PDA

Zobrazit normální verzi : Zpráva pro: BUBEN



*m--->dNb*
15-11-11, 11:04
Čus už kašlu na ten ban, jen ti chci říct, že jak si mě natočil na demo,tak to sem už dávno cheaty neměl :D na začátku té mapy sem už měl vyplý :D

*m--->dNb*
15-11-11, 11:06
A na tom demu sem ani nic nenašel, čuměl sem na to asi 4x a příjde mi to úplně normální když máš dobrý sluchátka :)

72 Virgins
15-11-11, 11:18
Hodnotný to příspěvek.
Jsme rádi, že jsi nás na omyl Bubna upozornil, že tě zabanoval za cheaty, který jsi těsně před jeho banem vypnul.
Chtěl bych tímto Bubna poprosit aby mu jeho trvalý ban zkrátil o několik minut

*m--->dNb*
15-11-11, 11:21
Nevypl jsem před zabanováním,ale hned jak začala nová mapa a jestli si pamatuji dobře, tak sem měl vyplo ještě než buben přišel, protože jsem si ho pak ani nevšiml když sem koukal na score.

*m--->dNb*
15-11-11, 11:27
A ať mi ten ban klidně nechá tak jak mi ho dal. Použil jsem cheat a je jedno kdy, prostě jsem ho použil a tak si ban zasloužim. Jen mě zajímá jak Bubna napadlo že cheatuju, když na tom demu jde vidět že jsem hrál normálně :)

72 Virgins
15-11-11, 11:30
Tak proč to vlákno? Nepřijde ti zbytečný? My dva už jsme spolu taky hodně nahráli taky nechápu důvody proč jsi to udělal. Nicméně jsi se zachoval tak, že to odpustit nejde. Přitom ty cheaty vůbec nepotřebuješ. Bylo to zbytečný a hloupý.

Svacinar
15-11-11, 11:32
Demo jsem nevidel, ale pochopil jsem, ze jsi se chytil na nasi adminskou vychytavku, takze jsi asi musel mit zapnuto.

*m--->dNb*
15-11-11, 11:34
Prostě sem měl den na........ Hrál sem na pár serverech a všude byl aspoň 1 cheater a nikde žádnej admin, tak sem byl už nasranej a pak jsem šel na kotelnu a další cheater a jak jsem byl na prášky tak jsem nemyslel,stáhl to a spustil. Beru,že jsem udělal chybu a ban si necham, jen mi furt leze hlavou to, kde vzal buben že jsem zrovna v jeho přítomnosti cheatoval.

*m--->dNb*
15-11-11, 11:36
Demo jsem nevidel, ale pochopil jsem, ze jsi se chytil na nasi adminskou vychytavku, takze jsi asi musel mit zapnuto.


Smím vědět na jakou vychytávku? :D

72 Virgins
15-11-11, 12:29
No to nesmíš :)

Aimb00st
15-11-11, 12:41
Ta vychytávka je tak hrozně tajná, že jí ví celá kotelna - h********e. :D Radši cenzuruju. :)

BUBEN
15-11-11, 12:59
Chytil jsem tě na Lucku, tak co to tady říkáš, že jsi měl od začátku mapy vypnuto? Neznamená, že když nejsem ve spectu tak na tebe nemůžu koukat. Jinak jsem dával ban odpojenému hráči protože jsi utekl. Asi ti došlo co jsi udělal a utekl jsi. Jinak jestli by jsi napsal kdo byl ten cheater, protože já tam viděl jen tebe.

EDIT: Jseš cheater a ponižuješ se tady. Kdyby jsi měl vypnuto tak by jsi Lucku neviděl. Pomalu začínám věřit, že jsi měl už zapnutou delší dobu, jen ti každej věřil. Tím jak tady brečíš to jen dokazuješ.
Byl jsi 11 v ranku na DM
http://csko.cz/stats/hlstats.php?mode=playerinfo&player=14573

72 Virgins
15-11-11, 14:26
@Aimb00st ale nevíš jestli je to naše jediná vychytávka :) takže radši nezkoušej štěstí (smůlu) ;)

*m--->dNb*
15-11-11, 15:58
Bubne rikam ti na rovinu ze to bylo jen jednou a to v ten den jak semdostal ban. A neutekl sem,ale odesel sem protoze me to nebavilo a vypl sem csko,vubec sem o tobe nevedel,tak proc bych utikal? a nevim vubec porad o jaky lucce mluvis. ten cheater byl romanticka nebo jak se jmenoval.

MARTiii
15-11-11, 16:07
neres uz, vem si prasky a cheatuj dal

*m--->dNb*
15-11-11, 16:13
ja se ptam bubna jen co nebo kdo je lucka kterou sem podle neho videl,ale pritom sem nic s nazvem lucka sem nevidel.

ZEUS
15-11-11, 16:14
Lucku neřeš, bud rád, že nevíš co to je.

*m--->dNb*
15-11-11, 16:16
tak co sem mel videt? reknete mi to prosim nekdo

Aimb00st
15-11-11, 16:31
Radši nic...

Svacinar
15-11-11, 17:00
Tolik k tomu aby jsi mlčel aimbooste...

Aimb00st
15-11-11, 17:10
Vy to tu cpete každému, ale já se nemohu vyjádřit?!

*m--->dNb*
15-11-11, 17:45
Už viiim, to bylo dole v tom tunelu nebo co to je, sem si říkal co to je za kravinu že se tam seká a najednou zmizela :D ale to musela být nějaká chyba. Asi se špatně vypl cheat nebo nějaká chyba u vás nebo nevim,protože jsem měl fakt vyplí v tu dobu a to nelžu.

BUBEN
15-11-11, 23:44
To jsem ani nevěděl, ale ty už jsi dostal ban za cheaty.
http://csko.cz/bans/ban_details.php?bhid=3305
Se tady tváříš, že jseš čistej jak právě padlej sníh a ono nic. Tímto bych to uzavřel.

chmod a+x /bin/laden
16-11-11, 01:34
ale to musela být nějaká chyba. Asi se špatně vypl cheat nebo nějaká chyba u vás nebo nevim,protože jsem měl fakt vyplí v tu dobu a to nelžu.
Hm takže chyba je buď v cheatu, že se nevypnul, nebo je chyba na Kotelně.
Evidentně jej ani nenapadlo hledat chybu mezi monitorem a klávesnicí.

A já už vím co je zač! Je to pohádkový dědeček! Prej že to měl vyplé a prej že nelže.

tronix.
20-11-11, 22:43
Promiň ale znám tě z hry.. já si myslim že cheaty máš anebo si až tak dobrá skilla fakt nevim.. =D

AnnoyingGreg
20-11-11, 22:46
Promiň ale znám tě z hry.. já si myslim že cheaty máš anebo si až tak dobrá skilla fakt nevim.. =D
Když nevim, tak držim hubu a krok a nehonim tu nepříčetně posty.