PDA

Zobrazit normální verzi : Unban hráče Bravura



Bravura
16-11-11, 22:22
Zdravím,dnes jsem byl zabanován na deathmatch serveru adminem acces.Nevím za co,protože hraji čistou hru,bez jakýchkoli hacků či podvodů tohoto typu.Mé SteamID je
VALVE_0:0:667655414 a IP 90.176.77.87.Nejsem nějak moc velký skiller,ale občas se mi daří a fakt,že jsem nepřítele v tu chvíli viděl několikrát jak zalézal za roh,byl důvod střelby přes zeď.Díky moc za odpověď.Bravura.

cFc|Lu!z
16-11-11, 22:23
Hoď sem výpis z konzole.

InVitro
16-11-11, 22:24
Detaily banu
Hráč Bravura
Typ banu SteamID
SteamID VALVE_0:0:667655414
IP adresa skrytý
Udělen 16-11-2011 - 22:11
Délka BANu 500000 minut
Vyprší 29-10-2012 - 03:31 (11 měsíců 2 týdny 3 dny 5 hodin 8 minut ještě zbývá )
Důvod Wallhack
BAN dal Admin Acces (ZEUS)
BAN dal Server Kotelna - Deathmatch | csko.cz (de_dust2_2009)

Počkej na Zeuse, určitě bude mít demo. Pak se rozhodne co s tebou dál.

Bravura
16-11-11, 22:25
[AMXBANS] Zabanovan adminem Acces
[AMXBANS] V banlistu na www.kotelna-web.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Duvod: 'Wallhack'
[AMXBANS] Delka: '49 tydnu, 4 dnu, 5 hodin a 20 minut'
[AMXBANS] Tvoje SteamID: 'VALVE_0:0:667655414'
[AMXBANS] Tvoje IP: '90.176.77.87'
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru

Bravura
16-11-11, 22:27
ok díky.Já jsem tuhle hru hrával už snad před třemi lety,takže už to hraji nějaký pátek a nemám opravdu důvod hackovat.

ZEUS
16-11-11, 22:34
hoj, zde je demo: http://csko.cz/dema/upload/dir/bravura.dem

Bravura
16-11-11, 22:46
Tak co teda?Já jsem opravdu čistý a nehodlal jsem si udělat tak brzo na CSko serverech špatnou pověst.

ZEUS
16-11-11, 22:50
Máš tu demo, můžeš se na sebe mrknout :D :) Počkej si na vyjádření kolegů a hráčů a poté následný verdikt :)

Bravura
16-11-11, 22:51
Ano mrknu,ale jaksi nevím přes co to spustit.

ZEUS
16-11-11, 22:52
Demo si dej do cstrike, potom spust csko, dej konzoli a napiš tam viewdemo bravura a spustí se ti. Vem si popkorn, kolu, příjemně se usaď a dívej se :) :D

cFc|Lu!z
16-11-11, 22:57
Podle mě byl ban udělen správně. Divil ses halucinaci, jednou jsi do ní střelil.

kashpi
16-11-11, 23:00
No špatnou pověst sis nechtěl udělat, ale tady sese trošku předvedl :D
WH si měl a není tu co řešit

Bravura
16-11-11, 23:04
No,řeknu ti to takhle,ve většině případů jsem viděl nepřítele,jak už jsem psal.Někdy mi hra nehorázně buguje takže vidím v deathmatch třeba i nepřítele v bednách,ve zdech,prostě všude.Je to asi tím,že jsem něco dělal ve složce se hrou a od té doby mi to dělá i v SP.Každopádně,pokud si myslíte že mě klamal zrak a dokázal sem vidět přes zeď i když jsem viděl nepřítele dříve než jsem je zabil,si myslím že ban je trochu ukvapený závěr.Navíc jak už jsem tady taky psal,hraju to už nějaký Pátek takže vím,jak se asi hráči chovají.A když si všimneš,tak při prvním killu šly zleva výstřely směrem doprava.Tak proč si nenamířit pro jistotu?A ti lidi v zemi a tak,bude to tím,že jsem instaloval různých kravin do hry.Pokud si myslí i ostatní,že jsem hacker,tak se za to omlouvám a jen doufám,že to bude velmi rychle vyřešené.Svacinar semnou hrál a řekl by,že hacker nejsem.Skóre mám jako každý hráč.Takzvaně kdybych měl WH tak střílím do všch i přes zeď.Bravura.

Svacinar
16-11-11, 23:09
Neřekl jsem, že nejsi cheater, ale když jsem hrál, tak jsi mi tak nepřišel. Neměl jsem důvod tě spectovat.
Ale tady to vůbec není o tom, jestli se ti to laguje, buguje a kdo ví co ještě, jde o to, že jsi se chytil do pasti, která jasně prokazuje, že jsi cheater.

UFOusek
17-11-11, 09:42
No,řeknu ti to takhle,ve většině případů jsem viděl nepřítele,jak už jsem psal.Někdy mi hra nehorázně buguje takže vidím v deathmatch třeba i nepřítele v bednách,ve zdech,prostě všude.Je to asi tím,že jsem něco dělal ve složce se hrou a od té doby mi to dělá i v SP.Každopádně,pokud si myslíte že mě klamal zrak a dokázal sem vidět přes zeď i když jsem viděl nepřítele dříve než jsem je zabil,si myslím že ban je trochu ukvapený závěr.Navíc jak už jsem tady taky psal,hraju to už nějaký Pátek takže vím,jak se asi hráči chovají.A když si všimneš,tak při prvním killu šly zleva výstřely směrem doprava.Tak proč si nenamířit pro jistotu?A ti lidi v zemi a tak,bude to tím,že jsem instaloval různých kravin do hry.Pokud si myslí i ostatní,že jsem hacker,tak se za to omlouvám a jen doufám,že to bude velmi rychle vyřešené.Svacinar semnou hrál a řekl by,že hacker nejsem.Skóre mám jako každý hráč.Takzvaně kdybych měl WH tak střílím do všch i přes zeď.Bravura.

bla bla, trapnych vymluv tu bylo uz hodne a musim ti rict, ze tahle je docela slaba, tak se snaz vic a treba zmin i svyho bratra, priblbliku

shrkn
17-11-11, 11:32
Nevim co řešíš .. čuměl si na halucinaci jak péro z gauče.. ještě sis na ni mohl zablikat. Nenápadnej jako slon v jahodách :) A dej sem ještě něaký lepší vysvětlení , ať se pobavím.

kashpi
17-11-11, 19:46
Ono to je asi tim, ze jsi di te slozky cstrike dal par veci jako je WH. Proste z toho se uz nevykroutis