by som tak dodal. Aspoň to nerobím keď je plný server, že?

NejsemGejJsemPrincezna
06-10-14, 14:41
SpoluCT si vzal simona a dal jsi HVD takhle by to dopadlo i semnou, jakej jsem měl důvod brát ho?
Mikrák jsem měl několikrát jsem mluvil, asi nemáš sluchátka nebo repráky..
Druhé CT taky mělo mikrák několikrát jsme na sebe mluvili
Víš proč jsem vás nechtěl ve zbrojce? Automaticky jak jste měli zbraň tak jsem byl mrtvej, mělo to smysl vás tam pouštět?
A proč jsem byl asi na tomhle JB viď? protože nikde jinde nikdo nebyl jak jsi napsal.. to jsem si tam sám pro sebe měl hlídat zbrojku?
A proč jsi mi teda psal že jsem dement? o open jste si taky nepsali nic..
Aspoň dementy sis mohl odpustit..

a k tomu 0:20 - sice jsem nebyl ve zbrojce ale je jasně vidět že šel pro zbraň, CT už tam nebylo a byl tam terorista který zabil CTčko.. co tam asi chtěl dělat? podívat se co má T za zbraň?
proč jsem asi nahrál část? já neumim vracet čas jestli ty jo klidně mě to nauč..
zabil mě minimálně tak 20x

a ještě pro koprakek, v celym videu jsem zabil 2 a to jeden jak šel do zbrojky a druhej kterej zabil CTčko a měl zbraň..
možná si mě pleteš s tim koho jsem pak spectatoval,, spoluct

Volume
06-10-14, 15:27
SpoluCT si vzal simona a dal jsi HVD takhle by to dopadlo i semnou, jakej jsem měl důvod brát ho?
Mikrák jsem měl několikrát jsem mluvil, asi nemáš sluchátka nebo repráky..
Druhé CT taky mělo mikrák několikrát jsme na sebe mluvili
Víš proč jsem vás nechtěl ve zbrojce? Automaticky jak jste měli zbraň tak jsem byl mrtvej, mělo to smysl vás tam pouštět?
A proč jsem byl asi na tomhle JB viď? protože nikde jinde nikdo nebyl jak jsi napsal.. to jsem si tam sám pro sebe měl hlídat zbrojku?
A proč jsi mi teda psal že jsem dement? o open jste si taky nepsali nic..
Aspoň dementy sis mohl odpustit..

a k tomu 0:20 - sice jsem nebyl ve zbrojce ale je jasně vidět že šel pro zbraň, CT už tam nebylo a byl tam terorista který zabil CTčko.. co tam asi chtěl dělat? podívat se co má T za zbraň?
proč jsem asi nahrál část? já neumim vracet čas jestli ty jo klidně mě to nauč..
zabil mě minimálně tak 20x

a ještě pro koprakek, v celym videu jsem zabil 2 a to jeden jak šel do zbrojky a druhej kterej zabil CTčko a měl zbraň..
možná si mě pleteš s tim koho jsem pak spectatoval,, spoluct

Byl jsi mimo zbrojku, ať šel kamkoliv když nejsi ve zbrojce nemůžeš ho zabít .. Shinigami tys ho mohl taky přesunout místo toho zabíjení.

Swagrid
06-10-14, 16:34
a k tomu 0:20 - sice jsem nebyl ve zbrojce ale je jasně vidět že šel pro zbraň, CT už tam nebylo a byl tam terorista který zabil CTčko.. co tam asi chtěl dělat? podívat se co má T za zbraň?
proč jsem asi nahrál část? já neumim vracet čas jestli ty jo klidně mě to nauč..
zabil mě minimálně tak 20x


Pravidla jsou pravidla a v těch je jasně napsáno, že pokud nejsi ve zbrojce, tak nemáš ABSOLUTNĚ ŽÁDNEJ NÁROK zabít někoho, kdo je ve zbrojce. I přes to, že by si měl umřít. Funguje to takhle už dlouho a fungovat ještě bude.
Příště když vidím, že mě zabíjí "bez důvodu", natočim to hned, né až po 20 zabitích.

Spíš bych byl rád, že si nedostal žádnej trest. Už jen z těch pár minut je znát, že jailbreak ještě moc neovládáš. :)

NejsemGejJsemPrincezna
06-10-14, 17:02
Udělal jsem jednu chybu, a to že jsem ho zabil když jsem nebyl ve zbrojce a on tam šel a to neni až tak strašná chyba...

Kuzli
06-10-14, 17:55
Už jenom, protože to bylo v noci bych to neřešil. Že sis nevzal toho simona, když si to natáčel, aby bylo vidět, že si ho chceš brát. Když hraju v noci a je tam cca 5T, automaticky dávám hvd a běhám snima venku, ale nechám je na pokoji, ikdyž dou do zbrojky, pro guny, ikdyž na mě míří před xichtem. Ikdyž mě zabijou, tak si je příští kolo nehledám a nevracim jim to (tim narážim na Jozefa, jak sem dával odkaz na ten jeho ban)... Zbytečný tyhle stížnosti :slap:


EDIT: A jinak to video bych smazal. Akorát se ti tam vysmějou. Píšeš tam "Strateg mě neustále graboval a zabíjel za nic, normálně jsem hlídal zbrojku a najednou lítám a umírám"... To video trvá 3 minuty, takže je jasný, že hlavní příčina tam nebude. Pochop, že 3/4 adminů by ti dalo zákaz k CT. Buď rád za killy.

Jail na Kotelně je na prestižní úrovni a kvůli takovýmhle lidem, který pořádně neumí pravidla to plno lidí odpudí, aniž by se na server připojili. Jinak nahlásil sem video jako "Týrání dětí".

hofy
10-10-14, 23:18
Prosím o nastudování pravidel pro dozorce, pak takové situace určitě nastávat nebudou.