PDA

Zobrazit normální verzi : Unban Nuka-Cola Quantum



DiaJee
16-11-11, 22:42
Nuka-Cola Quantum connected
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server!
[AMXBANS] Mas 3 tydnu , 6 dnu , 16 hodin , 43 minut a 28 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] Duvod banu : ' Honit triko si muzes ve skole '
[AMXBANS] Zabanovany nick ( 1 ) : Nuka-Cola Quantum
[AMXBANS] Tvuj nick : Nuka-Cola Quantum
[AMXBANS] Zabanovane SteamID ( 1 ) : STEAM_0 : 1 : 26398476
[AMXBANS] Tvoje SteamID : STEAM_0 : 1 : 26398476
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa ( 0 , 0 ) :
[AMXBANS] Tvoje IP adresa : 78.102.21.166
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin : apach29
[AMXBANS] Server : website
[AMXBANS] Pokud si myslite , ze jste ban dostal ( a ) nepravem , muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi a klavesami ctrl+c ho zkopirujte a pak s ctrl+v vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================

Hej co je to za blbost proč jsem já (Nuka-Cola Quantum) dostal ban na 30 dni? Přišel jsem tam a hned si tam začal jeden vyskakovat že bude adminem a má kamarady že mě zabanuje. Koukám že má fakt kamarády. Koupil jsem si o weekendu VIP (zase) tak asi se už na tento serve vyseru. Co vůbec zanamená důvod "Honit triko si muzes ve skole" ?

cFc|Lu!z
16-11-11, 22:50
http://csko.cz/forum/showthread.php?3332-Vulgarita-demence-BAN!!!

DiaJee
16-11-11, 22:51
myslíš že jsem to nečetl? důvod tam ale furt není

Smile
16-11-11, 22:56
myslíš že jsem to nečetl? důvod tam ale furt není

Troufám si tvrdit, že jsi to nečetl, protože ten důvod tam jen, stačí jen otevřít oči/zapnout monitor...

DiaJee
16-11-11, 23:01
furt to tam nemůž přimo najít fakt mi napověz přesně

AnnoyingGreg
16-11-11, 23:11
Vydírat s VIP je nejlepší způsob jak něčeho dosáhnout. Tvůj bratr/soused nebo s kým máš stejnou IP je exkluzivní případ.

DiaJee
16-11-11, 23:34
vy jste teda borci já nikoho nevydíram jen koukám, že jste všichni chytří a nikdo se furt nevyjádřil na to naco jsem se ptal.

tak prosím, aby se tu už vyjádřil někdo kompetentni a nespamoval tu.

danaca
16-11-11, 23:50
hm annoying je kompetentny ak si si to nevsimol, a ten ban mas za nadavky ak si dobre pamatam co som cital

DiaJee
16-11-11, 23:56
pokud to mám za nadávky tak to by tu mělo být snad polovina hráču zabanovana ale to né vy si vyberete jen ty co se ozvou na foru a nazbytek kašlete. Jak psal BiA Fz všude se nadává ale řešíte jen ty co vám nepadnou do oka. Jak se psalo hned banujete a přitom jako admini by jste měli dávat upozornění a pak bany děláte jako bych byl nějakej cheater. Už to vidím ještě zítra dostanu dalšíc 30dní zato, že píšu tady na foru.
Ještě mi přímo ukaž kde se mkoho urazil? jestli myslíš slovo "pici" tak pokud si to dobře přečteš tak uvidíš, že to není na hráče směřováno.

AnnoyingGreg
17-11-11, 00:26
Doporučuju si zjistit, co znamená pojem spamování. Upozorněni byli všichni účastníci zájezdu. Všichni co se zapojili jsem potrestal. Divné je, že na forum přišel se stížností akorát ten chleba s maslem.

DiaJee
17-11-11, 08:36
Nechápu proč jsem dostal tak dlouhej ban 30dní? Bratr dostal 3 dny šel si stěžovat tak jste mu to prodloužili na 14. Mě jste dali rovnou 30 protože jste věděli že pujdu na foru a aby to nebylo zase divné dalšímu prodloužíte ban tak jste mi dali rovnou 30 tak to je co?

Přiznávám, že jsem porušil pravidla ale tak proč nejsem potrestaný podle pravidel?

fabio
17-11-11, 12:39
AnnoyngGreg....ale s tím VIP je to tak, normální člověk si ho koupí a chce hrát, pak napíše jedno sprosté slovo a je zabanován na 30 dní....připadámi to jako za komančů kde nebyla svoboda slova!. Denně jsem se tam setkával s hráčema kteří psali sprostě. Pochybuji že je někdo banuje jen tak.Kdyby jste banobali poctivě tak je vás tam 5apůl a hrajete jen Vy Admini a vyši kamarádi. A navíc sprosté slova se tam ani navíc nezobrazují! místo toho tam skočí hláška o "čakovi"

ZEUS
17-11-11, 12:50
sry, ale že se do toho vměšuji, ale člověk, co si koupí VIP si nesmí myslet, že na něho pravidla neplatí, pravidla platí jak s VIP tak bez VIP. Člověk s VIP má akorát zvýhodnění, že se může připojit na server, když je plno a mnoho dalších zvýhodnění ve hře.

fabio
17-11-11, 12:56
Já se nebavím tady o tom, že neplatí pravidla pro VIP, to je samozřejmé. Jen ukazuji na to že dnes a denně se tam sprostě nadává a nedostává se za to 30 dní ban.

DiaJee
17-11-11, 13:17
FABIO ty nic už nepis je to akorat vsechno tvoje chyba !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ještě kvuli tobě dostanu BAN na rok.

Zeus když už se do toho vměšuješ tak mi alespon zkus vysvětlit proč jsem dostal rovnou BAN na 30 dní a né kick jak to máte v pravidlech? Já porušil pravidla nadávkami ale admin se uýž podle pravidel neřídil.

ZEUS
17-11-11, 13:35
Přečti si pořádně na www.csko.cz, sekce pravidla poslední větu, "Pravidla se mohou kdykoli změnit." Proč ti dal ban na 30 dnů máš ve výše zmiňovaném odkazu.

DiaJee
17-11-11, 13:42
jo ale pravidlo se nezměnilo kdyby se změnilo tak se to tam napíše. A vy jste zrovna snad něco změnili? a nebo si pak může každý admin udělat vlastní pravidla a pak napsat, že zrovna změnil pravidlo?

apach29
17-11-11, 14:07
Uz vcera jsem ti ten ban zkratil na 3 dny jestli jsi si nevsiml. Dalsi debata je zbytecna, proto LOCK.