PDA

Zobrazit normální verzi : Jailbreak (jb_snow) - BRITNEY



Wiz Khalifa
25-10-14, 10:30
Dobrý den ,včera na jailbreaku jsem dostal ban http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=125297 , ale vůbec nevím proč? Dal jsem přeskakovaní laviček s awp a vybíral sem random hráče a posledním dvoum vezňům sem dal výhodu,jako kdo pujde poslední,a dostal sem ban [zakaz k CT] Neschopnost, demence. Předem dík za UB :)

Charon35
25-10-14, 10:42
Presunuté.

Britny
25-10-14, 12:23
U T nás bylo 9 - měli sme jít k zadní stěne do boxu a tys řekl, že podle tabulky budeš vybírat pořadí. Řekl vem si "awp a přeskoč lavičku" to awp sem schovala a přeskočila, hned si mi dal kill, bez toho aniž bys upozornil, že ho nesmím schovat, udělal to tak další hráč a tys ho nezabil a ještě si mu dal další 2 šance, aby to přeskočil - 1. nadržování. Potom zbyli poslední dva co byli v tabulce poslední a tys jim dal výhodu kdo půjde poslední - 2. nadržování. Měl si to dát celému týmu a ne posledním dvoum. Stěžovalo si více hráčů na tebe a když žádám za ten kill VD, tak mě odkazuješ na pravidla s tím, že nebudeš poslouchat někoho kdo tam hrá rok? (ani nevíš jak dlouho tam hrám) jo vlastně nebudeš poslouchat tučku Britny :333..
Ban ti nechávám, aby ses trošku naučil pravidla a nefragoval jako třeba na mapě paradise co byla předtím - cely se hned zavírají, že hráči nestíhaj vyjít ven a ty hned fraguješ, jak nevyjdou.

Wiz Khalifa
25-10-14, 12:51
1. V pravidlech máš automaticky za se nemá podvádět 2. Ani jeden z věznů to nepřeskočil 3. Na paradise jsem ty cely otevíral min. 3x 4. Rekl jsem: Dano vem awp a přeskoč s ním lavičky.Bylo by to měnění pravidel uprostřed atrakce. Já myslel ze to stačí říct jednou a ne každému vězni zvlášť jak ****. Je pravda že lidi na jb mě nemají rádi protože si stojím za svým názorem,ale tak proč ne nech mi ban. S pozdravem d0nt aka Khalifa :*

hofy
27-10-14, 17:16
Za chvilku zákaz vyprší. Stačí hrát bez vedlejších úmyslů, slovíčkaření, apod. a nic podobného se ti stávat nebude.