PDA

Zobrazit normální verzi : Unban



*m--->dNb*
13-11-11, 21:53
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server!
[AMXBANS] Mas 49 tydnu , 4 dnu , 4 hodin , 19 minut a 44 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] Duvod banu : ' Wallhack '
[AMXBANS] Zabanovany nick ( 1 ) : *m--->dNb*
[AMXBANS] Tvuj nick : *m--->dNb*
[AMXBANS] Zabanovane SteamID ( 0 ) :
[AMXBANS] Tvoje SteamID : STEAM_ID_LAN
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa ( 1 , 0 ) : 90.180.117.8
[AMXBANS] Tvoje IP adresa : 90.180.117.8
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin : <^_^BUBEN.>
[AMXBANS] Server : Kotelna - Deathmatch | csko.cz
__________________________________________________ ____________________

Prosím můžete mě odbanovat?
Přiznávám se že jsem použil wh, jelikož na serveru bylo pár cheaterů a chtěl sem ji jen zahrát a admin nebyl nikde.
Stáhl a použil jsem ho jen na chvilku. Nikdy jsem nic neprovedl na serverech,tak mi dejte prosím unban.
Děkuji mockrát

MARTiii
13-11-11, 22:00
jelikož na serveru bylo pár cheaterů a chtěl sem ji jen zahrát a admin nebyl nikde.



za to bych ti dal nejradsi pesti :-D a hned za mnou dalsi lidi tez, nebot by si to taky chteli zkusit

BiA Fz
13-11-11, 22:03
Máš v tý konzoli napsáno, že si máš podávat žádost o unban jen v případě, pokud si myslíš, že jsi dostal ban neprávem...abys mohl už dneska jít spát, stejně jako jdu už já, Ti předem napíšu, že unban nedostaneš no. Cheatovat se nemá, s timhle ID bych si to já se svym DIP sice mohl dovolit 3x denně, ale unban nedostaneš a až se zase připojíš na server třeba se steamem, co si můžeš koupit, tak už prosímtě necheatuj a když sou na serveru ostatní cheateři, tak raději zavolej admina přes vykřičník, případně napiš sem na fórum. GN..

ZEUS
13-11-11, 22:24
Aha, takže když nějakej magor řekne, aby si vyskočil ihned co on vyskočí z okna, tak vyskočíš ? Přesně, jak to píše BiA.

*m--->dNb*
13-11-11, 22:24
Ok, když myslíš... Mohl bych alespoň vidět demo?

ZEUS
13-11-11, 22:25
Buben ho sem postne.

BUBEN
13-11-11, 22:25
Chceš demo? Já jsem se taky divil, že i ty. Na sevru tě vidím dost čas a nevěřil jsem vlastním očím. Nechápu proč jsi zapnul. A to jsem tě náhodou spectoval, protože jsem se chtěl podívat jak hraješ a co nevidím. Doufam, že to smázneš a za rok čau. I když jak se říká jednou cheater vždycky cheater.
EDIT: Jdu nahrávat

ZEUS
13-11-11, 22:26
Ne nadarmo se říká, důvěřuj, ale prověřuj :)

*m--->dNb*
13-11-11, 22:28
No já to vím,občas jsme kecali spolu. A to že jsem prostě zapl na chvíly neznamená že jsem byl a budu cheater.

BUBEN
13-11-11, 22:31
http://csko.cz/dema/upload/dir/dnb.dem
3:40 začíná tvoje demo. Před tebou jsem koukal ještě na jiného. Jinak do naší Lucky se zamiluje každej :)

*m--->dNb*
13-11-11, 22:33
A Zeus nemusíš hned ze mě dělat nějakého krypla co jede only cheat. Poprvé a naposled jsem na chvíli zapl kvůli cheaterům.

AnnoyingGreg
13-11-11, 22:44
A Zeus nemusíš hned ze mě dělat nějakého krypla co jede only cheat. Poprvé a naposled jsem na chvíli zapl kvůli cheaterům.
A přesně to z tebe toho krypla udělalo. ZEUS nemusel dělat vůbec nic.

Svacinar
13-11-11, 22:46
To uz snad neni mozny tohle. Nejste normalni lidi. Myslim si, ze zrovna TY jsi zapnout nemel zapotrebi. No nic, kup si steam a WH ani jiny podobny slupky nezkousej.

BUBEN
13-11-11, 23:00
Jinak k těm cheaterum na DM. Já si myslím, že každej z adminu dělá maximum. Neni problém napsat a někdo příjde. Ty jsi důkazem toho, že admini na servru jsou a dělají něco. Dneska mě Luffy a Mr.Safari napsali a bylo to hotové. To je rada do budoucna, kdyby sis koupil steam. Protože jsem někde četl, že Kotel mění prokázané bany na perma, ale jestli se pletu tak se omlouvám. Myslím, že můžeme lock.

ZEUS
13-11-11, 23:10
Jen bych chtěl podotknout, že na DM jsem celkem často. Ještě k Tvé reakci, proč se rozčiluješ na mě ? Cheatoval jsem snad ? Chybu si udělal ty, že si to zapl. Všem si tady ukázal, že nedokážeš udržet nervy na uzdě, kdyby si je měl v cajku, tak napíšeš přes "!" nebo ho natočíš a hodíš ho sem.

Smile
13-11-11, 23:21
A Zeus nemusíš hned ze mě dělat nějakého krypla co jede only cheat. Poprvé a naposled jsem na chvíli zapl kvůli cheaterům.

Což je ještě horší, než kdyby jsi cheatoval permanentně, protože je to jen hloupá výmluva.

Karl0s
14-11-11, 09:09
od někoho, koho tam potkávám 2 roky, jsem tohle fakt nečekal, holt jsi udělal blbost tak pykej

ParaKnock
14-11-11, 15:48
Povieš mi prečo keď niekto cheatuje , tak začneš aj ty? to neni žiadni dôvod...

Krispo
14-11-11, 20:15
Musíš se posunout nad hranici Cheaterů, a být lepší než oni, na mě kolikrát ani Cheater nestačí, a myslím si že na víc lidí tady z portálu.

72 Virgins
15-11-11, 04:02
Já myslím, že to je vyřešené ne unban nebude. Tak Archiv pls, zas se tu hromadí již jasně vyřešené věci.