PDA

Zobrazit normální verzi : BAN, za co? že sem přišel na server?



Larodar56
19-09-10, 21:19
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server!
[AMXBANS] Mas 15 tydnu , 6 dnu , 23 hodin , 59 minut a 48 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] Zabanovany nick : Larodar56
[AMXBANS] Duvod : ' SpeedHack '
[AMXBANS] V banlistu na www.kotelna-web.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Zabanovane SteamID :
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa : 62.24.87.109
[AMXBANS] Pokud si myslite , ze jste ban dostal ( a ) nepravem , napiste mi na ICQ : 290-060-702
[AMXBANS] ================================================
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli

toto opravdu nechápu, napojim se na server Surf, hraje se surf_office, du normální rychlostí a skočim na surf najednou BAN

znedlob
19-09-10, 21:24
xD ja sem se taky divil...Larorad a BAN???...to nejde dohromady....xD

Kotel
19-09-10, 21:52
Ban to dalo na war3 ultimate. Tam jsi nehral? Mozna mel nekdo stejnou ip. Nemas nahodou steam?

Jur0b
19-09-10, 23:03
Hehe, Larodar mal speed hack. Zabanovaný nick Larodar56. BAN si už mal, keď si prišiel na surf, len je to oneskorené. Môžno si sfetovaný speed hackoval na war3ft a nevieš o tom.

Larodar56
19-09-10, 23:06
steam mám ano, a bylo to na surfu i na War3 ultimate na jiných sem v tu dobu nebyl..., na war3 to trvalo kratší dobu než jsem dostal ban a zhulený sem nebyl...

apach29
19-09-10, 23:17
Nechtel jsi nahodou nedavno zkouset hacky na NS serverech? Asi jsi je nedostatecne odstranil nez jsi sel na Kotelnu ty HACKERE!

Kotel
19-09-10, 23:35
Kdyz mas steam, proc hrajes pres ns?

Jur0b
19-09-10, 23:36
Tak, tak, ináč keby si mal steam, dalo by Ti to BAN na steam a keby Ti to dalo BAN na IP, tak by si sa cez steam pripojil.

Larodar56
19-09-10, 23:37
Nehraju na NS + apachu hloupé komentáře si nech pro sebe.

Jur0b
19-09-10, 23:39
Keď môže byť komentár pravdivý, nedá sa rozlíšiť na hlúpy alebo múdry.

Kotel
19-09-10, 23:45
Se steamem se pripojis.

Larodar56
19-09-10, 23:51
teď jsem se steamem připojil po chvilce čekání mě to nekoplo

apach29
20-09-10, 09:18
Nehraju na NS + apachu hloupé komentáře si nech pro sebe.

To bylo jeste na starym foru, tak se mi zda, ze ty jsi se ptal, jestli ti to da ban na Kotelne a proto radeji pujdes na NS to vyzkouset. Mno jestli Kotel jeste uvolni stary forum na prohlizeni, tak to dohledam a jestli jsi to nebyl ty, tak se ti predem omlouvam.

1488.6
20-09-10, 11:58
jasnej unban

__________________________________________________ __________________________________________________ ___________________________________________
http://www.youtube.com/watch?v=LnkM5HOU6-E
__________________________________________________ __________________________________________________ ___________________________________________

72 Virgins
20-09-10, 13:30
Vy už jste někdy viděli, že by se anticheat spletl? Pánové rozum do hrsti. To by pak svůj ban, jako chybu anticheatu, mohl zdůvodnit každý. Jsou jen dvě možnosti - Larodar cheatoval se svým nonsteamem (V detailu banu steam id nevidim), nebo cheatoval někdo ze stejné IP jakou má Larodar. Žádná záhada. Je to spíš překvapení, že zrovna Larodar, ale i to se stává, že někdo koho dobře znáte zkusí cheat.

1488.6
20-09-10, 14:20
Vy už jste někdy viděli, že by se anticheat spletl? hraju tady 2roky skoro a jen jednou se spletl ale to byl tenhle zase ,,[Reallite HLGuard],, je tomu tak asi rok a půl:) všichni kdo hráli v tu dobu tak dostali ban:DD spíš to bude ale stejná ip,nwm:)

__________________________________________________ __________________________________________________ _____________________
1
http://www.youtube.com/watch?v=Ei8VrQXwbqw&feature=player_embedded
__________________________________________________ __________________________________________________ _____________________

Kotel
20-09-10, 14:57
Anticheat se muze splest, ale kdyz hrac tvrdi neco, co neni pravda, tak nevidim duvod davat unban.

