PDA

Zobrazit normální verzi : Ban systém



qvsaa.
12-10-14, 21:27
Zdravím,
napadol ma nápad, že keď napr niekto na aim serveri dostane permu napríklad za wallhack, tak by to neukázalo hore, tak ako to píše, ale aby to vôbec nepísalo, len keď tak adminom, myslím si, že je to dosť na prdel postavené, keď admin zabanuje cheatera, a dostane hlásenie tiež s toho istého serveru, tak aby sa nemusel odpájať, tak by to bolo dobré skryť, a ukázalo by to len hráčovi čo dostal ban.

Ďakujem.

Charon35
12-10-14, 21:44
Niektorí by stále spamovali a nadávali na adminov, že ho nechali odísť. A takým to nevysvetlíš. Ak je tam viac nahlásených, tak si admini buď vypomôžu, alebo najskôr natočia oboch a banujú až keď majú demá.

mirous
13-10-14, 09:48
Souhlasím s Charonem. To by byla smršť otázek, proč jsme dotyčnýmu nedali ban. Takhle to alespoň vypadá, že něco děláme :biggrin:

metriox
13-10-14, 12:41
My niečo robíme? :D

mirous
13-10-14, 13:13
Přirozeně, že ne. Napsal jsem, že to takhle alespoň vypadá :D

matis
14-10-14, 07:17
My niečo robíme? :D

my hej.... ci? :D

Fighter
14-10-14, 21:30
Ja osobne suhlasim s Maxofom,uz aj /admin je podla mna moc,proc by mali vediet hraci,ze je tam admin?Ked niekoho zabanuju,staci ked ten hrac dostane hlasenie,ked to niekto nahlasil tak ten admin mu moze napsat ---ok-- a je to.Iny nemozu ani ceknut ked nehlasily tak im asi ani nevadil ten cheater.Admin by tam mal byt v inkongnito,to by tam padali hlavy :mrgreen:
niekedy aj taky kterych vubec nikto nepodozrieva

Zoyer
14-10-14, 21:35
co vím, tak /admin by neměli viděl normál hráči a ten nápis se zabanováním bych nechal. už tak je tu tuna dementů, kteří nám nadávají, že nám to ti cheatři leftují a přitom dostal ten cheater ban...

Fighter
14-10-14, 21:49
No nevim,/admin som jednou skousel a vypsal mi Britney a nevim kto tam byl druhy,mozna,ze to byla chyba co se uz opravilo ale to,ze vidime adminov podla mna stejne neni dobre.Toho admina zbadaju i cheatery a hned leftnu.

Zoyer
14-10-14, 22:01
pres /admin hrac nevidi adminy online ( otestovano primo tedkom na ns )
takze jedine jak hrac muze zjistit, ze je admin online je tak, ze to bud napisete vy do chatu, coz se stava nonstop a nebo admin zabanuje cheatra, ale kdyz uz admin banuje cheatra, tak urcite vi, ze na serveru neni dalsi cheater nebo atspon zadny dalsi nebyl nahlasen a stejnak polovina lidi ani nezareaguje na to, ze byl nekdo zabanovany, a kdyz uz ten cheater utece, tak se nic nedeje, protoze mame hltv a nebo si ho proste odchytime na jincim serveru.

takze tohle zavadet rozhodne ne, protoze by to dotahlo na adminy jen vic nadavek atd.

Fighter
14-10-14, 22:19
Ok,asi mas pravdu Zoyer!Aj ked utecu nektery ale adminy i hraci co to sleduju si ich zapamatuju a jednou sa chytia stejne.......

qvsaa.
17-10-14, 13:49
Co tak napisat potom hracovi do pm cez prikaz amx_psay ? Napriklad mu napisat ze uz dostal ban, je vela moznosti, ked hrac toci cheatera ktoreho chce dat na forko, a admin sa tam zjavi a da ban, tak ten cheater to vypne, a demo je v prdeli...

Charon35
17-10-14, 18:09
Co tak napisat potom hracovi do pm cez prikaz amx_psay ? Napriklad mu napisat ze uz dostal ban, je vela moznosti, ked hrac toci cheatera ktoreho chce dat na forko, a admin sa tam zjavi a da ban, tak ten cheater to vypne, a demo je v prdeli...

WTF? Nahlási iného a točí druhého? F*ck logic :D Je to celé blbosť. Niekedy o cheaterovi nevie nikto iba admin, vtedy je zbytočné niečo vysvetlovať. Niekedy o ňom vie celý server, tak komu by som mal potom napísať "PM"? Jednému? A zbytok ma zas zflejmuje, že nič nerobím.

Ja to robím tak, že ako je viac podozrení na porušenie pravidiel, sledujem všetkých a potom naraz jeden po druhom dostanú bany. A už to do mňa drbú, že načo som tam, že som kkt atmin, lebo som jednému nahlásenému nedal ban do 5-tich sekúnd od pripojenia na server. Takže celé si to vyhoď z hlavy, je to zbytočná nič neriešiaca somarina. Aj keď diki za nápad, ale je nepoužiteľný.

viz: http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=124417
http://csko.cz/bans/ban_details.php?bhid=101840
http://csko.cz/bans/ban_details.php?bhid=101763
http://csko.cz/bans/ban_details.php?bhid=101762

professional
18-10-14, 13:21
Ja bych to nechal jak to je..

qvsaa.
22-10-14, 16:23
Diky za nazory, mozte lock si myslim. :)