PDA

Zobrazit normální verzi : Baterka



Afr3ak
26-10-14, 10:47
Zdravim.

Navrhuju zrušit baterku, kolo co kolo musí nějakej blbec blikat tak rychle, že se mi ping zvedne o 150ms a potom nejde dělat vůbec nic. Myslím že nejsem jediný, kdo má s touto věcí problém.

The Keox
26-10-14, 10:56
To uz ale neni jejich problem...me kdyz nekdo blika tak se mi ping zahadou nejak zlepsi to za prve a za druhe nektere "kouty" sou docela tmave tak si tam posviti...a kdyz blikaj tak at jim to prikaza simon ze za blikani baterky bude kill nebo ze dostanou hity..

Kazdopadne za zruseni nejsem sam ji pouzivam a taky ji pouzivam na rychle-vybuchujici lidi jako ty :D

Indian0
26-10-14, 11:12
Už keď nejakým hráčom laguje csko pri zapnutej alebo blikajúcej baterke, by to skôr chcelo zákaz "blikania" a baterka by sa respektíve po 20 sekundách vybila a dajme tomu že po minúte by bola opäť použiteľná na tých 20 sekúnd.

Volume
26-10-14, 14:40
Samý perly tenhle tejden .. je blbost ji rušit nebo omezovat. Že si někdo nenastaví/neumí nastavit raty a pak mu to laguje je jeho mínus

Britny
26-10-14, 15:18
Baterka na JB je docela nutností, protože ty mapy jsou některé tmavé a někde nejde nic vidět, takže si CT posvítí. Navíc tam může mít baterku max 6 lidí, takže tam jsem určitě proti ji rušit, či omezovat. Něco jiného by byly střílecí servery, kde může blikat víc jak 6 lidí.

Mr.ADIO
26-10-14, 17:39
Já baterku snad nikdy nepoužil, takže za mě bych jí klidně zrušil. Přijde mi to jako nepodstatná věc, která nikomu nebude chybět.

Volume
26-10-14, 18:02
Já baterku snad nikdy nepoužil, takže za mě bych jí klidně zrušil. Přijde mi to jako nepodstatná věc, která nikomu nebude chybět.

Fakt ? Nevěřim :D Ona je celkem tma v podchodu na mountains když někdo zhasne :D

Grakon2702
26-10-14, 18:13
Grafika se dá v configu nastavit tak, aby z herního enginu vytáhla ten nejjasnější obraz. Jednou jsem to v cfg měl, a viděl jsem v pohodě i v šachtáh z drka k celám... a to mi připomělo, měl bych znova zajít na gamebanana :D

Nixvan
27-10-14, 12:33
Samý perly tenhle tejden .. je blbost ji rušit nebo omezovat. Že si někdo nenastaví/neumí nastavit raty a pak mu to laguje je jeho mínus

Někdy to není ratama ale tím, že člověk má slabší počítač. Já jí taky nepoužívám, klidně jsem pro zrušení, když jsem u T někdy se stává že dement začne blikat a simonovi to začně lagovat.

Volume
27-10-14, 14:10
Když jsem kdysi hrál na gs, tak tam mají dobře ošetřenou baterku .. vidí jí jen ten kdo si jí rozsvítí a nikoho okolo to neruší + když svítíš na hráče tak se ti rozsvítí on, světlo neprochází skrz něj jako by tam nebyl :)

Nakladana Okurka
27-10-14, 14:24
Já za sebe sem teda baterku použil dostkrat, v šachtě napriklad, ale jinak by mi nechyběla, zkratka se bez ni obejdu. :D

Kajus
30-10-14, 18:23
Souhlasím s Afreakem... Je plno hráčů, kterým vadí a nejlepší je když poprosím, aby už neblikali a ti kkti začnou naschvál všichni blikat ještě víc :) ...

Nakladana Okurka
30-10-14, 21:09
Souhlasím s Afreakem... Je plno hráčů, kterým vadí a nejlepší je když poprosím, aby už neblikali a ti kkti začnou naschvál všichni blikat ještě víc :) ...

Promin kajus, už to delat nebudu :D :D :D

Grakon2702
30-10-14, 21:45
Problémy nejsou na straně serveru, ale na straně klienta. Hra vznikala v době, kdy rychlost připojení k internetu byla ve 100Kb/s a jiné v dnešní době "směšné" hodnoty, a proto jsou k tomu nastaveny taky defaultní hodnoty. Pokud si dobře nastavíte příkazy, které ovlivňují tok dat mezi serverem a vašim počítačem, téměř nikdy by se vám nemělo stát, že by vám to po rozsvícení baterky lagovalo. Pokud má nějkdo připojení rychlejší jak 10Mb/s, tak může v klidu nastavit maximální hodnoty enginu a hra bude plynulá a nebude se sekat. Něco jiného je, když má ještě někdo u sebe počítač z roku 1960 připojení k interneu 10Kb/s apod. Není snad zase tak těžké otevřít konzolu a zapsat tam 5 příkazů. Na serveru je spoustu lidí, co tu baterku využívají v šachtách nebo v tmavých prostorech. Určitě ne zrušit, ale měli by se trestat lidi, kteří schválně blikají s baterkou, aby to ostatním lagovalo.

