PDA

Zobrazit normální verzi : Antharax (autobunnyhop) --> Delik



Antharax
23-10-14, 15:58
Vypis z konzole:





Detaily banu





Hráč
/*/ N.C.O.P./*/|*=* Fur!en N.B


Typ banu
IP adresa


SteamID
VALVE_0:0:1285679077


IP adresa
93.92.49.77


Udělen
23-10-2014 - 15:40


Délka BANu
Trvalý


Vyprší
nepoužito.


Důvod
autobhop + dohadovani jak sa zapina


BAN dal Admin
:Del!k.: + Kika.: :P vole (:Del!k.: :P vole)


BAN dal Server
csko.cz | Furien 3 (de_dust2_2006)







Poznamka:




prosim odbanujte me jmenuji se v csku N.C.O.P. Fur!en N.B. , dekuji za pochopeni

Antharax
23-10-14, 16:01
Prosim o unban jmenuji se N.C.O.P. Fur!en N.B. mam permanent ban nepravem to on rikal ze ma ultimate Bhop a ja se ptal jak to udelal a ja jsem to nemel prosimo unban jestli ne tak tento svet je nejhorsi v mem zivote prosim o unban nemam jinou hru jedina co me bavi je CS 1.6 je to moje jedina hra prosim o unban na Frurien modech

Del!k98
23-10-14, 16:06
Asi mysliš tenhle ban čo ? http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=125134
Prej nevinne ? :D hochu Pridu na server ty si pišeš s kamikem ,jak dať aby ti fungoval autobhop ? :D Stači si pozreť tvuj chatlog a je tam jasne napisane že sis ho stahl šmoulo. /*/ N.C.O.P./*/|*=* Fur!en N.B aha :D
/*/ N.C.O.P./*/|*=* Fur!en N.B fungovalo*
/*/ N.C.O.P./*/|*=* Fur!en N.B jak si dam to co jsem ted stahoval ty vis co jsem stahoval jak dam aby me to fungovalo?
/*/ N.C.O.P./*/|*=* Fur!en N.B jak si dam ubhop daby fungoval?
:D pak zmeniš server pridu za tebou a maš ho zapli .

// Ak bude potreba demo postnu to do večera,ale když koukate chatlog tak to nebude asi potreba

hofy
23-10-14, 17:45
Demo by to chtělo, v admin chatu ti někdo psal, že tohle na ban nestačí.

Byznis
23-10-14, 18:35
podla mna , na byvalom portali som robil admina a puzivali auto bhop script - je cca kolecko a kktiny (sam som ho mal na kolecku) - to na permu absolutne neni , to ma kazdy druhy napr na jb alebo inde tak by bolo naj keby sa vyjadri KOTEL
(a trocha nechapem aj preco sa dava za bhop ban - je to len bind do cfg) ziadny cheat

hofy
23-10-14, 18:49
podla mna , na byvalom portali som robil admina a puzivali auto bhop script - je cca kolecko a kktiny (sam som ho mal na kolecku) - to na permu absolutne neni , to ma kazdy druhy napr na jb alebo inde tak by bolo naj keby sa vyjadri KOTEL
(a trocha nechapem aj preco sa dava za bhop ban - je to len bind do cfg) ziadny cheat
Bind pro jump mám na kolečku myši taky, to se přeci netrestá. Tady je řeč o autobhopu (tj. držíš mezerník a automaticky skáčeš bhop).

Del!k98
23-10-14, 19:41
Koukal som nato demo ješte raz s inym adminom , ale je kratke a neni tam moc dobre vidiet to Autob. Máš Ub,sorry za problemy.

Zoyer
23-10-14, 19:51
a s jakým adminem jsi to řešil ? To demo se nemusíš bát ukázat, vždy je lepší, když to probere víc hlav.

E: souhlas s tím, že tam nejde nic vidět. lockuju to

Del!k98
23-10-14, 20:50
Tu je demo - http://csko.cz/dema?UPD=u3ynjRTV jak som už pisal, je kratke a nevedel ani s tym autob. robiť.

//demo je kratke a už ma Ub