PDA

Zobrazit normální verzi : Nedostatek adminů na furienu



Slimy_Killer
21-10-14, 18:15
Na tyto servery vubec nechodi admini jsou tam sami hackeři a nikdo je nezastavi.

Burton
21-10-14, 18:39
:d :d :d

Grakon2702
21-10-14, 19:18
Existuje admin spect, který nevidí normální hráči, taky si admini často mění nicky. Server je často pod kontrolou aniž by jsi o tom věděl.

Eust.
21-10-14, 19:20
Dexter a Delik nad tímto serverem jako jediní nezlomili hůl a stále tam chodí, za to jim patří můj obdiv, jsem rád že tu máme takové snaživé adminy, kteří pro ten server ještě něco dělají. Jen pro ujasnění, já nad tím serverem hůl nezlomil, jen jsem zlomil hůl nad touhle hrou, která mě vůbec nebaví, ale furien zůstane navždy někde tam uvnitř, páč jsem na tomto serveru vyrůstal. (: Takže zkráceně, nemáš pravdu, takže sorry za monolog, ale já to potřeboval napsat. :-D

Cip3r
21-10-14, 19:42
Sorry ale chodit do prace s dělat 12ctky a do toho jestě hrát hry není realné..jediné co se stím dá dělat nabrat nové adminy, ale vedení to bude jestě nakou dobu trvat než na to přijde.

Grakon2702
21-10-14, 20:32
Sorry ale chodit do prace s dělat 12ctky a do toho jestě hrát hry není realné..jediné co se stím dá dělat nabrat nové adminy, ale vedení to bude jestě nakou dobu trvat než na to přijde.

Jestli ti připadá, že je málo adminů na furienu, tak jsi měl napsat do AF fóra, že je potřeba nový nábor a ne si teď stěžovat, že na to vedení sere.

DarwiN
21-10-14, 21:10
Jestli ti připadá, že je málo adminů na furienu, tak jsi měl napsat do AF fóra, že je potřeba nový nábor a ne si teď stěžovat, že na to vedení sere.

Najaký si premudrety Grakon, nepodskakuj ! Ja som tiež ako Eust skončil stou hrou. Ano sú tam potreba admini kedže je tam len Dex a Delik, ale obávam sa toho že tam je málo schopných . ( akurát tak daneček )

Eust.
21-10-14, 21:19
Jestli ti připadá, že je málo adminů na furienu, tak jsi měl napsat do AF fóra, že je potřeba nový nábor a ne si teď stěžovat, že na to vedení sere.

Jenže Ciper má pravdu, na ten furien nábor se prostě sere. Nikdo ze starších adminů buď nemá čas či ho to nebaví a bez náboru tu úroveň těžko zvedneme+ si myslím, že těch rozumnejch kandidátů na admina(na furien) moc není.

halelujah
21-10-14, 21:37
"Žádosti o práva na serveru - nábor uzavřen" stači sa pozrieť na jednu sekciu v forku a dostaneš odpoveď. Kedže admin práva spotrebuvaju viac elektriny ako normálny hráč tak sa muselo prestať naberať inak by sa kotel nedoplatil za elektriku , i keď iniciacia uzavrenia náboru nebola u neho ale u iných ľudí ktorý to zdôvodnili fajn argumentmi čiže sa to prijať muselo .

Eust.
21-10-14, 21:44
"Žádosti o práva na serveru - nábor uzavřen" stači sa pozrieť na jednu sekciu v forku a dostaneš odpoveď. Kedže admin práva spotrebuvaju viac elektriny ako normálny hráč tak sa muselo prestať naberať inak by sa kotel nedoplatil za elektriku , i keď iniciacia uzavrenia náboru nebola u neho ale u iných ľudí ktorý to zdôvodnili fajn argumentmi čiže sa to prijať muselo .


Tak hlavně že tu máme další 3 adminy na jb a ostatní módy nás nijak neserou.

ZeMi7
21-10-14, 22:45
Kdybyste nahodili návrh do AF, tak se určitě bude řešit. Jedno podobné tam je.

Charon35
21-10-14, 23:36
Sorry ale chodit do prace s dělat 12ctky a do toho jestě hrát hry není realné..jediné co se stím dá dělat nabrat nové adminy, ale vedení to bude jestě nakou dobu trvat než na to přijde.

Ja o tom viem stale. Furien je jeden z kritickych modov. Lenze normalnych hracov je tam menej ako safranu. Kludne dajte navrh do AF, funguje to tak roky, tak tu nevyplakavajte doprdele, ze sa to neda.

V daneckem si pisem asi tyzden, len je problem s aktivitou atd.

3k a Jerry
22-10-14, 07:30
Stejně když se tam nějěkej admin vezme tak z 90 % v krátké době někam přeleze..
Kdyby tam hráli normálni lidi a chodilo hlášení jako od normálních lidí a né jak z nějakeho ústavu, tak on by tam aj někdo přišel, ale aby člověk celej den chodil na hlášení udajných cheaterů a z 20 byli všichni čistí, tak na to se vám každej vysere..

marsoun
22-10-14, 07:44
Zredukovat furien servery na 2-3, stejně se nedá pořádně hrát na těch poloprázdných serverech a admin bude mít méně práce.

DarwiN
22-10-14, 08:14
Zredukovat furien servery na 2-3, stejně se nedá pořádně hrát na těch poloprázdných serverech a admin bude mít méně práce.
Presne , 6 serverov je zbytočne vela a hlavne cez školsky rok . Až tolko ludi tam nehraje aby trebalo 6 serverov.

Cip3r
22-10-14, 10:17
Jestli ti připadá, že je málo adminů na furienu, tak jsi měl napsat do AF fóra, že je potřeba nový nábor a ne si teď stěžovat, že na to vedení
sere.


:OOO Pane velice se omlouvam že Váš dojem je takový že tohle jentak placnu při první přiležitosti kdy se tohle téma objeví, kurva ty vidiš do af a do soukromych zpráv? Ne tak se zdrž tvých připostiženych odpovědí a drž krok, o to aby byly nový admini na furien sem se snažil hodněkrát jak přes af tak navrhovaní dost slušných hráču kotlovi rovnou do pm...

Eust: Přesně tak 6 furienu je moc a je to k h**** hráči přebihají z jednoho na druhý a na tom kde se dobře hrálo zbyde 5 hraču protože dostavají naprdel..

Kotel
22-10-14, 13:53
Problém je, že současní admini i hráči jsou tak nároční na nové uchazeče, že nabrat někoho nového je obtížné. I když splňuje všechny požadavky, stejně se něco najde a v neposlední řadě bude současnému adminovi vadit, že dotyčný nepřišel na hlášení nebo já nevím co a odejde. Mě už to za ty kecy nestojí. Naposled jsem rozšiřoval práva některým současným adminům a i proti tomu byla velká část lidí. Nechcete adminy, kteří jsou léta prověření a přímo se nabízejí? Tak tam prostě nebudou.