PDA

Zobrazit normální verzi : Zadost o prava awp/aim



Chouu
17-11-11, 01:50
Ahoj,
Jmenuji se Daniel Jirotka je mi 17 jsem z C.Budejovic a navstevuju gymnazium.
Rad bych se stal adminem na vasem serveru. Nejcasteji hraji na awp a aim serveru.
Csko jsem sice hraval uz davno jen jako obycejny hrac. To se zmenilo asi 2 roky zpet, kdy jsme se s kamaradem rozhodli, ze si pro zabavu vytvorime vlastni server, ze zacatku byl jen pro kamarady, ale pozdeji jsme ho zverejnili a po nekolika mesicich byl nas server i casto zaplneny. Drzet server se nam darilo skoro rok. Nas server byl umisteny v serverovne, kde jsme meli kvalitni pripojeni zadarmo, to se ale zmenilo asi pred rokem. Jelikoz jsme do toho s kamaradem nechteli davat dalsi finance, rozhodli jsme se server uzavrit (ted jsem kracene mluvil o historii portalu www.csportal.cz ). Staral jsem se tam hlavne o ingame veci.
V tu dobu jsem dostal od kamarada doporuceni na portal cservers.cz , kde jsem byl pozdeji prijat a nekolik mesicu jsem tam "slouzil".
Odesel jsem asi v dubnu? cca po 3-4 mesicich (ale opravdu si nejsem jisty), kvuli nedostatku casu na skolu a jine aktivity (www.budejovickymajales.cz)
K csku jsem se vratil o prazdninach, ale uz me bavi jen aim a awp.
Jeste bych chtel dodat, ze jsem nikdy nebyl zadny profi hrac, mixi ani ligi(na pl mam odehrane asi 2 zapasy).. nic takoveho jsem nikdy nehral, mozna taky proto, ze byvam nervozni kdyz vim, ze neco muzu pokazit :)
No a jeste bych chtel rict, ze jsem zatim neudelal zadnou chybu ( tim myslim, ze zabanoval spatneho ).
steam id: STEAM_0:1:29293336
Steam mam cca od 28.12.2009, nahrano skoro 1000 hodin (asi 977 hodin)
Doufam ze jsem to napsal dobre a ze jsem na nic nezapomnel. Kdyby Vas neco zajimalo, ptejte se
Dik za odpovedi.
Chouu

:D Dal Ta Bhoper:D
17-11-11, 09:50
žiadosť pekná,lenže prvý príspevok a ešte som ťa tu nevidel, ja si to zatiaľ nechám si to prejsť hlavou.

Pikii :D
17-11-11, 10:00
No žiadosť pekná,ale som ta tam tiež ešte nikdy nevidel.

BiA Fz
17-11-11, 12:46
mozna taky proto, ze byvam nervozni kdyz vim, ze neco muzu pokazit :)
No a jeste bych chtel rict, ze jsem zatim neudelal zadnou chybu ( tim myslim, ze zabanoval spatneho ).
Chouu

Nebuď nervózní je to jenom hra a i když se spleteš, třeba prohraješ chybou kolo, nikoho si nezabil, i když se na tebe tak někteří můžou koukat. Kdo nic nedělá, nic taky nezkazí, to už je bohužel fakt, já bych se tím nechlubil.
Jméno mi nepřijde známé. Žádost vypadá dobře ale měl bys mít odehráno alespoň 3 měsíce tady na Kotelně, aby sis mohl žádat o práva, takže jestli chceš vyjádření adminů, měl by si sem hodit třeba nick a rank ve hře, tuším že na awp i na aimu jsou nějaké ranky. A mimo téma, nejsi příbuznej s tím Jirotkou co napsal knížku Saturnin? ^^

