PDA

Zobrazit normální verzi : Návrh na nový server: SECUNDAR



Indian0
06-10-14, 23:04
Ahojte všetci :happy:

Mám tu jeden návrh:
Čo keby sa urobil server, kde by sa hralo len so secundárnima zbraňami. Čo znamená bez primárnych zbraní. Žiadne vylepšené zbrane, superschopnosti ani nič podobné. Proste server kde by sa hralo len a len secundárnima zbraňami. Taktiež ma napadlo že by na tomto serveri bol zakázaný duck. A silnejší camp-meter. Klasické a veľké mapy by sa hrali s väčším počtom hráčov a zas s menším počtom hráčov by sa hrali menšie mapy. Po zabití hráča by normálnemu hráčovi doplnilo 20hp a VIP 30hp.

Dúfam že sa vám môj návrh páči a budem rád ak by som si ho raz aj mohol zahrať na kotelni.
Rúčky bozkáva váš Indian0. :idea::idea::idea:

Zoyer
06-10-14, 23:26
jednalo by se o dm nebo o classic ? jako classic si to nedovedu představit. duck bych rozhodně nezakazoval a hp bych přidával jen pokud by to byl ten dm a jen 10 a 20 hp jak to je teďkom na ostatních serverech.

Indian0
06-10-14, 23:43
jednalo by se o dm nebo o classic ? jako classic si to nedovedu představit. duck bych rozhodně nezakazoval a hp bych přidával jen pokud by to byl ten dm a jen 10 a 20 hp jak to je teďkom na ostatních serverech.

Keby to šlo ako classic, bolo by to zaujímavejšie podľa mňa. Ale dm tiež nie je na zahodenie. Ešte som rozmyslal že VIP hráči by mali aj štít. Ešte k tomu štítu: ak by sa dalo nejako takto spraviť- vip hráči štít môžu zahodiť štít ak ho nechcú ale hráči bez VIP štít nemôžu zdvihnúť. S hp to nechám na vás.

Belinko12
07-10-14, 02:18
zaujimave :-) a este zaujimavejsie classic, ako dm.
paci sa mi tato myslienka, pridavania HP pri cllasic style, zakaz duck-u a sekundarky.

Volume
07-10-14, 06:36
Keby to šlo ako classic, bolo by to zaujímavejšie podľa mňa. Ale dm tiež nie je na zahodenie. Ešte som rozmyslal že VIP hráči by mali aj štít. Ešte k tomu štítu: ak by sa dalo nejako takto spraviť- vip hráči štít môžu zahodiť štít ak ho nechcú ale hráči bez VIP štít nemôžu zdvihnúť. S hp to nechám na vás.

Ty ses zbláznil .. :rolleyes: Pistol DM tu už byl, a nikdo tam nehrál.

Indian0
07-10-14, 07:19
Ty ses zbláznil .. :rolleyes: Pistol DM tu už byl, a nikdo tam nehrál.

Preto som to dal tu. Aby sa zistilo či sa vám páči a či nie. :happy:

Kuzli
07-10-14, 07:49
Me se to libi. Byl bych spise pro zpusob DM, ale ani proti Classicu bych nic nemel. Ale urcite bez toho stitu !!! HP to je mi jedno, klidne i tech 10, to uz je detajl. Kazdopadne kdyz se to zrealizuje, rad si pridu zahrat :)

P.S: nikdy sem ani nepostrehl, ze tu nejaky takovy server byl.