PDA

Zobrazit normální verzi : Admin prava-Deathrun



Day KA
16-11-11, 16:09
Zdravým vás

Jmenuju se petr,a je mi 15 let a csko hraju přibližně rok a pul ještě jsem nebyl nikde adminem... Duvod proč se chci stát adminem na Deathrunu je že tady trávim pěknych pár hodin každy den a taky mám k lidem z Kotelny celkem pozitivní vztah a taky se chcu zlepšovat jak v oboru hraní tak v oboru adminování
Jsem čech moje zálibi jsou hrani fotbal,Csko,Kamaradi,škola teamspek mám AMX zkušenosti vim na 85% neni problem se je doučit ale základy znám :) , Muj skype:blabla6597 a jsem zaregistovani STEAM_0:0:1621654161

Diky za odpověd at už bude jakakoliv......

BiA Fz
16-11-11, 16:18
No, ten steam STEAM_0:0:1621654161 bude asi omyl...jaký máš nick na DR? A proč tam chceš práva- měl bys vědět, proč tam je admin potřeba, první příspěvek na fórku taky o něco snižuje šance. Zatím to jen vypadá jako žádost o vip přístup, tak se trochu rozepiš užitečným směrem ;) :-) Záliby tvrdé y, zdravím měkké.

Pikii :D
16-11-11, 16:21
BiA súhlasim.Mohol si to trošku rozpísať.NIE

Day KA
16-11-11, 16:26
Omlouvam se za pravopisné chybi psal jsem to na rychlo, ve hre se jmenuju M@ster_Of_[S]irius chcu prava na Dr protože tam hraju nejčastěji....

BUBEN
16-11-11, 16:37
Na dr není potřeba admin. Berme, že tam potřeba je. Tak v čem si myslíš, že to zlepsis nebo kde je problém. Omluvam se ale píšu z mobilu

ParaKnock
16-11-11, 16:50
Hrozné, na DR (Deathrun) nieje potreba admin , ak sa nemýlim tak sa tam da porušíť len 1 pravidlo. Púštanie pasťí za CT . Nie

BiA Fz
16-11-11, 16:57
Hrozné, na DR (Deathrun) nieje potreba admin , ak sa nemýlim tak sa tam da porušíť len 1 pravidlo. Púštanie pasťí za CT . Nie

Jsou alespon 2 další důvody (poslal sem Ti je ParaKnocku do PM), ale čekal bych, že je sem napíše adept, jak píše Buben... takže asi nic. To že tam Day KO hraješ nejčastěji důvod sám o sobě není, je to jen plus pokud splňuješ ostatní požadavky...zatím jediné plus že jsi si nevymyslel ten nick, párkrát sem ho tam viděl. Takže celkem ale asi: ne..

UFOusek
16-11-11, 17:09
Zdravým.. cool pozdrav, moc s nim neplejtvej, at ho muzes pouzivat jako obycejnej hrac a neadmin..

Luccy
16-11-11, 17:28
Omlouvam se za pravopisné chybY psal jsem to na rychlo, ve hre se jmenuju M@ster_Of_[S]irius chcu prava na Dr protože tam hraju nejčastěji....
S takovým pravopisem ti ten věk nevěřím, navíc jak psali ostatní na Dr není třeba admina. Takže NE

Ciper
16-11-11, 17:32
NE, na dr není potřeba admin, a když tak lepší..

Bogeyman
18-11-11, 14:25
S takovouhle odfláknutou žádostí rozhodně za mě NE !!!