PDA

Zobrazit normální verzi : [ demo k posouzení ] MoOnTy --> PiratJO



MoOnty
30-10-14, 14:57
Vypis z konzole:


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 125933)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < MoOnTy >
[AMXBANS] Tvuj nick: MoOnTy
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1323860284
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1323860284
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 89.103.3.48
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 89.103.3.48
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < PiratJO >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Deathmatch 2 (de_tuscan)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ==================================





Poznamka:






1. Na serveru DM 2 hraju jen zridka, v posledni dobe hraju hlavne na serveru Dust 2 only 2 pod stejnym nickem.

2. Chci aby tuto zadost prosetrili minimalne 3-4 CHH, protoze ban se mi zda celkem unahleny. Taky chci vypsat casy, ktere se Vam nezdaly, abych je mohl obhajit.

3. Sam jsem nejakou dobu admin a CHH na portalu www.*******.cz. Vystupuji tam pod nickem "Dr. Frami" a tohle je muj osobni profil (http://gamester.avonet.cz/uzivatel/frami)

4. Dekuji za ochotu a snad se to co nejrychleji vyresi. :)

Edit : zmazana reklama

matis
30-10-14, 15:02
Tady si byl nahlasen : http://csko.cz/forum/showthread.php?33576-MoOnTy-WallHack-Dust2-only2&p=311806#post311806

piratjo
30-10-14, 15:08
Zdravim.
http://leteckaposta.cz/132713744 (http://leteckaposta.cz/132713744)

// 3:34, 4:14, 4:30+, 4:42

fnyy
30-10-14, 15:18
MoOnty z ONEFRAG?

Edit:Tezko,potvzuji wallhack

MoOnty
30-10-14, 15:24
Jestli máš namysli kolo s wipem, tak stačilo sledovat radar, kde mi umíraj spoluhráči + jako bonus používám sluchátka, takže slyším enemy. = Nic zvláštního na tom demu nevidím, jestli ty ano, tak bych chtěl vypsat ty časy.

"Taky chci vypsat casy, ktere se Vam nezdaly, abych je mohl obhajit." Žádný předstřel, žádné extra předmíření crossem na enemy.

Nejsem MoOnty z ONEFRAG, kdyby jsi byl schopnější a přečetl si mojí poznámku č. 3, tak by jsi zjistil kdo jsem. ;-)

fnyy
30-10-14, 15:47
nejsem moonty z onefrag, kdyby jsi byl schopnější a přečetl si mojí poznámku č. 3, tak by jsi zjistil kdo jsem. ;-)

kopirak

MoOnty
30-10-14, 15:53
Takže můj milý.
3:34 stříleli po něm ty 2 téčka co šli přede mnou, takže logicky si namířím na kočku.
4:14 kouknul jsem se tam, protože tam bývá respawn + je to DM server, hráči se pohybujou všude, takže je jasné, že se nesmyslně budu dívat na místa a ne jak na pubu + spomal si přehrávání demka a selduj cross, je mimo od enemy
4:30+ dupnul mi tam jeden z těch dvou, proto jsem se potom otočil, jestli mi náhodou nepůjde do zad, kdybych věděl přesně kde je, asi tam vletím no ne?
4:42 když se podíváš pozorně, trčí mu guna, jde mu vidět hlaveň

Ani jeden průkazný čas, který by byl nějaký extra definitivní, že mám u CSka zapnutý nějaký nepovolený program.

"kopirak" bylmůj herní vzor, tak ho pouze používám na pub serverech
btw: "monty" se mi jinak v reálném světě říká léta.

fnyy
30-10-14, 16:03
jako promin,ale akce s wipem na demu je s wh,dalsi kolo jak na nej koukas na schody rovnou,ano muzes si to zduvodnit,ze si videl ruku,ale jen tehdy kdyz si to spomalis,dalsi rush na b,ano vis ze tam je,ale ze zrovna hodis flash takhle???vsak muze byt na tom becku kdekoliv...Celkove tvuj projev hry je zapaty.

piratjo
30-10-14, 16:18
3:34 takze si pocul ako hraca, ktory sa respawnul v podleze, prisiel na macku, nikoho nestretol, ostreluju dva T? GJ. dalsia vec casto si tu macku kontrolujes ,ale prave ked tam je enemy si sa pozastavil
4:14 ide mi len o trhnutie crossom na kadiace enemy
4:30+ vidis enemy na B, nasledna kontrola, to jedno enemy z podkina sa respawlo skor, normalny hrac by po nom siel kedze ho pocuje, ale ty zeby mas strach z toho na B o ktorom "nevies".
4:42 znova reflex trhnutie na toho z CT spawnu (o to kadiace enemy na midu mi nejde)
http://leteckaposta.cz/741893565
pridane casy, kedze ti je malo
2:11, 2:15

Chemo
30-10-14, 16:23
Jasné WH, neviem, čo tu ideš obhajovať, je to smiešne celé. :taunt::taunt:

MoOnty
30-10-14, 16:28
Jako promin, ale akce s wipem je celkem hezká, až na tu smrt, tak popořadě.
Na spawnu mi zařval hráč, viděl jsem to na radaru = tak jsem se kouknul, viděl a pokusil jsem se je sundat, skoro mi to vyšlo.
Další akce. Na B nikdo nebyl, na CT spawně nikdo, na A jsem si nikoho nevšim, tak jsem čuměl na střed, původě jsem chtěl jít k bednám a vyčkat si je na schody, ale potom jsem slyšel střelbu na středu, tak jsem zareagoval, potom jsem zrdhnul na B a tak jak už můžeš potom v katech slyšet, mi šli z T spawnu.
Poslední akce. Podívej se, kam to moje nejvíc vysunuté Téčko střílí (přímo do plantu), nikdo jiný už po něm nešil, tak jsem hodil flash a hečko do plantu, kde ani enemy nakonec nebyl.

