PDA

Zobrazit normální verzi : Sťažnosť



Jarny ^|
24-10-14, 20:31
Chcel by som podať šťažnosť na admina ParadoXX,za nezmyselné banovanie ,je kumne velmi zaujatý a totiž svoje ego si navyšuje na aim právach,dal mi druhý ban z dovodu "prechadzania do overu bez ptb". (Pre tých ,ktory tomu nepochopili,je to to,že prejdete z jedného týmu do druhého bez toho aby vas preradil system PTB )
Zapol som si Mega Pub,zahral som jedno kolo a prešiel som na Mega Pub2, po 2 kolach mi dal ban z predošleho dovodu ,ktory som opisal vyššie, a to som pritom ani vobec neurobil, a ked už,tak toto robí každý druhý,nežiadam o UB,ale nech sa admin zamyslí nad sebou a nech má jeden meter,za toto som za dva roky hrania na Kotelne nevidel ani jeden ban v mojej pritomnosti.







Detaily banu





Hráč
Jarny ^|


Typ banu
IP adresa


SteamID
VALVE_0:0:1232718647


IP adresa
88.212.40.162


Udělen
21-10-2014 - 20:10


Délka BANu
30 minut


Vyprší
21-10-2014 - 20:40 (již vypršel)


Důvod
prechod do overu bez ptb


BAN dal Admin
ParadoXX (ParadoXX)


BAN dal Server
csko.cz | Mega pub (de_aztec)










Detaily banu





Hráč
Jarny ^|


Typ banu
IP adresa


SteamID
VALVE_0:0:1232718647


IP adresa
88.212.40.162


Udělen
24-10-2014 - 20:12


Délka BANu
60 minut


Vyprší
24-10-2014 - 21:12 (0 měsíců 0 týdnů 0 dní 0 hodin 49 minut ještě zbývá )


Důvod
o5tovnej prechod do overu bez ptb.Priste bude ban na den


BAN dal Admin
ParadoXX (ParadoXX)


BAN dal Server
csko.cz | Mega pub 2 (de_inferno)





Žiadam ťa Paradox aby si dodal dôkaz a aby si mi ukazal pravidlo,kde je to zakazane . :thumbdown:

matis
24-10-14, 20:36
ak by mala byt v pravidlach kazda jasna vec, tak su na 4. strany.... zial prehadzovanie sa umyselne do ovaru je jedna z veci, ktora by sa trestat mala....je to totiz nespravodlive voci ostatnym...

Jarny ^|
24-10-14, 20:47
ak by mala byt v pravidlach kazda jasna vec, tak su na 4. strany.... zial prehadzovanie sa umyselne do ovaru je jedna z veci, ktora by sa trestat mala....je to totiz nespravodlive voci ostatnym...

Nespravodlive voči hračom to možno je,ale nespravodlive je aj to ked za to dostaneš ban neprávom.
Pozri sa nato z druhej strany,ked sa neda zistit ,či je to zakazane,ako clovek moze vediet ze je to zakazane ? To je to..ale budiš

Charon35
24-10-14, 20:53
Znevýhodňovanie hráčov v druhom teame. S pravidlami sa tu moc neoháňaj.
Ale aj tak to banovať je jak poslať jednému černochovi v afrike rožok. Nič nevyriešiš.

Jarny ^|
24-10-14, 22:08
Znevýhodňovanie hráčov v druhom teame. S pravidlami sa tu moc neoháňaj.
Ale aj tak to banovať je jak poslať jednému černochovi v afrike rožok. Nič nevyriešiš.

No ved to,ze o ten ban mu ani neslo,ale o tu radost,a k pravidlam som sa vyjadril dost jasne z mojej strany,dik

kono159
25-10-14, 08:51
nemyslim si, ze si presiel len raz, ja prehodim hraca aspon 3 krat az potom banujem, ty to robis asi stale, tak sa necuduj, podla mna ban na mieste

Jarny ^|
25-10-14, 09:32
nemyslim si, ze si presiel len raz, ja prehodim hraca aspon 3 krat az potom banujem, ty to robis asi stale, tak sa necuduj, podla mna ban na mieste


LOL ? Asi si prehliadol tu vetu ,ŽE SOM TO NEUROBIL,dostal som ban po 2 kolach ,pritom som sa vobec neprehodil do overu (Alebo žeby som to spravil ešte naschval ked viem že tam je admin na servry ? )

piratjo
25-10-14, 10:08
Zdravim. Jarny je sice svojim sposobom zvlastny hrac, ale patri medzi skalnych na mega pube. Poznam ho nejaky ten piatok a taketo "spravnie" overaka som u neho nepostrehol. Preto prosim zbytocne ho neosocujte a spolocne si pockajme co k tomu povie banujuci admin ParadoXX. Dakujem.

ParadoXX
25-10-14, 23:14
Přesně jak psal matis.Navíc jarny je ten typ hráče,co honí jen rank a skore.Už podle jeho stylu hry je to znát.Defus mu moc neřiká a chození pro bombu taky ne.Kromě dust2 a jeho variací,italy a assaultu se neustále připojuje k ct,protože maj taktickou výhodu a kempí.A neboj,aby ti to nebylo líto,tak lock^ je další na řadě.Ten je na tom úplně stejně jako ty.Oba si můžete podat ruce.

