PDA

Zobrazit normální verzi : *Tr3iny* (WH: obhajoba) --> ZeMi7



TreenTreiner
27-10-14, 22:06
Vypis z konzole:


AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 120889)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < *Tr3iny* >
[AMXBANS] Tvuj nick: TreenTreiner
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1783954987
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1783954987
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 213.191.98.24
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 213.191.98.24
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < ZeMi7 >
[AMXBANS] Server: csko.cz | dust2 only 2 (de_dust2)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ==================================





Poznamka:






No ban sem dostal nepravem protoze sel predemnou spoluhrac a videl sem jak ho zabili a v tabulce bylo videt ze je mrtvy. Tak sem chvilku cekal jestli nevyjde nekdo ale nevysel a najednou u schodech sem sel od T spawnu a hodili tam gunu a tak sem cekala nejake CT si tam vyhazovalo gunu a pak sem tam v krocil a stacil zabit 1 ze 2. a Zemi7 mi dal ten ban za WH, ale to WH nebylo. A rád bych si tu zahrál na GS to je hrozné. :)

P.S. Pisu to dele, protoze sem mel problemy doma a pak byla skola nemel sem na to cas.

ZeMi7
29-10-14, 10:25
http://leteckaposta.cz/328969758


Škoda, že je to demo tak krátké. Ale uznávám, že dobrý způsob si požádat po měsíci, abychom si nemohli stáhnout HLTV. :D

Za mě si zaplej, uvidíme co řeknou další admini. :)

Maaaaaaaaaaja
29-10-14, 11:28
Potvrzuju WH.

fnyy
29-10-14, 17:53
potvrzuji take wolhek

TreenTreiner
29-10-14, 18:23
potvrzuji take wolhek
Jdu se obhájit :) 20:39: Šel sem od T spawnu směr schody středem. Nějaká střelba u A asi nebo na longu a slyším kroky tak vyskočím a tam CT se ani nerozhlédne jestli někdo jde tak sem ho sejmul když byl slyšet.
20:49: Když sem měl tu rychlo palebnou snipu tak sem si hládal 3 nejčastější schovky samozžejmě u A první od leva tam byl jeden ale v tom vidění sem viděl že na tej druhej za zdí jak je ten "kopec" se dá říct, ale tam nikdo nebyl a tu 3. sem nestihl tak sem se radši skryl. A vyšel sem a tam u krabic ta 3. schovka kterou si hlídám tam byl 1 tak toho sem nejdřív asi jednou hitnul a pak sem zkoušel děrovat jestli se tam neschovává ale mezitím sem si nevšiml že jsem pod palbou ale netrefil mě ani jednou byl asi levej :)
21:16: Po plantu sem hlídal CT spawn a long. Hlídal sem spíš CT spawn ale tam nikdo, tak sem se chtěl podívat na střed a při odcházení sem si hlídal long ale tam se míhlo tělo s nohou a rukou :) jestli jste nepostřehli. Tak sem si trochu odskočil a chtěl sem si jít za zeď ale rozmyslel sem si to a počkal sem jestli tam nepůjde. Vím že sem byl na ránu. A proto sem si odnesl kill a byl i slyšet :) ono totiž WH není dobře slyšet a dívat se.
21:50: Tak nejdříve se tam hodil smooke teď nevim kdo ho tam hodil, ale opětoval sem na slepo palbu když na náš začali střílet s M4 :).
22:11: Takže když na schodech hráče Litvin je život sejmuli tak sem váhal jestli to mám risknout a jít tam a nebo si počkat jestli někdo vyleze. A ve 22:23 jestli jste si všimli tak se tam hodila guna od CTčka. Tak sem asi věděl že tam je, chvilku sem si počkal se zoomem a pak tam ve šel. 2 rány bum je dole a chtěl sem si pokrýt ty schody, tak sem jen tak na průzkum na koukl jestli tam ještě někdo je u zdi a zase byl u blízké schovky na to abych mohl vykouknout. Ale to sem failnul a nesejmul sem ho.

P.S. Tohle je můj názor, protože tohle nedorozumění se dá vysvětlit :). A že ten kid napíše teď cituji: ,,Vipni to wh". Tak asi neví že sem ho viděl a že je slyšet :).

Chci si tu opět zahrát. :) Protože toto je nedorozumění a blbost těch hráčů. :)
Jinak na tu blbost hráčů to je můj názor.

matis
29-10-14, 20:29
jasne WH

Eust.
29-10-14, 21:48
Je zajmavé, že ti tady nikdo časy nevypsal a ty tady začneš obhajovat časy, o kterých si ty myslíš že ses asi prozradil... (tichý smích). Velmi galantně sis dojebal žádost + si zaplej, ahoj.