PDA

Zobrazit normální verzi : Pavol Habera (něco s JB) --> because



Habera
07-10-14, 21:09
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 123500)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Tak bez si tam odkial si prisiel a tu nesmrad, dohral si tu :)'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < Pavol Habera >
[AMXBANS] Tvuj nick: Pavol Habera
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:1:48897741
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:1:48897741
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 178.143.222.156
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 178.143.222.156
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < (1)Player >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Jailbreak 3 (jb_oasis)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================





Poznamka:






Pri pripojeni na JB 3 som bol prekvapeny aky bol Admin arogantny . Dostal som zakaz ku CT za to ze som dal permakill jednej arogantnej hracke ....(nechapem ako mohla mat mikrofon kazde kolo zapnute ,pretoze to bolo dieta si nemyslim ze to bola adminka ) Vas admin mi napisal ze demencia ako na GS ... co ma zarazilo . Takto strapnovat Kotelnu. Myslim ze ban je prehnany ...pretoze hravam aj ine vase servery ...napr. Ddust2 ktory patri k mojim najoblubenejsim ...Preto aj tato ziadost.

matis
07-10-14, 21:25
naco provokujes a tie nadavky si si mohol odpustit...toto dospelak nerobi

kono159
07-10-14, 21:51
ban na mieste

because
07-10-14, 23:01
Ban určite nezruším :)
Arogantný? :D Však som nič nepovedal ani nenapísal ale tak nevadí... Došiel som na hlásenie od 6ľudí, že tam nejaký hráč dáva príkazy typu GS a stačila mi 1 sekunda na to aby som videl čo sa to tam deje. Každé kolo kill hráčovi za nič? Chodte do boxu na zadnú stenu? Pánko si mýslí, že može si zlosť vybíjať na hráčoch, tým chcem povedať, že dávať kill za nič na začiatku každého kola nerobí hocikto. Ešte pred zákazom si začal písať sračky a po zákaze sa to vystupňovalo k reklame.

Citujem: Zabite ju, ak ju nezabijete zabijem ju ja.