Navíc každej tu moc dobře ví,že já sem typ hráče,co chodí do takticky nevýhodných týmu nebo do těch,co prohrávaj a ctim spravedlnost a pravidla týhle hry.

Jarny ^|
26-10-14, 10:16
Přesně jak psal matis.Navíc jarny je ten typ hráče,co honí jen rank a skore.Už podle jeho stylu hry je to znát.Defus mu moc neřiká a chození pro bombu taky ne.Kromě dust2 a jeho variací,italy a assaultu se neustále připojuje k ct,protože maj taktickou výhodu a kempí.A neboj,aby ti to nebylo líto,tak lock^ je další na řadě.Ten je na tom úplně stejně jako ty.Oba si můžete podat ruce.

Navíc každej tu moc dobře ví,že já sem typ hráče,co chodí do takticky nevýhodných týmu nebo do těch,co prohrávaj a ctim spravedlnost a pravidla týhle hry.


Sa spametaj prosím ťa,mne nehovori nič defus a plant ?
Nech sa tu prosím vyjadria aspon dvaja čo hraju somnou na pube a uvidíme:)
Si robiš srandu ne ? Alebo snad nevieš predychat to ,že hrajem 3x lepšie ako ty ?
Čo by som mal z ranku na Pube ?:) Alebo si tu nemal čo napisať len ma pouražať trošku ?:) Sa uvedom prosím ťa :)
Mna vobec nezaujima kto je dalši na rade,ja som chcel vedieť kto už zato dostal ban ,lebo som nevidel ešte ani jeden !
:D :D :D :D :D :D TO SOM SA DOBRE POSMAL TERAZ, ZE TY CTIS SPRAVEDLNOST,STALO SA MI MINIMALNE 3X ,KED SOM BOL NA PUBE,BOL TAM HAXOR A PISAL SOM DO VYKRIČNIKU,UŽ AJ THREAD SOM STIHOL POSTNUŤ A STALE HRAL,takže tieto sladke rečičky si nechaj,inac stale čakam na ten dokaz z druheho banu,dik :)

ALE TU IDE O TO ŽE TY SI NEVIES ANI PRIZNAT ZE SI KUMNE TAK ZAUJATY ZE NERIESIS ANI HAXOROV ALE RIESIS UPLNE ZBYTOCNE "PTB" ako opisal tron.
A vy,kto mu toto veríte že neviem čo je bomba a defuse,skuste si daily awards pozret niekedy z pubu a pochopite že piše bludy ,lebo tu nemal ani čo napisať,a to čo tu mal napisať vlastne dokazat,ani nenapisal :) Aloha

fnyy
26-10-14, 12:13
tohle taky nemam rad,kikuju a pak nasledne banuju.ban na miste

Martin17CZ
26-10-14, 13:14
Ja jsem uz pravidla precet .. ale nikde jsem to nevidel ... a dle meho nazoru je ten ban nepráven .. nikomu noc nedelal nikoho neomezoval tak nevim proc ... to se mi zda jako blbost .

kono159
26-10-14, 14:52
Si robiš srandu ne ? Alebo snad nevieš predychat to ,že hrajem 3x lepšie ako ty ?


pradoxov k:d 3.1 hs/k 0.5
tvoj k:d 1.4 hs/k 0.28

ty si lepsi? vidim opak, si 3 krat horsi nez on, ban na mieste
nemusim ani pozerat hltv aby som videl ten "skill"

matis
26-10-14, 14:57
Ja jsem uz pravidla precet .. ale nikde jsem to nevidel ... a dle meho nazoru je ten ban nepráven .. nikomu noc nedelal nikoho neomezoval tak nevim proc ... to se mi zda jako blbost .

http://csko.cz/forum/showthread.php?33403-S%C5%A5a%C5%BEnos%C5%A5&p=310814&viewfull=1#post310814

ZeMi7
26-10-14, 15:01
Ja jsem uz pravidla precet .. ale nikde jsem to nevidel ... a dle meho nazoru je ten ban nepráven .. nikomu noc nedelal nikoho neomezoval tak nevim proc ... to se mi zda jako blbost .

Fakt nechápu vaší demenci. Prostě vy pročtete pravidla a pak schválně děláte to, co tam není doslova zakázané, ikdyž každému hlupákovi to dojde a přijde přirozené.

Snažíte se vydělat na tom, ale spíš ze sebe děláte dementy.
Osobně taky přesouvám zpět/kickuju ty, kteří do overu přichází.

ParadoXX
26-10-14, 16:38
Já myslim,že sme se tu vyjádřili dost.Shrnutí je: je to vůči ostatním nespravedlivý a je to důkaz toho,že tomu člověku jde jen o skore a rank,kdyby ne,tak by se svévolně nepřehazoval do lepšího týmu,že?

ZeMi7 rulezzz,vyjádřil to přesně.

Zamykám