PDA

Zobrazit normální verzi : el^cRazy'nHo => cyka blyat (vlastní chyba) --> Mr.ADIO



cRazy7x7
07-10-14, 17:22
Vypis z konzole:



[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 123180)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Vlastni chyba'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < el^cRazy'nHo => cyka blyat >
[AMXBANS] Tvuj nick: el^cRazy'nHo => cyka blyat
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:1:48691199
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:1:48691199
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 94.74.225.86
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 94.74.225.86
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Mr.ADIO^~ >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Jailbreak 5 (jail_endoplazmik_fix)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum





Poznamka:






Zdravim, tento ban jsem sice nepravem nedostal, dostal jsem ho na vlastni zadost abych se trosku uklidnil a prestal delat problemy druhym, svou chybu jsem si uvedomil a odprisaham, ze se vyhnu psanim dalsim vecem, ktere by mohli dalsi hrace urazit ci ohrozit ci omezit v hrani.

Diky za vstricnost :P

Nihilia
08-10-14, 08:31
Na to že jsi chtěl permu, tak ti to moc dlouho nevydrželo. Ban máš 5 dní a už chceš UB :-D

Pokud ADIO uzná za vhodné že by jsi měl UB dostat, dá ti jej, protože to bylo na vlastní žádost.

kono159
08-10-14, 13:51
bany typu vlastna ziadost sa nemaju davat

Zoyer
08-10-14, 14:03
když už chcu ban jen tak na vlastní žádost, tak nechcu permu ale dočasnej, protože snad vím co musím udělat a vím jak dlouho mi to bude trvat a chcu to po adminovi tak, že si na něho seženu kontakt(steam) nebo mu napíšu PM na fórku a nebo ve hře no, ale nebudu chtít za 5 dní unban doprdele. A když už bych ten unban chtěl, tak nebudu jak blbec zakládat téma, ale napíšu mu ne ? panebože za to bych ti ten ban klidně i nechal...

kono159
08-10-14, 14:05
ak si dobre pamatam, tak sa povedalo, ze bany typu vlastna ziadost ci uz na minutu alebo perm sa nemaju davat, z dovotu takychto fail, ussless zoadosti o ub
ale to adio asi nevie, takze teraz mu to nejak nevycitam + hlupost ziadatela o ban

cRazy7x7
08-10-14, 17:09
Chtěl jsem permu, on mi to dát nechtěl jak píšete, že se nedávají :) Tak trošku jsem ho vyprovokoval aby mi ho dal :) Příště budu přemýšlet nad dočasným tedy.

Btw na steamu jsem si ho přidával, bohužel mě odmítl, asi nevěděl o koho jde. Budu doufat, že si všimne fóra.

Mr.ADIO
09-10-14, 19:23
Ahoj, dám ti unban. Já se toho chtěl vyvarovat, psal jsem ti, že ti ban dávat nebudu. Ale pořád si mě s tím otravoval a dokonce si psal hlášení ať se na daný server JB vrátím a ten výslovně PERMA BAN ti dám. No tak aspoň pro příště víš, že takové věci nemáš dělat.