PDA

Zobrazit normální verzi : Kopirovanie nicku



boxolop
16-11-11, 16:11
zdravim.na furienovy 2 je hrac ktory ma v nicku kuky :D pritom to neni on,ten pravy kuky tam hra tiez.nechce si ten nick zmenit tak ziadam o jeho ban.tu je jeho ip:
[O]rca^ *-*KuKy*-*:D VALVE_0:0:699098720 213.195.215.190 CZ
a screenshot:http://www.ulozto.sk/11092036/de-dust4ever0004-bmp
je posledny za T,pravy KUKY je v klane BLACK BROTHERS.a najhorsie na tom je ze admini su tu totalne neschopny.uz viac krat som volal admina na furiena,nie len dneska ale aj za ine dni a nikdy tam nikto nedosiel.jak keby ten server ani nemal adminov

Ciper
16-11-11, 17:06
Přesně na furienu chodí admini tak ako čert okolo kříže..

72 Virgins
16-11-11, 23:01
Tohle je těžký posoudit, kdo je a neni kuky dýl já ted řeším na zm Greye co má nick jako náš admin. U originálních přezdívek jako máš ty boxolop se vinník najde rychle ale kuky je prostě postavička s filmu.

Ridik :D
16-11-11, 23:04
nej nick je player :D :D :D

boxolop
17-11-11, 06:02
VIRGINS original KUKY je s nami v klane BLACK BROTHERS,je aj na to screenshote.on je original to viem a henten kuky tam nikdy nebol,a zrazu tam dojde,a ked sme mu pisali ze nech si zmeni nick tak nas ignoroval.aj som sa mu vyhrazal banom.a CIPER presne aj mna to uz sere.ja tam hram odvtedy ako ten furien tu vznikol,a odvtedy som tam stretol admina maximalne 5 krat aj to je moc.

Ciper
17-11-11, 08:27
Virginsi toho jsem si taky všimnul ALE ONI Z NEHO UDěLALI KLAN Grey bylo jich na furienech asi 5 a to mě fak rozesmálo..

boxolop
17-11-11, 10:00
xD tak mu dajte ban

Ciper
17-11-11, 10:32
k tomu by se měl vyjádřit grEy jestli mu nevadí že mají jeho nick jako klan.

Smile
17-11-11, 12:10
VIRGINS original KUKY je s nami v klane BLACK BROTHERS,je aj na to screenshote.on je original to viem a henten kuky tam nikdy nebol,a zrazu tam dojde,a ked sme mu pisali ze nech si zmeni nick tak nas ignoroval.aj som sa mu vyhrazal banom.a CIPER presne aj mna to uz sere.ja tam hram odvtedy ako ten furien tu vznikol,a odvtedy som tam stretol admina maximalne 5 krat aj to je moc.

Ty jsi vůbec nepochopil, co Virgins psal...Kuky není originální nick..Po serverech může běhat třeba 100 lidí, co má slovo Kuky nějak zakomponované ve svým nicku, to že na Furienech byl poprvé ještě neznamená, že někoho kopíroval, protože nevíme, jestli ten nick neměl třeba už dřív...Ban tady dle mého rozhodně nepřichází v úvahu...

Ciper
17-11-11, 12:21
Ty jsi vůbec nepochopil, co Virgins psal...Kuky není originální nick..Po serverech může běhat třeba 100 lidí, co má slovo Kuky nějak zakomponované ve svým nicku, to že na Furienech byl poprvé ještě neznamená, že někoho kopíroval, protože nevíme, jestli ten nick neměl třeba už dřív...Ban tady dle mého rozhodně nepřichází v úvahu...
Ale ty zas nechápeš že na furienech si každý kopiruje nick a klantagy a dělaj naschváli, já sám kvůli tomu nekolikrát volal admina..

Smile
17-11-11, 12:53
Marný vám něco vysvětlovat, třeba ti tohle otevře oči..
http://csko.cz/stats/hlstats.php?mode=search&q=kuky&st=player&game=

boxolop
19-11-11, 09:14
a vsimol si si ze kazdy ma KUKY :D???nie iba napr KUKY alebo dako tak ale kazdy tam ma aj to :D ako original kuky

Luccian
19-11-11, 15:33
Ja myslel že Klan GrEy je celý zabanovaný no škoda na serveri je v podstate cez 50 kopirantov..

*srsen*
26-11-11, 05:14
Cipere nop tak vydíš,ted už admini volat nemusíš,ted uz si tam bany muzes soupnout sám.