PDA

Zobrazit normální verzi : [NÁVRH] TeamSpeak 3 - DJ'ové



SGP_
15-10-14, 22:46
Zdravím a díky za rozkliknutí tohoto příspěvku.

Předem k věci, napadly mě udělat na TS3 místnosti, něco jako DJ.
V místnosti by nikdo kromě DJ'ů neměl funkční mikrofon.
DJ by byl ten, kterému nešumí mikrofon a umí pouštět křišťálově čistý zvuk z hudby.
V každé místnosti může být kolik chce DJ'ů, ale bude vždy hrát pouze jeden.
DJ má vlastní vkus, bude hrát vlastní hudbu, pokud se vám nebude líbit tak můžete jít do jiné místnosti za jiným DJ'em.
DJ by byl vybrán vždy TS3 administrátorem po zkoušce na kvalitu mikrofonu.

Pokud někdo byl na GS.CZ a i na TS3 tak ví, že to tam mají taky a mnoho hráčů to oslovilo.

Zoyer
16-10-14, 02:24
už to tu bylo a myslím že ze to zrušilo kvůli malé aktivitě DJe

AlternativníPravda
16-10-14, 07:08
Pouštět hudbu přes mikrofon ? Nejde to přes nějaký plugin náhodou ?

Karl0s
16-10-14, 09:38
Stačí si v capture device nastavit jinej vstup a už pouštíš do éteru zvuky z pc, jinak je na to music bot http://addons.teamspeak.com/directory/addon/miscellaneous-plugins/TeamSpeak3-MusicBot-Plugin.html .
Už to tu bylo několikrát, napřed se to Tukanovi hrozně nelíbilo, že by to snad mělo co dočinění s copyright z gs, pak tu byl jeden zalagovanej DJ a nakonec to upadlo.

3k a Jerry
16-10-14, 12:00
Tukan je vořežprut, to že se 1 DJ na to vysere neznamená že to nemůže dělat dalších 15 lidí ..

Zoyer
16-10-14, 12:03
Tukan je vořežprut, to že se 1 DJ na to vysere neznamená že to nemůže dělat dalších 15 lidí ..
stejnak tam nikdo nechodil, co jsem tak koukal. pokud chcete být přínosem pro kotelňáckej TS, tak dostanete Sko a budete každý den zjišťovat a zapisovat aktivitu v roomkách. :D

E: žádná blbost. pokud jsi aktivní a neděláš problémy, tak můžes dostat červené S.

SGP_
16-10-14, 15:20
stejnak tam nikdo nechodil, co jsem tak koukal. pokud chcete být přínosem pro kotelňáckej TS, tak dostanete Sko a budete každý den zjišťovat a zapisovat aktivitu v roomkách. :D

S (Server Admin) získat nejde, musíš být admin i ve hře.

Jinak k ostatním, nevidím důvod proč by to musel dělat jenom jeden DJ.
Vybral by se jeden HL. DJ nebo 2 a ty by dávali ty obyč. DJ ostatním, občas by kontrolovali jestli se hraje..
Než aby se tu hodil flame o kopírovaní tak jsem hodil, že to je i na GS.CZ.

Ano je na to plugin, program, hlavně se to nesmí sekat a nesmí to šumět.
Myslím, že by se to mohlo ještě zkusit.

kono159
16-10-14, 15:29
S (Server Admin) získat nejde, musíš být admin i ve hře.

blbost, cervene sko sa ma starat o ts, cs admini su len rozliseni a mozu sa len moovovat

SGP_
16-10-14, 15:37
blbost, cervene sko sa ma starat o ts, cs admini su len rozliseni a mozu sa len moovovat

Zoyer ale napsal, že pokud chceme být přínosem tak dostaneme S a to dostat nejde, nežádá se o něj, nic.

Ale k věci, tvůj názor?

Zoyer
16-10-14, 16:01
ale jde to dostat. staci si precist muj edit v postu c. 6

E: ohoho az tak moc nepredbihejme :D tebe bych nenechal moderovat ani posledni slovo vede :D nic proti, ale zname se vid shiawuo :D

SGP_
16-10-14, 16:05
Dobře.

Ještě mě napadlo udělat zde na fóru sekci přímo pro toto, jelikož to byl můj nápad (bez urážky) tak bych si vzal na svědomí moderování v dané sekci, kde bych přidal pravidla pro DJ, třeba že ZNK po určité hodině.. a taky bych tam házel aktuální seznam DJ'ů.
Ale nebudeme předhánět čas a počkáme na svolení Kotla.

E:// Dobře, takže tímhle si se nabídl, čekám, že sepíšeš pravidla a budeš aktualizovat seznamy.

Kotel
16-10-14, 18:04
TS ma omezenou kapacitu a pocet lidi je uz vice nez vysoky, takze spise je nutne se zamyslet nad tim, jak omezit pocet lidi.

AlternativníPravda
16-10-14, 20:38
Spíš by to chtělo něco jako "Hudení úterky s Knoxem"... domluvit se na určitý den a hodinu. Člověk by si připravil playlist a nějaké povídání k písničkám...

Karl0s
16-10-14, 20:44
navrhuji koncentrační tábory pod vedením ing. Karl0ba s vyhlazovací metodou pálení těl za použití místního Kotle, začal bych exotickými ptáky, následovali by hokejisti a nepřizpůsobiví atd.

Mr.N0b0dy
16-10-14, 21:23
Je to sice mimo tohle téma, ale co kdyby se promazal TeamSpeak celkově, je tam miliarda roomek, a 50% se vůbec nevyužívá...

SGP_
17-10-14, 15:35
Je to sice mimo tohle téma, ale co kdyby se promazal TeamSpeak celkově, je tam miliarda roomek, a 50% se vůbec nevyužívá...

Já bych smazal roomky které jsou týden+ neaktivní.

3k a Jerry
18-10-14, 11:24
navrhuji koncentrační tábory pod vedením ing. Karl0ba s vyhlazovací metodou pálení těl za použití místního Kotle, začal bych exotickými ptáky, následovali by hokejisti a nepřizpůsobiví atd.

pozor na anti nazi partu jen za tenhle vtip by ses sněma mohl dostat do křížku a mohl dostat ban za šíření nacismu ..