Kuzli
02-11-14, 04:48
Klasa, mam pc z roku 1960, bohuzel je obecni (sem rad aspon za to, nejsem zadnej nerd, abych utracel desetitisice za pc), muzes mi prosim napsat tech 5 prikazu? Ano laguje se mi to kdyz nekdo sviti, ale ve vetsine pripadu sem mel to stesti, ze to po chvili zhasli... Napisu = zhasnou (rekne ct)

Iker
02-11-14, 13:49
Nic bych nemenil...

Grakon2702
02-11-14, 17:10
Klasa, mam pc z roku 1960, bohuzel je obecni (sem rad aspon za to, nejsem zadnej nerd, abych utracel desetitisice za pc), muzes mi prosim napsat tech 5 prikazu? Ano laguje se mi to kdyz nekdo sviti, ale ve vetsine pripadu sem mel to stesti, ze to po chvili zhasli... Napisu = zhasnou (rekne ct)

rate
cl_updaterate
cl_cmdrate
cl_dlmax
ex_interp

Všechna tato nastavení závisí navašem rychlost downloadu a uploadu. Na internetu je kupa návodů na konkrétní internetové připojení. Tobě bude stačit návod od kotelny. http://csko.cz/articles/read/26

MrJack
03-11-14, 22:55
Zasa raz tema... To je zasa indiano s jeho obmedzovaniami a sekundami - tam zasa s blikanim a vobec. Zato, ze ta nejaky lagos namiesil neznamena ze sa ma setko rusit. Vacsina ludi baterku pouziva a nieje to pre nich "len detail".

Nakladana Okurka
05-11-14, 09:57
Zasa raz tema... To je zasa indiano s jeho obmedzovaniami a sekundami - tam zasa s blikanim a vobec. Zato, ze ta nejaky lagos namiesil neznamena ze sa ma setko rusit. Vacsina ludi baterku pouziva a nieje to pre nich "len detail".
Tak to teda detail rozhodne je.

MrJack
06-11-14, 17:55
Skus sa hladiet aj na nieco ine ako na odraz v zrkadle, dobre? Existuje aij iny nazor ako ten tvoj.

Nakladana Okurka
09-11-14, 21:06
Děláš, jako kdyby byl JailBreak o baterce..

E: kdyz kazdy ma svuj nazor, pis za sebe ne za ostatni..

MrJack
10-11-14, 17:45
Nepíšem za všetkých, píšem za seba, a za ľudí, o ktorých viem že baterku používajú.

Nakladana Okurka
11-11-14, 21:25
"Vacsina ludi baterku pouziva a nieje to pre nich "len detail"."
Ale to je fuk :)

Maaaaaaaaaaja
11-11-14, 21:35
Není snad zase tak těžké otevřít konzolu a zapsat tam 5 příkazů. Na serveru je spoustu lidí, co tu baterku využívají v šachtách nebo v tmavých prostorech. Určitě ne zrušit, ale měli by se trestat lidi, kteří schválně blikají s baterkou, aby to ostatním lagovalo.

Taky není těžké otevřít konzoli a napsat tam 2 příkazy na vyšší osvětlení/jas. Baterka je v csku zbytečnost. :)

Indian0
12-11-14, 06:54
Souhlasím s Afreakem... Je plno hráčů, kterým vadí a nejlepší je když poprosím, aby už neblikali a ti kkti začnou naschvál všichni blikat ještě víc :) ...

A este aj volať na steam, však? :D

Nakladana Okurka
12-11-14, 08:35
Taky není těžké otevřít konzoli a napsat tam 2 příkazy na vyšší osvětlení/jas. Baterka je v csku zbytečnost. :) to neni jas ale, na JB v sachte je potreba celkem casto, na strilecich atd.. To zbytecnost bude, ale na JB ne

MrJack
12-11-14, 14:55
Okurka, no teraz súhlasím s tebou. V celom csku baterka zbytočnosť nie je ani omylom.
No týmto názorom vlastne popieraš, že je to len detail.

Nakladana Okurka
12-11-14, 22:53
Sachtou lezu tak minimalne jednou dvakrat za mapu, takze to detail je, ale pouziju ji..

MrJack
16-11-14, 09:30
Sachtou lezu tak minimalne jednou dvakrat za mapu, takze to detail je, ale pouziju ji..

Nejak tak :)

Awesome^.
16-11-14, 19:36
Tak já by som zasa navrhol, vymeniť za baterku nočné videnie, vidí to len sám hráč, nelaguje sa a tak by sa zahladilo veľa sťažností na to blikanie.

Nakladana Okurka
16-11-14, 20:10
Tak já by som zasa navrhol, vymeniť za baterku nočné videnie, vidí to len sám hráč, nelaguje sa a tak by sa zahladilo veľa sťažností na to blikanie.

Kámo to mě nenapadlo, super nápad, určitě sem PRO. :)