PDA

Zobrazit normální verzi : _DMX_ (sdílená IP) --> TIFFANY_T



ProGamer653
29-10-14, 14:01
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 116393)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Aimbot'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < _DMX_ >
[AMXBANS] Tvuj nick: e[X]clusive^ProGamer
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(0): VALVE_0:0:62561615
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1231473835
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 78.98.209.138
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 78.98.209.138
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < TIFFANY_T >
[AMXBANS] Server: csko.cz | dust2 only (de_dust2)
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
[





Poznamka:






Ahoj. Dnes som sa siel prihlasit na ZM APO. 2. A vypisalo mi toto. Som v soku co sa deje, lebo niekto mi lezie na moj nick e[X]clusive^ProGamer a meni si ho na to DMX. Ako vidim bol to cur*k co cheatoval a odsr*l som si to aj ja s nim. Ale ma zaujima preco ma taku istu IP ako ja. Len tak pre zaujimavost na server only dust2 chodim raz za uhorsky rok. Ani neviem kedy sa to stalo, lebo vcera som v poho hral cely den na vecer som to vypol a dnes som prisiel a baaam ban. Dufam ze sa to vyriesi. Za rychlu odpoved dakujem.

hofy
29-10-14, 21:47
Ahoj,
pokud hrajete na neoriginální verzi hry (non-steam), může tato situace nastat v případě, kdy sdílíte IP adresu s hráčem, který dostal ban. Podrobné informace pro řešení takové situace najdete zde (http://csko.cz/forum/showthread.php?18942).

ProGamer653
30-10-14, 13:52
Tak mám ešte počkať kým sa mi TIFFANY_T vyjadrí alebo mám spraviť novú tému?

matis
30-10-14, 14:38
Tak mám ešte počkať kým sa mi TIFFANY_T vyjadrí alebo mám spraviť novú tému?

aku novu temu? k comu? hore ti to pan Does vysvetlil... cize mas zdielanu IP a zahras si jedine s originalkou

hofy
30-10-14, 14:41
Tak mám ešte počkať kým sa mi TIFFANY_T vyjadrí alebo mám spraviť novú tému?
Omlouvám se za desinformaci, je to jedna z předdefinovaných odpovědí a zapomněl jsem to smazat. Žádost už máš podanou (toto téma) a veškeré info k tvojí situaci najdeš zde: http://csko.cz/forum/showthread.php?18942.

IP bohužel nejde odblokovat dřív, než po roce od udělení banu. Pak je jedinou možností originální hra.

ProGamer653
30-10-14, 15:18
No tak teraz pol roka budem hrať na iných serveroch kôli nejakému sprostému decku čo cheatuje? 90% Serveroch mám od vás čo som tam hrával... No a čo potom? Dáte mi unban a to decko zasa pôjde cheatovat alebo iné čo dostane tú istú IP? No pekne... A steam nemám ani v pláne kupovať tak teraz si môžem hľadať iný portál čo sa aspoň trocha približuje k tomuto.

ProGamer653
01-11-14, 19:00
Vy ste mi dali unban??

hofy
01-11-14, 19:03
Možná se ti změnila ip.