MARTiii
17-11-11, 15:44
Ahoj,
Jmenuji se Daniel Jirotka je mi 17 jsem z C.Budejovic a navstevuju gymnazium.
Rad bych se stal adminem na vasem serveru. Nejcasteji hraji na awp a aim serveru.
Csko jsem sice hraval uz davno jen jako obycejny hrac. To se zmenilo asi 2 roky zpet, kdy jsme se s kamaradem rozhodli, ze si pro zabavu vytvorime vlastni server, ze zacatku byl jen pro kamarady, ale pozdeji jsme ho zverejnili a po nekolika mesicich byl nas server i casto zaplneny. Drzet server se nam darilo skoro rok. Nas server byl umisteny v serverovne, kde jsme meli kvalitni pripojeni zadarmo, to se ale zmenilo asi pred rokem. Jelikoz jsme do toho s kamaradem nechteli davat dalsi finance, rozhodli jsme se server uzavrit (ted jsem kracene mluvil o historii portalu www.csportal.cz ). Staral jsem se tam hlavne o ingame veci.
V tu dobu jsem dostal od kamarada doporuceni na portal cservers.cz , kde jsem byl pozdeji prijat a nekolik mesicu jsem tam "slouzil".
Odesel jsem asi v dubnu? cca po 3-4 mesicich (ale opravdu si nejsem jisty), kvuli nedostatku casu na skolu a jine aktivity (www.budejovickymajales.cz)
K csku jsem se vratil o prazdninach, ale uz me bavi jen aim a awp.
Jeste bych chtel dodat, ze jsem nikdy nebyl zadny profi hrac, mixi ani ligi(na pl mam odehrane asi 2 zapasy).. nic takoveho jsem nikdy nehral, mozna taky proto, ze byvam nervozni kdyz vim, ze neco muzu pokazit :)
No a jeste bych chtel rict, ze jsem zatim neudelal zadnou chybu ( tim myslim, ze zabanoval spatneho ).
steam id: STEAM_0:1:29293336
Steam mam cca od 28.12.2009, nahrano skoro 1000 hodin (asi 977 hodin)
Doufam ze jsem to napsal dobre a ze jsem na nic nezapomnel. Kdyby Vas neco zajimalo, ptejte se
Dik za odpovedi.Chouu


neprehledne, plno nedulezitych veci, zredukuj si to ;D

grEy
17-11-11, 16:03
Ahoj,
Rad bych se stal adminem na awp a aim serveru.
steam id: STEAM_0:1:29293336
Dik za odpovedi.
Chouu
Takto nejako marti? :ike:

MARTiii
17-11-11, 16:06
Takto nejako marti? :ike:

to je vonco, uz jen jestli mel nejake adminske zkusenosti + jak dlouho hraje na kotelne ;D

GoldaQ*
17-11-11, 20:46
Damy a panove, nechci, aby se rozjela "teorie" -cigana nepustis, cernoch ti nevadi. Tim mam namysli, uz nekolikrat tu bylo receno ze prebehlici z ostatnich portalu sem nepatri. Posledne typek z gamesites, hned zamitnuto, tuhle zadost bych neresil jinak. Neznam te ze serveru, takze si podas jen tak zadost, kdyby to nahodou vyslo. Dalsi vec, pochybuju ze ti na csservers sebrali prava kvuli neaktivite. Ze nehrajes mix ani zadnou ligu nikomu nevadi, nicmene zminujes to ze kdyz jsi nervozni delas chyby, to je pro admina nepripustne, nemyslis? NE.

Johny Pampeliska
17-11-11, 20:52
Golďáku já si říkám to samí, mě příjde, že lidi rozesejou všude žádosti kde to jde a TŘEBA se někdo chytne na nějakým portálu, jinak jsi to vystihl no

