PDA

Zobrazit normální verzi : Padání fps.



hatlos
16-11-11, 14:32
Ahoj

Mám takový problém. Vždy jsem měl stabilně 100 FPS i při naházených do sebe 15 smoke granátů. Najednou nevím co se stalo ale fps mi začalo padat aji na 40. Ale je to dost divné ve smoku mám pořád 100 fps akorát když třeba někdo hodí héčko nebo když se podívám jakoby na celou mapu tak mi fps klesne. Nedělalo mi to nic jsem nestahoval žadný vir nic. Na spawnu jsem měl vždy 100 FPS ale najednou mám aji 80. Nesetkal se někdo stím a neví co může být špatně? když je na serveru míň jak 15 lidí fps na spawnu neklesá ale když se třeba podívám na long z bomboviště tak mám 70 - 50 fps. Nedávno jsem měl stabilně 100 fps na vašem zombie serveru takže tak doufám že někdo poradí.

operační systém xp 32bit ramka 2 GB procák Typ CPU DualCore Intel Pentium D 925, 3000 MHz (15 x 200) grafárna Graphics Chipset ATI Radeon HD 5700 Series 1 gb Memory Type GDDR5
memory Size 1024 MB

Tak pište rady :D

ParaKnock
16-11-11, 16:05
Fíííha , nič ma nenapadá. O.o

hatlos
16-11-11, 17:32
říkal jsem rady ne pičoviny

znedlob
16-11-11, 17:33
Přehřívání grafiky? Zkontroluj větrák, popř. vyčisti PC od prachu...

PS: Změn si avatar. Za reklamu můžeš vyfásnout banán.

hatlos
16-11-11, 17:37
ne 40 stupňů v systému a když hraju csko tak asi 50-53. čistý bez prachu

UFOusek
16-11-11, 17:37
odinstaluj zbytecny kraviny, vypni torrenty, stahovani, uploadovani, browser, programy, ktery nevyuzivas - vsechno vypni

znedlob
16-11-11, 17:41
odinstaluj zbytecny kraviny, vypni torrenty, stahovani, uploadovani, browser, programy, ktery nevyuzivas - vsechno vypni

To je další možnost.

Nebo taky ti možná grafika odchází :(.

Charon35
16-11-11, 17:41
Mne robilo podobne, keď som mal iné postavičky ako pôvodné...nerobil si s nimi nič? (viem, že si písal, že si nič nemenil, ale možno si len na to zabudol) Nepreinštalovával si csko/steam?

hatlos
16-11-11, 18:23
přeinstaloval jsem no. Ale mám vše jak to byla předtím.

kashpi
16-11-11, 19:02
Nezměnil sis rozlišení? To v configu není. Pokud si dáš větší, tak ti to smoke neovlivní, ale jak si psal, tak při pohledu na celou mapu ti může klesnout.
Jinak než to, že by odcházela grafika bych to viděl na bordel v systému. Možná se ti tam dostala nějaká havěť

hatlos
16-11-11, 19:05
No pff už mám stabilně 100 fps ale na spawnu mi to někdy hupsne na 70 kdyź se podívám na hráče a nebo když se dívám jakoby na celou mapu třeba z catu v nuke nebo na inf na ze středu do pekla a taky http://cs.sosgames.cz/dust-2-v-counter-strike-16-pozice-pro-snipery/27 neberte jako reklamu ale asi tak nějak to mám no. a nebylo to tak takže nevím co to je :D

Charon35
16-11-11, 19:18
No pff už mám stabilně 100 fps ale na spawnu mi to někdy hupsne na 70 kdyź se podívám na hráče a nebo když se dívám jakoby na celou mapu třeba z catu v nuke nebo na inf na ze středu do pekla a taky http://cs.sosgames.cz/dust-2-v-counter-strike-16-pozice-pro-snipery/27 neberte jako reklamu ale asi tak nějak to mám no. a nebylo to tak takže nevím co to je :D

Ano, presne to mi robilo. Nestiahlo ti pri inštalačke iné postavy? Alebo neodklikol si nevedomky niečo iné pri inštalácií? Inak ja som to vyriešil, že som si stiahol iné (pôvodné NS postavy) a frčalo to v pohode.

P.S.Alebo to nemusí byť len postavami, ale niečo podobné.

GoldaQ*
16-11-11, 19:55
Jednoduche, pust si sledovani vykonu a hraj u toho, pak se podivej co ti bere nejvic a povypinej to. Podle me ti bude neco hrozne uzirat moznosti processoru. A jestli ne tak si pohraj s nastavenim primo v ovladacich graf. karty. Jina rada neni, csko je jednoducha hra, jednoduche byva i reseni.