PDA

Zobrazit normální verzi : TeamSpeak3 TALENT - DISKUZE



SGP_
20-10-14, 16:45
Napadlo mě udělat něco ve smyslu talentu. Talent můžeme znát z JB kde vznikly opravdu velké hvězdy, které už účinkují jinde.
V tomto talentu má každý - kdo vlastní mikrofon - předvést svůj talent. Porota váš výkon ohodnotí a vy si buď odnesete výhru nebo myšlenku, že vyhrajete někdy jindy. Do mikrofonu můžete dělat opravdu cokoli, ať je to zpěv, beatbox, napodobování zvířátek, vtipy či hraní na hoboj. Porota která NEBUDE zmanipulována vás ohodnotí body 1-10 které se poté sečtou. První 3 lidé co získají nejvíce bodů si odnesou VIP (+ možná ikonku na komunikačním programu, MOŽNÁ). Nastane-li situace, že budou mít 2 lidi stejný počet bodů, udělá se roztřel kde bude hodnotit pouze HLAVNÍ POROTA, která rozhodne kdo je lepší.
Jaký na to máte názor, chtěli by jste tento talent?

NarutoO
20-10-14, 18:14
Napadlo mě udělat něco ve smyslu talentu. Talent můžeme znát z JB kde vznikly opravdu velké hvězdy, které už účinkují jinde.
V tomto talentu má každý - kdo vlastní mikrofon - předvést svůj talent. Porota váš výkon ohodnotí a vy si buď odnesete výhru nebo myšlenku, že vyhrajete někdy jindy. Do mikrofonu můžete dělat opravdu cokoli, ať je to zpěv, beatbox, napodobování zvířátek, vtipy či hraní na hoboj. Porota která NEBUDE zmanipulována vás ohodnotí body 1-10 které se poté sečtou. První 3 lidé co získají nejvíce bodů si odnesou VIP (+ možná ikonku na komunikačním programu, MOŽNÁ). Nastane-li situace, že budou mít 2 lidi stejný počet bodů, udělá se roztřel kde bude hodnotit pouze HLAVNÍ POROTA, která rozhodne kdo je lepší.
Jaký na to máte názor, chtěli by jste tento talent?

Jeee, ja jsem pro. Ale musel by si to na starost vzit nejaky spolehlivy admin.. nejde o to, ze bych ti neveril, ale chtelo by to nejakeho garanta a organizatora s pravy, ktery prevezme zastitu. :)

ZeMi7
20-10-14, 18:22
Už sme to plánovali s Narutem během letních prázdnin, takže jsem určitě pro. Snad nápad přejde v čin.

Jinak jak psal NtO, bylo by chytré si případně vzít nějakého pomocníka.

SGP_
20-10-14, 18:23
Jeee, ja jsem pro. Ale musel by si to na starost vzit nejaky spolehlivy admin.. nejde o to, ze bych ti neveril, ale chtelo by to nejakeho garanta a organizatora s pravy, ktery prevezme zastitu. :)

No nevěděl jsem jestli se to bude líbit tak jsem porotu ještě nezkládal ale napsal bych pár adminům jestli by nechtěli být semnou v porotě.
Jinak nevidím co by se na tom mohlo pokazit.


E://
Už sme to plánovali s Narutem během letních prázdnin, takže jsem určitě pro. Snad nápad přejde v čin.

Jinak jak psal NtO, bylo by chytré si případně vzít nějakého pomocníka.

Pokud bys chtěl tak bych tě rád uviděl v porotě.

matis
21-10-14, 07:56
ste zaspali dobu...to tu uz bolo :D:D:D:D:D

https://www.youtube.com/watch?v=zOColZT7XFE&list=UUXP4uQfQXQmkiSCF18ncGsQ

Acid
21-10-14, 14:07
Já si nemyslim, že je to dobrý nápad...

Bager258
21-10-14, 15:12
Som pre. Tej matisovej som sa nemohol zucastnit tak skusim :)

SGP_
21-10-14, 18:11
To je hezké že umíte dát like nebo dislike.
Jinak děkuji a prosím ještě o vyjádření, zítra nebo dnes bych napsal co a kdy.

Fhacker
30-11-14, 19:28
SGP je banned takže je asi zbytočné to tu nechať otvorené....