PDA

Zobrazit normální verzi : NASRAC!!! --> Chemo :P



NASRAC
24-10-14, 23:05
Vypis z konzole:



[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < NASRAC!!! >
[AMXBANS] Tvuj nick: NASRAC!!!
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:951556642
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:951556642
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 85.159.106.147
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 85.159.106.147
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Chemo :P >
[AMXBANS] Server: csko.cz | dust2 only (de_dust2)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================
NASRAC!!! se pripojil k Teroristum
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj k





Poznamka:






Zdravym viem mal som cheaty ale nie wollhack lebo hrajem a zrazu same hlavy padali chel som to vratit vtedy som pustil ale som to potom vypol po 3 kolach.:)Dakujem vopred. už sa to nestane.

Chemo
24-10-14, 23:11
Lol, 3 kola hovoríš ?

http://csko.cz/dema?UPD=LCgRCJWJ

Zbytočne pozerať demo, priznal sa. Keby si aspoň nedieroval cez polku mapy... A zdravím sa píše s mäkkým i.

NASRAC
24-10-14, 23:43
No dobré bolí viac kola ty čo by si robil keby ti dávali hečky cez stenu ta som pustil aj ja ale vypínal som potom.A prepáč za gram. chyby ale písal som to nervami. Keď druhy či tuju a ty dostaneš bán.

A teraz už budem zabanovaný či ako to je sak som sa priznal ja viem cheatoval som ale keď to bolo z nervov. ANO mal som aj AB pustené ale po kole som ho vypol a po ďalšom aj wh.Ja demo mám malíčku ja viem že som mal cheaty.A teraz akože mám navždy ban.

Bee
25-10-14, 00:38
Ano máš navždy ban .. Tvoje chyba , že si zapnul cheaty .. když ti to nejde jako clear tak to nehraj a nebo si kup boxovací pytel kde si nervy vymlátíš :D
A nebo jako já - pátej monitor za tento rok :D

btw. Stim , že si nechtěl zapnout tu neuspěješ :) Jesli u nás chceš ještě hrát kup si steam , to je jediný řešení .

NASRAC
25-10-14, 09:19
Ta kúpim sú steam a dáte mi unban ale nemusím u vas:)

Zoyer
25-10-14, 09:24
pokud si koupíš originální hru, tak tě to na servery pustí i s banem na NS.

NASRAC
25-10-14, 09:25
Kúpim si steam a budem admin na gamesite alebo daak sa dá aj tu ci ked mám ban tak uz nemôžem bit adminom

matis
25-10-14, 10:08
Kúpim si steam a budem admin na gamesite alebo daak sa dá aj tu ci ked mám ban tak uz nemôžem bit adminom

http://nenudsa.sk/gifs/10082013212153.gif

ziadost sa zamieta - lock