PDA

Zobrazit normální verzi : Spiral knights



grEy
13-11-11, 16:23
Zdravim, hladam ludi do party/guildy. Kto nevie, co je to za hru, tak...
Ide v podstate o MMORPG hru, kde si na zaciatku vytvorite vlastnu postavu. Jednoduche vytvorenie "knighta", s moznostou vyberu z 3 zakladnych brneni a heliem + farba brnenia a tzv. personal colour, ktora sa nemeni. Kazde brnenie v hre ma zvlastnu farbu, takze ta sa vam bude menit, ale personal colour ostava (farba nicku, gulicky na radare a farba - myslim oci a zakladneho "obleku"). Je to v podstate taka detska grafika, ale hratelnost je dobra. Nejake oficialne classy v hre neexistuju, ale hraci si (podla toho, co mi povedal jeden hrac z hry) vytvorili 3 vlastne classy:
1. Swordman - na blizko, pouziva sword
2. Gunman - na dialku, pouziva zbran
3. nejaky "Bombman" (alebo tak daco) - pouziva nejake vybusne bomby (vraj velmi dobre na expenie v parte)
Zo zaciatku nebudete mat tolko penazi na vsetky zbrane, takze je vyhodne vybrat si, ci si kupite dobry mec, alebo zbran, alebo si budete kupovat tie bomby. V podstate sa neoplati kupit si z kazdeho blbost, pretoze tak nedate ziadnych mobov. Samozrejme da sa ist aj na vsetko, ale podla hraca z UK, ktory mi to vysvetloval sa oplati rozhodnut sa, za ktoru "classu" ist.
V hre je aj crafting a trade, veci na crafting je az az a zbrane maju "levely", takze nemozte hned vycraftit najlepsiu zbran aj keby mate suroviny.
Pokial sa zide dobra parta, tak hra nie je vobec narocna. Hra nie je narocna ani na pochopenie, takze ziadne nezmyselne veci, proste jednoducha MMORPG hra s (nazvem to) dungeonmi, ktore prechadzate, zbierate expy, coiny, veci potrebne na crafting, atd.
Koho to zaujalo, tak si moze viac precitat na wiki, aj ked viac toho ani nepotrebujete vediet, proste jednoducha hra.
Tu som nasiel nejaky gameplay:

http://www.youtube.com/watch?v=K5FQ02Ff4Fg
Sam som v tom novacik, takze je mozno vela veci, ktore v hre este nepoznam, takze ak je tu niekto, kto to hrava dlhsie, tak nech ma kludne opravi...

AlternativníPravda
13-11-11, 20:53
Ten Bombman se mi líbí, klidně se k tobě přidám. (skype mám)

grEy
13-11-11, 21:00
Zajtra mi napis na steam. Meno uctu na steame grEySVK a normalne nick grEy...

AlternativníPravda
13-11-11, 21:14
Počky, to je zas něco od steamu.. ??

grEy
13-11-11, 22:21
Ta hra je na steame.

AlternativníPravda
14-11-11, 15:09
už ho mám stáhlý ale mím problém s instalaci

AlternativníPravda
14-11-11, 15:13
ale jo je to free, takže ok :D

MMko
31-03-13, 19:18
Takže aby bolo jasné Spiral Knights môžete hrať aj bez Steamu. Stačí ísť len na oficiálnu stránku http://www.spiralknights.com, kliknúť na Play, odkliknúť Javu, počkať kým sa hra stiahne, spustiť Spiral Knights, a potom vám to ešte dosťahuje. Čo sa týka hrania v parte, všetko čo získate získajú aj ostatný (napríklad niekto zoberie 5 korún a ostatný členovia skupiny vrátane toho čo ich zobral dostanú tiež 5 korún) v parte okrem materiálov, a použiteľných predmetov. Ale aj keď zoberiete materiál, neznamená to že je váš. Ak by čosi môj nick v hre je Nitronicx.