PDA

Zobrazit normální verzi : Knife (No Kill)



Bruno
28-10-14, 17:23
Zdravím,

Chcem sa spýtať platí na knife NK (No kill), pretože som práve dostal ban je mi jedno, že mam ban len ide tu o princíp, pretože admini si nk môžu davať a keď som im napísal, že za NK je ban tak povedali, že je povolený takže ako to je ? Jeden povie, že sa nk nebanuje a druhý zase bany dava pritom je v pravidlách, že za nk je ban takže riešte si to s dotyčnými adminmi Jolo,Smith.

hofy
28-10-14, 17:26
NK je povolený, pokud se tím nezdržuje. Jestli to tam někdo banuje bez zdržování, tak je to další důvod pro úpravu definice pravidel. http://csko.cz/forum/showthread.php?33383

Bruno
28-10-14, 17:27
Určite sme nezdržovali len ma obišiel.

Ejo
28-10-14, 17:28
Je to tak ako to je v pravidlách ktoré potvrdzuješ prihlásením do hry...Ak chceš zmenu tak ju iniciuj :)

human
28-10-14, 18:04
Problem je v tom, ze uz rok sa prepisuju pravidla, ktore sme so zyxom spravili.. Banovat nk je absolutna blbost.

Ejo
28-10-14, 18:07
Treba zaspamovat kotla:D

Charon35
28-10-14, 18:53
Tak to už dajte do pravidiel. Pre ne-knife adminov je je potom problém niečo vyriešiť v hre, keď v pravidlách to je inak ako sa to banuje. Súhlas s Jolom, NK pokiaľ nezdržuje je zbytočné banovať.

human
28-10-14, 18:57
Tak to už dajte do pravidiel. Pre ne-knife adminov je je potom problém niečo vyriešiť v hre, keď v pravidlách to je inak ako sa to banuje. Súhlas s Jolom, NK pokiaľ nezdržuje je zbytočné banovať.

Nema to tam kto dat :D uz je to pripravene vyse roka