PDA

Zobrazit normální verzi : Pridanie HPcok aj CTckam.



Indian0
23-10-14, 21:21
Zdravím,
Takže takto začnem: zákaz hrať tú istú mapu bol z 5 máp zväčšený až na 10 máp, což znamená že začali hrať aj mapy menej hrané.
Tým som došiel k tomuto návrhu. V simon menu pridavanie hpcok nie len T ako to bolo doteraz ale aj CT. Pretože na 1-2 mapách nie su healy, respektíve je tam 1 heal pre 2-6 ct. Což je sakramensky málo. HP by sa nedalo doplnit pri vzbure a ani pri modoch ako je to aj pri doplnovani Tckom. A mohlo by aj byt nejako časovo limitované. Mohlo by sa dobíjať raz za 5min napr.. Na začiatok nech sa to keď sa vám to zapáči oskúša na JB5. Ak sa vám to nepáči, prosím pridajte normálny koment, nemam chut sa s niekym opäť naťahovať. :smile::smile:

Grakon2702
23-10-14, 21:37
Kdyby tu byla možnost healu každých 5 minut, skoro nikdo by to nevyužíval, protože by na to zapomněl po delším simonování. Pokud by to nebylo na limit, CT by byla nezastavitelná. To, co chi napsat, je to, že je sice fajn, že se nebude moct doplňovávat během vzpoury a módu, ale taky může mít i mimo tyhle věci jiné CT míň HP než ostatní, na což už reaguje polovina vzpouropedofilů. Kdyby to simon doplnil, zahodila by se tím možnost na další vzpouru a to by byla CT pak skoro nesmrtelná. Obzvlášť já bych něco takového využíval a udělal bych si i na to bind a v momentě, kdybych viděl, že má nějaké CT míň HP, tak bych zmáčknul jedno tlačítko a je po všem.

Indian0
23-10-14, 21:45
Kdyby tu byla možnost healu každých 5 minut, skoro nikdo by to nevyužíval, protože by na to zapomněl po delším simonování. Pokud by to nebylo na limit, CT by byla nezastavitelná. To, co chi napsat, je to, že je sice fajn, že se nebude moct doplňovávat během vzpoury a módu, ale taky může mít i mimo tyhle věci jiné CT míň HP než ostatní, na což už reaguje polovina vzpouropedofilů. Kdyby to simon doplnil, zahodila by se tím možnost na další vzpouru a to by byla CT pak skoro nesmrtelná. Obzvlášť já bych něco takového využíval a udělal bych si i na to bind a v momentě, kdybych viděl, že má nějaké CT míň HP, tak bych zmáčknul jedno tlačítko a je po všem.
Presne, takže musí to byť časovo limitované, ale s tým nesúhlasím že zabudne, ale aj keby zabudol tak mu to dotyčné CT oznámi. Veď keď hráš mapu kde nie je heal a máš 10 hp, ta asi mu pripomenies ze nech ti doplni hp.

Eust.
23-10-14, 22:50
Já jsem třeba typickej vzpouropedofil a dosti by mě nasralo, kdyby jeden z nás vystartoval na CT a nechal mu třeba 20 hp (počítám to, že Ct to T zabijou), tak bych na něho chtěl skočit z druhé vlny a dorazit ho. Jenže když se mu doplní hp, tak je to zase to samé, takže o ničem. A jakmile takhle daj ct najevo svoji nadřazenost, tak se polovina lekne a z našeho plánu je prd.

Indian0
23-10-14, 22:58
Já jsem třeba typickej vzpouropedofil a dosti by mě nasralo, kdyby jeden z nás vystartoval na CT a nechal mu třeba 20 hp (počítám to, že Ct to T zabijou), tak bych na něho chtěl skočit z druhé vlny a dorazit ho. Jenže když se mu doplní hp, tak je to zase to samé, takže o ničem. A jakmile takhle daj ct najevo svoji nadřazenost, tak se polovina lekne a z našeho plánu je prd.
Preto je tam dôležitá tá časová odstupnosť. A k tomu ma napadlo aby hned doplnilo hp aj T aby sa to nejako vyrovnalo.

Nakladana Okurka
24-10-14, 10:27
Nechte to tak jak to je, tecka pak budou mit jeste mensi moznost na vzpoury...

hofy
24-10-14, 10:55
Spíš bych uvítal, kdyby se při doplňování HP ignoroval hráč s 100+ HP (drogy) a aby se rychlost nastavila i při přehození na nějakou zbraň.
Stačí, aby Simon doplnil HP, hráč vzal do ruky granát a drogy jsou pryč.

KeYo
24-10-14, 13:36
ja by som to nechal tak ako to je.. a Doesov napad sa mi paci.. to by sa mohlo upravit

Britny
24-10-14, 14:35
Does to je už nastavené, že když máš nad 100 a Simon doplní, tak ti to nespadne na 100 HP, ale máš stále stejně. To už kotel ošetřil, ta rychlost je věc druhá no. Jinak bych co se týče doplnování CT nechala to jak je, na jiných mapách zase není heal pro T - takže je to tak nějak vyrovnané.

hofy
24-10-14, 14:42
Does to je už nastavené, že když máš nad 100 a Simon doplní, tak ti to nespadne na 100 HP, ale máš stále stejně. To už kotel ošetřil, ta rychlost je věc druhá no. Jinak bych co se týče doplnování CT nechala to jak je, na jiných mapách zase není heal pro T - takže je to tak nějak vyrovnané.
Aha, tak to je super, já jsem teď JB delší dobu nehrál. Ta rychlost by se mohla ale ošetřit taky, protože když třeba neúmyslně (nebo si to prostě neuvědomím) vezmu granát, tak to docela naštve.