72 Virgins
20-09-10, 15:47
Larodar napsal: teď jsem se steamem připojil po chvilce čekání mě to nekoplo
K čemu ten ban je. Když hráč stejně může dál hrát i po banu. Je to výsměch slušnejm hráčům

Kotel
20-09-10, 16:10
Mozna mel ban za velky ping, tohle se asi na foru tezko vyresi. Hrac s banem se nemuze pripojit.

Larodar56
20-09-10, 18:45
Kdybych měl tuhle zaplý fraps tak bych vám to mohl nahrát jak jdu normální rychlostí a pak mi tam vletí ban za SH. :) Určitě si někdo z vás myslí že jsem jen děcko co to neumí jinak než bez cheatů = CHYBA, já jsem férový hráč, třeba jednou budu plakat že mi to nejde ale stejně užívání hacků je o... lamství, hlouposti, upřímně demenci...

Larodar56
20-09-10, 19:36
možná je to změnou nicku, na W3 ultimate mám expy uložené na nicku Larodar56 na WAR3FT je mám na Game!ster Larodar56...

Kotel
20-09-10, 19:37
To nijak nesouvisi s tim, ze ti to dalo ban. Ale muze to byt zpusobene lagy.

Larodar56
20-09-10, 21:29
když myslíš já jen že když se napojim s klan tagem tak mi ban nedá ale bez něj mi ho dá přesto se pak mohu znovu napojit

Kotel
20-09-10, 22:10
Tak to spatne kontroluje hrace. To opravim.

Jur0b
20-09-10, 22:17
Navrhujem dať Larodarovi ešte 1 šancu nelagovať. Na mojom serveri mi to raz zistilo speed hack u hráča, ktorý mal veľký ping, ale speed hack určite nemal.

Kotel
20-09-10, 22:35
To ano, ale z Larodara je problem dostat nejakou odpoved.

Jur0b
20-09-10, 22:59
Pochybujem, že by si zapínal speed hack na NS s nickom Larodar ako gay. Ale prečo potom nechce povedať pravdu?! Pochybujem, že je taký tučný, že vie, že speed hack nemal, ale aj tak klame, lebo si myslí, že keď povie pravdu, neuveríš mu a nedostane unBAN. O akú informáciu, ktorú nechce prezradiť sa jedná? Viete vlastne čo je to jedlo? Jedlo je všetko, čo sa dá jesť... (takto začala úvaha 1 gaya, musel som mu prekladať, čo on napísal.) Ak sa dozviem o akú informáciu sa jedná, dokážem pokračovať!

Larodar56
20-09-10, 23:42
Bože Jurobe (po tvém - tučný Jurobe) to se mám podle tebe vrátit do minulosti, zapnout fraps a nahrát ti jak dostávám ban? :) Jo a mimochodem nemají náhodou VIP hráči menší ping? :D, např.: hraje se War3FT, hraju já, Zombix, mirage sme tam jediný které to nevyhodilo, lagy nejsou, dále napojí se ghost a lagy jsou :), přece nejsem blbej, vim že se steamem mě to kopne...

Jur0b
20-09-10, 23:54
Kde som písal, že sa máš vrátiť do minulosti a zapnúť fraps? Nikde! Takže odpoveď je: Nie, nemáš sa vrátiť do minulosti a v nej zapnúť fraps a natočíť to! Zas zložitý príspevok, ktorý nebol pochopený :( jednoduché príspevky blbo vyjadrujú situáciu a sú dlhé!

chmod a+x /bin/laden
23-06-11, 11:19
jen nerad oživuju starý thread, ale jak tohle vlastně dopadlo? Nemám rád detektivky, kde se nakonec nedovím kdo je vrah...

ZombieBot
23-06-11, 11:48
No, jelikož laro normálně hraje, tak asi dobře.

MARTiii
23-06-11, 14:58
laro je ten vrah a podplatil kotla ;-)

dtr
24-06-11, 00:47
laro je ten vrah a podplatil kotla ;-)

Až jsem na sebe vylil horký čaj :O! Laro! ty vrahu.