Už nemám co bych dodal. Na Dust 2 only 2 hraju skoro každý den a jsou tam i horší situace u jiných hráčů, takže řešit zrovna tohle mi příjde celkem zbytečné.

2:11 zabil mě pod kočkou, tak asi bude někde u kočky, když nedupe a neumřel, tak někde wallkuje nebo čupí, mapu znám jak svoje boty, mohl bych ho z kočky klidně děrovat kdekoliv
2:15 dupalo Téčko na středu, leknul jsem se, proto jsem se pozastavil že budu wallkovat, pak jsem si ho všimnul na radaru a následně jsem šel dál, toť vše

edit: 3:34 neviděl jsem hltv, nevím jak se pohyboval přesně, prostě téčka začali střílet na středu, tak jsem automaticky, šel předmířit na kočku a bác byl tam
4:14 jo vypadá to divně, první věc u které bych se asi taky pozastavil, jenom jsem ale pohnul crossem na směr chůze kvůli "viditelnosti"
4:30 já jsem po něm nešel a víš proč? sice jsem slyšel jak dupnul, ale potom už jsem nevěděl kde přesně na tom B je, proto jsem tam nešel
4:42 slyšel jsem resp, asi proto jsem se pootočil napodruhé, jestli nemám haldy.

piratjo
30-10-14, 17:14
mna si nepresvedcil, pockame co povedia dalsi moji kolegovia, ale s UB velmi nerataj

MoOnty
30-10-14, 17:21
Však jasné, takhle to někdy bohužel holt chodí.
btw: teď jsem se podělil s jedním známým o téhle "kauze" konkrétně se Štipcem, měl by si ho znát z gahteru, prý proti vám hrává a nazval vás "Ungiho parta", oba dva moc dobře znám, hrávali právě na dříve zmiňovaném portálu, ještě když byl v plném proudu a hlavně Dušku, který je jedním z jeho zakladatelů, toho taky znám osobně. Chci tím jenom naznačit, že nejsem nějaký neznámý NSák (steam jsem dřív měl) a mám svoje kvality, abych aspoň přiblížil pohled na moje hraní.

fnyy
30-10-14, 17:30
tim,ze tu vyjmenujes stipce a dusku nepresvedcis o tom,ze jsi cisty a bez wh zejo.Ja si tez stojim za tim,ze to wh mas.Pockame jeste na par adminu co na to reknou.

MoOnty
30-10-14, 17:48
Nechci tím nic vyvracovat, to je absurdní, tak to chodilo na u2 co si pamatuju :D. Ale velké % adminů když zabanuje hráče, tak si automaticky brání svoje rozhodnutí a když toho určitého hráče nezná, o to je to horší ho vyvrátit. Taky to znám.

matis
30-10-14, 19:35
za mna tiez WH

fnyy
30-10-14, 19:44
2:11 zabil mě pod kočkou, tak asi bude někde u kočky, když nedupe a neumřel, tak někde wallkuje nebo čupí, mapu znám jak svoje boty, mohl bych ho z kočky klidně děrovat kdekoliv
2:15 dupalo Téčko na středu, leknul jsem se, proto jsem se pozastavil že budu wallkovat, pak jsem si ho všimnul na radaru a následně jsem šel dál, toť vše

edit: 3:34 neviděl jsem hltv, nevím jak se pohyboval přesně, prostě téčka začali střílet na středu, tak jsem automaticky, šel předmířit na kočku a bác byl tam
4:14 jo vypadá to divně, první věc u které bych se asi taky pozastavil, jenom jsem ale pohnul crossem na směr chůze kvůli "viditelnosti"
4:30 já jsem po něm nešel a víš proč? sice jsem slyšel jak dupnul, ale potom už jsem nevěděl kde přesně na tom B je, proto jsem tam nešel
4:42 slyšel jsem resp, asi proto jsem se pootočil napodruhé, jestli nemám haldy.

2:11 promin,ale tohle oduvodneni k tomuto casu je smesne,vylozene si o nem vedel....a to,ze vis kde derovat tuscana???tak to si borec,pak hned nasledny namireni na enemy do kina,to take neni cisty
3:15 proste furt si premirujes na toho enemy...neni to jen tenhle moment

ja myslel,ze uz s tim umis hrat,ale neumis.Davas najevo proste,ze o tom hraci vzdycky vis,at uz chvilnym namirenim,nebo proste na nej "mrkas" .......