Chouu
17-11-11, 21:00
Nebuď nervózní je to jenom hra a i když se spleteš, třeba prohraješ chybou kolo, nikoho si nezabil, i když se na tebe tak někteří můžou koukat. Kdo nic nedělá, nic taky nezkazí, to už je bohužel fakt, já bych se tím nechlubil.
Jméno mi nepřijde známé. Žádost vypadá dobře ale měl bys mít odehráno alespoň 3 měsíce tady na Kotelně, aby sis mohl žádat o práva, takže jestli chceš vyjádření adminů, měl by si sem hodit třeba nick a rank ve hře, tuším že na awp i na aimu jsou nějaké ranky. A mimo téma, nejsi příbuznej s tím Jirotkou co napsal knížku Saturnin? ^^
No ve hre mam vetsinou nick "Chouu" nebo "pratele mi rikaji Chouu"..
nejake info jsem nasel tady:
http://csko.cz/stats/hlstats.php?mode=search&q=chouu&st=player&game=
S tim Jirotkou, je to mozne, ojo jich tu tolik moc nebeha :)

Chouu
17-11-11, 21:07
Damy a panove, nechci, aby se rozjela "teorie" -cigana nepustis, cernoch ti nevadi. Tim mam namysli, uz nekolikrat tu bylo receno ze prebehlici z ostatnich portalu sem nepatri. Posledne typek z gamesites, hned zamitnuto, tuhle zadost bych neresil jinak. Neznam te ze serveru, takze si podas jen tak zadost, kdyby to nahodou vyslo. Dalsi vec, pochybuju ze ti na csservers sebrali prava kvuli neaktivite. Ze nehrajes mix ani zadnou ligu nikomu nevadi, nicmene zminujes to ze kdyz jsi nervozni delas chyby, to je pro admina nepripustne, nemyslis? NE.
umm nejsem zedny prebehlik, az bude muj kamarad online, poprosim ho, aby ti oskenoval z forka cservers jak se loucim a proc odchazim(rekl bych ze je to tak pul roku z5). Na cservers mi prava nesebrali kvuli neaktivite. Ja rekl, ze chci odejit.
Asi si to spatne precetl. Jen jsem rekl, ze nikdy nehral zadne ligi ptz byvam nervozni. Kdo z Vas ligu nikdy nehral? Asi malo kdo. Abych ti to jeste priblizil, napada me priklad: Delal jsem golmana ve florbalovem tymu, byl jsem dobry jen na treningach. Kdyz jsem hral ligovej zapas delal jsem spoustu chyb ptz jsem byl nervozni.
A naopak jsem rekl, ze jsem jeste nikdy zadnou chybu neudelal, dej si me do googlu a nenajdes na me zadnou zadost o unban-.-
Jeste jednou, nejsem zadny prebehlik-.-

Chouu
17-11-11, 21:07
Golďáku já si říkám to samí, mě příjde, že lidi rozesejou všude žádosti kde to jde a TŘEBA se někdo chytne na nějakým portálu, jinak jsi to vystihl no
Ne, zadost nikde jinde opravdu nemam..

plAnt
17-11-11, 21:24
Ja som ťa na AWP videl iba dneska o pol2 ráno..Inač nikdy a to som začal hrať:D

BiA Fz
17-11-11, 21:33
No celkem máš na Kotelňáckých serverech nahráno jen cca 20 hodin. Za žádost, psaní atd. bych dal pro, ale dvacka a hned admin mi přijde málo- měl by si se víc seznámit s pařanským prostředím, takže bych to zkusil později ;) http://cs.wikipedia.org/wiki/Zden%C4%9Bk_Jirotka Hodně dobrej spisovatel tento :-) Tak nevíš jestli ho máš v rodu? xD

Larodar56
17-11-11, 21:36
Podle žádosti bych byl taktéž pro, ale 20 hodin na kotelně je hodně málo. Zkus to časem. :)

Montty non skill
17-11-11, 22:21
Ale snaží se chlapec. Dnes jsem ho potkal na awp a nehrál špatně ;-) Teda na indii ;-) Až bude mít něco odehráno, uvidíme. Držím palce.

:D Dal Ta Bhoper:D
18-11-11, 18:45
3 Mesiace na kotelny je pravidlo a ešte som ťa nevidel. Za mna NIE,skús to neskôr.

Chouu
20-11-11, 16:25
okok, dik za info :)
Ozvu se znova casem :)