PDA

Zobrazit normální verzi : kopírování nicku



zlo
15-10-14, 13:22
Ahoj zdravím Vás,
mám tu stížnost na hráče, který mi již několikrát kopíroval nick díky čemuž mi zhoršuje K:D na fy serveru, já vím..o nic nejde, ale když už to hraju tak ať to má smysl. Horší je, že vy mu dáte ban a on to udělá později zas a já to nemíním neustále kontrolovat. Rank je u vás na nick, pokud hraju přes neoriginální verzi hry ano?a pokud budu používat verzi ze steam pochopí to můj nick v ranku, který už mám "rozjetej" na nonsteam?
Poslední věc, nemám vip tak se chci zeptat jestli je možné toho blbouna co mi hraje za můj nick nějak potrestat, jeho údaje mám: VALVE_0:0:145883411 ; 89.102.145.84 .
Díky..

fnyy
17-10-14, 13:49
zdravim,jelikoz koukam,ze tu hrajes casto tak bych rekl,ze si svuj nick zaslouzis ochranit.Ja mu dam ban za kopirovani,ale do budoucna by pro tebe bylo nejlepsi zakoupit originalni hru nebo vip.

fnyy
17-10-14, 13:51
zdravim,jelikoz koukam,ze tu hrajes casto tak bych rekl,ze si svuj nick zaslouzis ochranit.Ja mu dam ban za kopirovani,ale do budoucna by pro tebe bylo nejlepsi zakoupit originalni hru nebo vip.
http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=124532

Fighter
17-10-14, 13:56
Jak pise fnyy-kup si VIP,rezervuj svuj nick a mas po probleme,to euro ta nezabije

zlo
17-10-14, 15:01
Ahoj, jelikož si mu dal ban na 5 dní což si podle mě zaslouží, ikdyž je to asi nějakej vocásek, kterej ani neví, že něco takový dělal tak za ten nick opět začnu hrát i přesto, že mi uplně narušil stoupající K:D. Já tu mám spoustu nicků od V1tality, lost in Broadway !, po FyZmatic + jenže tam už to mám tak špatně rozehraný, že se mi za něj nechce hrát, tak sem si založil "zlo" a začal se snažit právě s ohledem na K:D poměr a v tom za mě začne hrát jakejsi maffia aji si ho trochu vybavuju. Takže když se připojím přes steam změním nick na "zlo" začne se mi tam navyšovat skill + se přiřadí ten nick "zlo" k mýmu steam acc a FyZmatic + je tím pádem death dokud nezměním nick opět zpět, nebo jak to je? sooorry možná Vás tu zbytečna otravuju sračkama tak když už tak se ptám no..díkec a mějte se, čauvec!

..že byste mi mohli převést body ze jmenovaných nicků k FyZmatic + a já bych opět hrál jen za tenhle nick, pokud je to možné.

Miikus
18-10-14, 20:35
steamid ip stat
1 /SNAP/ FD Go0d^ VALVE_0:0:613460386 46.29.0.91 SK

Dobrý den chtěl bych tohoto hráče nahlásit za kopírovaní nicku Já se menuju FD Go0d Na serveru Zombie Biohazard já nemám rád když někdo kopíruje moje méno Děkuji..

hofy
20-10-14, 08:19
Ahoj, jelikož si mu dal ban na 5 dní což si podle mě zaslouží, ikdyž je to asi nějakej vocásek, kterej ani neví, že něco takový dělal tak za ten nick opět začnu hrát i přesto, že mi uplně narušil stoupající K:D. Já tu mám spoustu nicků od V1tality, lost in Broadway !, po FyZmatic + jenže tam už to mám tak špatně rozehraný, že se mi za něj nechce hrát, tak sem si založil "zlo" a začal se snažit právě s ohledem na K:D poměr a v tom za mě začne hrát jakejsi maffia aji si ho trochu vybavuju. Takže když se připojím přes steam změním nick na "zlo" začne se mi tam navyšovat skill + se přiřadí ten nick "zlo" k mýmu steam acc a FyZmatic + je tím pádem death dokud nezměním nick opět zpět, nebo jak to je? sooorry možná Vás tu zbytečna otravuju sračkama tak když už tak se ptám no..díkec a mějte se, čauvec!

..že byste mi mohli převést body ze jmenovaných nicků k FyZmatic + a já bych opět hrál jen za tenhle nick, pokud je to možné.
Převody už bohužel nejsou možné. Doporučuji rezervovat si vlastní nick a za ten hrát, příapdně pokud by byl opět problém s kopírováním, bude možné dát delší ban.


steamid ip stat
1 /SNAP/ FD Go0d^ VALVE_0:0:613460386 46.29.0.91 SK

Dobrý den chtěl bych tohoto hráče nahlásit za kopírovaní nicku Já se menuju FD Go0d Na serveru Zombie Biohazard já nemám rád když někdo kopíruje moje méno Děkuji..
Nick se neshoduje, takže to nelze řešit z webu.