Britny
24-10-14, 14:45
Aha, tak to je super, já jsem teď JB delší dobu nehrál. Ta rychlost by se mohla ale ošetřit taky, protože když třeba neúmyslně (nebo si to prostě neuvědomím) vezmu granát, tak to docela naštve.

Jojo, to mě taky štve, když zdrhám a pak mi padne gun do ruky a už nejsem rychlá :D Napíši to Kotlovi :))

Koprakek
24-10-14, 15:33
Stačí si koupit třeba zachodový zvonek a až vezmeš gunu tak zmačkneš F a máš tu rychlost zpět :D

Volume
24-10-14, 15:42
jb_projetocs a jail_guetta_v1, myslim že kdyby byl někdo šikovnej, tak by tam mohl ty healy přidat. K těm drogám, jsou u takoví pacienti, kteří ty drogy ruší.. aby nááhodou někdo neměl výhodu :P

Grakon2702
24-10-14, 15:42
Nebylo by lepší celý ten heal nastavit na časový limit 5 minut pro všechny? Na každé mapě je minimálně jeden heal a téměř nikdy se mi nestalo, že jsem si jako CT nemohl nijak doplnit. Stejně se tu nehraje moc map bez healu (jedna tu je, ale nevím její název). Vězni si nebudou moc dovolovat, aby nebyli hitováni, simon, který bude chtít, ať mají všichni 100 HP, jim řekne, ať půjdou k lékárně. Potom se tu budou dávat reakce s výhodou o to, kdo si bude moct dřív doplnit, protože ne všechny lékarny jsou "nekonečné". Nevidím v tom žádné + ani -, spíš jako úplně nový způsob hry. Podle mě takový víc realistický, co se týče hry na téma "útěk z vězení" a "dozorčí šikaná trestanců a chuligánů" :D.

Nakladana Okurka
24-10-14, 21:33
Spíš bych uvítal, kdyby se při doplňování HP ignoroval hráč s 100+ HP (drogy) a aby se rychlost nastavila i při přehození na nějakou zbraň.
Stačí, aby Simon doplnil HP, hráč vzal do ruky granát a drogy jsou pryč.
Aby zůstala rychlost, to by bylo super..

Volume
25-10-14, 07:34
Nebylo by lepší celý ten heal nastavit na časový limit 5 minut pro všechny? Na každé mapě je minimálně jeden heal a téměř nikdy se mi nestalo, že jsem si jako CT nemohl nijak doplnit. Stejně se tu nehraje moc map bez healu (jedna tu je, ale nevím její název). Vězni si nebudou moc dovolovat, aby nebyli hitováni, simon, který bude chtít, ať mají všichni 100 HP, jim řekne, ať půjdou k lékárně. Potom se tu budou dávat reakce s výhodou o to, kdo si bude moct dřív doplnit, protože ne všechny lékarny jsou "nekonečné". Nevidím v tom žádné + ani -, spíš jako úplně nový způsob hry. Podle mě takový víc realistický, co se týče hry na téma "útěk z vězení" a "dozorčí šikaná trestanců a chuligánů" :D.

Větší blbost by mě nenapadla.

kono159
25-10-14, 09:13
keby sa mal pridat heal CT tak by mohol mat minutovy cooldown, alebo 30 sec

Latins
25-10-14, 09:41
jb_projetocs a jail_guetta_v1, myslim že kdyby byl někdo šikovnej, tak by tam mohl ty healy přidat. K těm drogám, jsou u takoví pacienti, kteří ty drogy ruší.. aby nááhodou někdo neměl výhodu :P

Šikovných lidí je dost, kteří by to i udělali, ale nastává tu problém, jestli ti dají autoři těch map své save na to, aby mu to nějaký člověk předělával a měnil. A taky už ti autoři ani nemusí stavět mapy, třeba je to přestalo bavit a už ty své mapy smazali ze svých stojů, nebo na ně zapomněli pod prachem minulosti.

Swagrid
26-10-14, 16:50
http://csko.cz/forum/showthread.php?11669-Healov%E1n%ED

Neřešte to, takhle jak je to teď je v klidu.

MrJack
03-11-14, 22:37
Suhlasim zo swagridom... Takto je to v poriadku. System vzbury je v podstate uplne jednoduchy. Sekac a ct.
Ked sa rozbehnes na ct s 12 hp a zistis ze mu simon zrovna doplnil.... Nenastve ta to?
Ked sa to tak vezme - skuste si v hlave vytvorit asi nejaky obraz hry. (samozrejme s tymto navrhom)
Kolkym ludom vadi to ze sa neda doplnit? Dvom ct. Kolkym hracom vadi, ze je takmer nemozne spravit vzburu? Vsetkym vaznom. Dost nepomer.

PS; sorry ze to pisem tak davno od najstarsieho postu, nevsimol som si a nechcelo sa mi to mazat.