PDA

Zobrazit normální verzi : věčný teamflash, dotaz na změnu (oldschool)



Autungtung
25-10-14, 14:16
Nazdar,

ve zkratce: nehraji na megapubech, ani na d2 only, takže se nijak nevyjadřuji k podmínkám na nich, to je otázka pro jiné.

Jde mi o oldschool, ve dvou vláknech se tu řešilo zrušení anti-team flashe na d2only, tato funkce je myslím ještě na megapubech, ale na classicu a oldschoolu to není.
V podstatě to rozděluje komunitu na 3 tábory:
1. to chtějí zrušít, neboť vypnutý teamflash otupuje hráče a zvýhodňuje při rushování.
2. to chtějí nechat, protože se chtějí vyhnout flashového bombardování od spoluhráčů.
3. těm je to u prdele.

Nevím jak to vidí hráči na classicu,
ale na oldschoolu to je velmi nepříjemná záležitost, za poslední rok se tam strašně omladila komunita a za mapu dostanete kupříkladu 4-10 teamflashu.
Tohle vlákno zakládám kvůli tomu, aby se třeba, v případě zájmu, zkusil vytvořit systém v podobě: detekce teamflashe, což není vůbec žádný problém, potom kdyby někdo x-krát oflashoval spoluhráče na konkrétní mapě, tak by dostal ban na nákup flashe, takže by jej nekoupil na té dané mapě a mapě následující kupříkladu, nebo třeba jen 5-10 kol.
Myslím, že tohle řešení, by možná dovedlo jisté procento mamlasů (pardon, chtěl jsem napsat, méně zkušených hráčů) k zamyšlení a házet by se je naučili.

Co si o tom myslíte?
Opět zdůrazním, je to jen návrh. (aby mi zas 10 lidí nenadávalo v pm a na serveru, co jsem zase způsobil)

dik za reakce,
Autungtung

:moqq
28-10-14, 21:27
Vynikajici napady.
Sam se radim spise mezi zastance vypnuteho teamflashe, jelikoz to podporuje rushovani a trochu zvysuje arkadovitost hry, coz je mnohdy lepsi, nez si na pubu hrat na finale CPL.

Chapu vsak i lidi s opacnymi nazory a proto se mi navrh moc zamlouva. Zakaz nakupovani flashu zni moc dobre, podle me by bylo idealni na nejaky cas (spise nez do konce mapy) a stalo by za to zvazit, jestli brat v potaz i mensi/castecne flashe. Na druhou stranu obcas i ja hazim flashe "pro dobro veci" i kdyz vim, ze nejakyho vlastniho newbika flashnu (ale treba mu tim i zachranim krk, ze..). Proto bysme si museli chvilku pohrat s tim thresholdem kolik vlastne tech flashu clovek muze hodit a v jakym rozmezi aby ho to zakazalo... Podle me to neni takova prca :)

Jinak vidim k tomuto navrhu same pros, zadne cons.

Autungtung
28-10-14, 23:01
Heh a já myslel, že to tu nikdo nečte.
Trochu jsem se nad tím ještě zamyslel, tak jak jsem to výše popsal, by za chvíli měla půlka serveru ban na flash. Jak píše :moqq: "pro dobro věci", tak to je právě ten problém, musel by se udělat systém na balanci, myslím tím, že když hráč flashne 1 nepřítele, a 2-3 svoje, tak dostane 1/3 trestných bodů, potom flashne 3 nepřítele a 1 svého, což není nic proti ničemu, a tudíž se mu nic nepočítá. Atd,..

Company
28-10-14, 23:02
Na nejakych zahranicnych serveroch ked som hraval tak ta bola podobna funkcia. Ked si dostal teamflash, zapipalo to a napisalo ti to od koho si ten teamflash dostal. Dotycny dostaval upozornenia a pri 3 dostal automaticky kick. Pri 5 to bol ban myslim na 180 minut a pri 10 to uz banoval admin. Tato funkcia sa resetovala kazdych myslim 10 minut. Po 10 minutach sa ti resetli vsetky warningy.

Ridik :D
29-10-14, 13:10
:moqq ma pravdu ze to zvysuje aktivitu hracu ale zase je druha vec ze lespi hraci dokazali vyuzit toho ze tam nekdo hodil team flash tak to vypada na mega pubu a na ostatnich serverech kde je to vyple tak ze dotyni si zajdou na tsko jeden tam hodi 2 flashe a druhy do nich bez problemu nabehne protoze vi ze se mu nic nemuze stat

:moqq
01-11-14, 23:03
:moqq ma pravdu ze to zvysuje aktivitu hracu ale zase je druha vec ze lespi hraci dokazali vyuzit toho ze tam nekdo hodil team flash tak to vypada na mega pubu a na ostatnich serverech kde je to vyple tak ze dotyni si zajdou na tsko jeden tam hodi 2 flashe a druhy do nich bez problemu nabehne protoze vi ze se mu nic nemuze stat

Osobne bych mozna byl radsi, kdyby se stalo tohle, nez kdyz nekdo misto poradnyho power rushe vetsinu time limitu procupi.

Kotel
03-11-14, 17:58
Na nejakych zahranicnych serveroch ked som hraval tak ta bola podobna funkcia. Ked si dostal teamflash, zapipalo to a napisalo ti to od koho si ten teamflash dostal. Dotycny dostaval upozornenia a pri 3 dostal automaticky kick. Pri 5 to bol ban myslim na 180 minut a pri 10 to uz banoval admin. Tato funkcia sa resetovala kazdych myslim 10 minut. Po 10 minutach sa ti resetli vsetky warningy.


Tahle možnost tam taky je, ale nefungovala moc jistě.

Kotel
04-11-14, 13:02
Možná bych mohl nějak snížit účinnost flashe od vlastních, protože by měl oslepit alespoň na půl sekundy.

Ridik :D
04-11-14, 14:43
so good !

Autungtung
04-11-14, 23:23
No... to by šlo...