PDA

Zobrazit normální verzi : Dotaz ohledně perma banu



Besekr
25-10-14, 14:19
Chtěl bych se jen zeptat jak jde zrušit perma ban? Co se musí udělat?

Zoyer
25-10-14, 14:23
ty jakožto hráč ban zrušit nemůžeš. to může jen banující admin a kotel.

matis
25-10-14, 14:23
Chtěl bych se jen zeptat jak jde zrušit perma ban? Co se musí udělat?

zalezi ci je ten ban a ci je ban na NS, alebo na steam...skus dodat vypis

Besekr
25-10-14, 14:27
Ja to myslel jakoze..... Treba poslu penize zrusite mi ban nebo nak jinak treba koupim VIP .... Nevim jak to tady mate ale nako by to melo jit ne?

matis
25-10-14, 14:30
Ja to myslel jakoze..... Treba poslu penize zrusite mi ban nebo nak jinak treba koupim VIP .... Nevim jak to tady mate ale nako by to melo jit ne?

tak to urcite nie, UB sa neda kupit

Besekr
25-10-14, 14:32
Tak to tu mate divne... :D Ale na vanoce nako rusej bany ne?

matis
25-10-14, 14:36
Tak to tu mate divne... :D Ale na vanoce nako rusej bany ne?

:D:D co je na tom divne???? za porusenie pravidiel sa tresta a pyka.... na vianoce u nas Jezisko nechodi...

Besekr
25-10-14, 14:46
A tak na nakych portalech to maj za penize nebo vymenou za VIP..... A Dalsiho pul roku nebo platit 250 kc se mifakt nechce..... Vim i jak obejit Ban jde to uplne v pohode ale nechci se na server dostat dalsim hackovanim.... Psal jsem otom dlohy sloh v zadosti o unban ale asi pred pul rokem :D klidne se nato muzete kouknout fakt jsem nechtel hackovat ale to pokuseni si to skusit jake toje... :3 prostevme to premohlo a ted toho samozrejme lituju :( a ani to.nebylo tak dobre jak jsem cekal, hraju lip bez hacku nez s.... :( (sry za chybi pisu na mobilu a fakt se mi to vsechno nehce opravovat)

matis
25-10-14, 15:04
A tak na nakych portalech to maj za penize nebo vymenou za VIP..... A Dalsiho pul roku nebo platit 250 kc se mifakt nechce..... Vim i jak obejit Ban jde to uplne v pohode ale nechci se na server dostat dalsim hackovanim.... Psal jsem otom dlohy sloh v zadosti o unban ale asi pred pul rokem :D klidne se nato muzete kouknout fakt jsem nechtel hackovat ale to pokuseni si to skusit jake toje... :3 prostevme to premohlo a ted toho samozrejme lituju :( a ani to.nebylo tak dobre jak jsem cekal, hraju lip bez hacku nez s.... :( (sry za chybi pisu na mobilu a fakt se mi to vsechno nehce opravovat)

ale mi nie sme nejaky portal....tu nebudes kazit hru slusnym a poctivym hracom...ak chces hrat kup si originalku, to je tvoja druha sanca...ina moznost neexistuje....