PDA

Zobrazit normální verzi : Bug na mapě jb_oasis



Koprakek
09-10-14, 18:45
Všiml jsem si to už dávno ... na jb_oasis když simon dá mod " Shark " tak se dá bugnout zbraň u věznu... stačí přeletet přes aim a má gunu v ruce,nešlo by to nějak zablokovat při tom modu?

Grakon2702
09-10-14, 19:57
Zablokovat by se to mohlo, ale jinak tu jsou admini a spešlové, aby to hlídali. Stačí napsat přes ! nebo na steam.

Volume
09-10-14, 20:06
Zablokovat by se to mohlo, ale jinak tu jsou admini a spešlové, aby to hlídali. Stačí napsat přes ! nebo na steam.

Neříkej že nevíš jak to chodí, už sem to někam psal. Někdo hraje dotu, nahání hodinky, ignoruje.. nebo se na tebe vysere protože kvůli takový maličkosti určitě nepřijde. Je málo chlapců kterým se dá věřit že přiběhnou, a ti hrajou tak jednou za pár dní :)

Grakon2702
09-10-14, 20:07
Neříkej že nevíš jak to chodí, už sem to někam psal. Někdo hraje dotu, nahání hodinky, ignoruje.. nebo se na tebe vysere protože kvůli takový maličkosti určitě nepřijde. Je málo chlapců kterým se dá věřit že přiběhnou, a ti hrajou tak jednou za pár dní :)

A ty jsi mi napsal kdy? Dopoledne jsem většinou online. A vůbec odteď plánuju, že si nechám zapnutý steam na celou dobu, kdy budu na kompu. Někdo se vždy najde.

JaMMeX
09-10-14, 20:19
Nejsměšnější je že ty guny nedávaj dmg :D
S M4 jsem napálil do dozorce celej zásobník a neubral jsme mu nic (Byl v rohu, 100% jsme se trefil)

Kubelas
09-10-14, 22:05
To bude tim že ses netrefil asi:) úplně v pohodě se dá zabít ct s bugnutnou gunou z aimu;)

Swagrid
09-10-14, 22:48
By mě zajímalo jak to všichni víte, když je to podle pravidel zakázaný? o.O Jinak vyřešit se to pravděpodobně nedá, jelikož gun získáš jen tím, že projdeš bodem A, což by se dalo zabezpečit nějakým blockem, ale to mi příjde jako zbytečnost, protože to moc lidí nedělá a když dělá, tak stačí napsat někomu na steamu.

ZeMi7
12-10-14, 23:22
Neříkej že nevíš jak to chodí, už sem to někam psal. Někdo hraje dotu, nahání hodinky, ignoruje.. nebo se na tebe vysere protože kvůli takový maličkosti určitě nepřijde. Je málo chlapců kterým se dá věřit že přiběhnou, a ti hrajou tak jednou za pár dní :)

Ono většinou než se napojíš, tak to zabere takových 10 vteřin a to už je po modu, pokud si někdo tu zbraň bugne.

3k a Jerry
13-10-14, 00:01
record název dáte popřípadě do stížnosti a je to.. čo máte stále všecí s dotu ? nemužete po nikom chtít aby hrál len jednu hru, obzvlášt při takovém kolektivu jakej na JB je ..

Volume
13-10-14, 07:29
record název dáte popřípadě do stížnosti a je to.. čo máte stále všecí s dotu ? nemužete po nikom chtít aby hrál len jednu hru, obzvlášt při takovém kolektivu jakej na JB je ..

No ono když z osmnácti jb adminů jich je online 7, 3 z toho hrajou dotu, 2 nahání hodinky na steamu a 2 gather, tak to je pak k prdu :D

Grakon2702
13-10-14, 18:26
Od toho tu máš to hlášení z jb serveru, když nemůže ani jeden.

Volume
13-10-14, 23:58
Od toho tu máš to hlášení z jb serveru, když nemůže ani jeden.

Bug zbraní by se měl řešit spíš ingame než banem přes web, nemyslíš ?

Grakon2702
14-10-14, 16:56
Bug zbraní by se měl řešit spíš ingame než banem přes web, nemyslíš ?

To už je věc taková, že admini nechcou dávat ban z webu na 3 hodiny. Ale jinak se drž pravidla, že nejdříve napiš hlášení, pak na steam (nebo opačně) a zároveň začni nahrávat demo. Pokud nikdo nepříjde, tak pak to demo můžeš dát na fórum. Pak už je to věc adminů jestli to řešit budou nebo ne.

S0b0ta
23-10-14, 09:06
To bude tim že ses netrefil asi:) úplně v pohodě se dá zabít ct s bugnutnou gunou z aimu;)

Patrička už to má zažitý :D