MoOnty
30-10-14, 20:33
No nic. Obhajovat pořád ty samé časy není zábava. Navíc když se enemy pokaždé nějakým způsobem prozradí nebo stačí zdravý rozum a nehrát jak huntingtonovou chorobou. Pa.
btw: navíc podle tvojeho vyjádření (fnyy) se asi má člověk na serveru chovat jako bot a zacházet s crossem přímočaře + střílet enemy, až jej uvidí, jak když poprvé spustíš hru :)

fnyy
30-10-14, 20:53
ne,ale urcite se nebude chovat tak jak se chovas ty...ty si obhajujes tim,ze koukas na radar,jenze kdyz se kouknes na demo,ty podle toho radaru nehrajes skoro vubec.mysli si co chces,ale pro me si cheater....

MoOnty
30-10-14, 21:44
Unban sice nedostanu a teď už mi to vlastně ani nevadí, protože teď si mě rozesmál. Prosím tě, natoč mi "how to play" s radarem, ať vím jak se mám na serverech chovat. :D Podívej se ňoumo na víc HLTV záznamů a pak posuzuj mojí hru s radarem, a ne podle chvilkového dema a druhého chvilkového DM-ka kde až tak radar neřeším, jak si sám viděl u jednoho času (to moje kouzelné pozastavení, jak jsem šel z kočky na střed).
Netřeba už dál rozebírat.

fnyy
31-10-14, 04:25
Unban sice nedostanu a teď už mi to vlastně ani nevadí, protože teď si mě rozesmál. Prosím tě, natoč mi "how to play" s radarem, ať vím jak se mám na serverech chovat. :D Podívej se ňoumo na víc HLTV záznamů a pak posuzuj mojí hru s radarem, a ne podle chvilkového dema a druhého chvilkového DM-ka kde až tak radar neřeším, jak si sám viděl u jednoho času (to moje kouzelné pozastavení, jak jsem šel z kočky na střed).
Netřeba už dál rozebírat.

Vazne??na to,ze hrajes podle radaru ho nepotrebuju videt na demu.Ja sem se taky zasmal,kdyz kazdy cas obhajis "radarem" a pak tu cpes,ze podle nej vlastne nehrajes???tak co si potom ty "dablovanej nouma" ???

MoOnty
31-10-14, 09:45
Teď jsi se pasoval na idiota, bylo myšleno to tak, že ty posuzuješ hru s radarem podle krátkého dema z dustu (kde ho samozřejmě používám, protože je to kurva "public" server) a na DM-ku moc ne, protože to je úplně u prdele, jelikož se Ti enemy respawne hned za prdelí a nějaká například dropla bomba tě vůbec nesere. Už to chápeš "triplovanej ňoumo"? Jak jsem říkal, zrušte tenhle topic protože vůbec nechápu, jak člověk, který nedokáže pochopit větu s více než pěti slov, může vůbec být adminem.

matis
31-10-14, 12:14
Teď jsi se pasoval na idiota, bylo myšleno to tak, že ty posuzuješ hru s radarem podle krátkého dema z dustu (kde ho samozřejmě používám, protože je to kurva "public" server) a na DM-ku moc ne, protože to je úplně u prdele, jelikož se Ti enemy respawne hned za prdelí a nějaká například dropla bomba tě vůbec nesere. Už to chápeš "triplovanej ňoumo"? Jak jsem říkal, zrušte tenhle topic protože vůbec nechápu, jak člověk, který nedokáže pochopit větu s více než pěti slov, může vůbec být adminem.

Podla mna si tymto vobec nepomahas, vsetky akekolvek spekulacie okolo tvojej hry a minulosti su zbytocne a bezpredmetne, radsej si pockajme na vyjadrenie adminov, ktory potvrdia ci cheaty pouzivas, alebo nie....

fnyy
31-10-14, 12:44
Teď jsi se pasoval na idiota, bylo myšleno to tak, že ty posuzuješ hru s radarem podle krátkého dema z dustu (kde ho samozřejmě používám, protože je to kurva "public" server) a na DM-ku moc ne, protože to je úplně u prdele, jelikož se Ti enemy respawne hned za prdelí a nějaká například dropla bomba tě vůbec nesere. Už to chápeš "triplovanej ňoumo"? Jak jsem říkal, zrušte tenhle topic protože vůbec nechápu, jak člověk, který nedokáže pochopit větu s více než pěti slov, může vůbec být adminem.

Nj,pravda boli...tak budu kopat kolem sebe a urazet :) vy ste tak pruhledny,haxori.


EDIT:http://csko.cz/dema?UPD=Fop4DFDI Tady hrajes jak totalni lampa,ani jeden cas bych ti tu nenasel,reflex 0,dupani???ty si blazen

http://csko.cz/dema?UPD=1BKUA7kP Uplne odlisna hra,a prosimte netahej sem to,ze si hral ct a ted za t....

Bohuzel uz nemam cas na to kouknout znova,aby sem ti dal casy...

MoOnty
31-10-14, 13:39
Matis> S banem jsem smířený, chtěl jsem vyjádření 3-4 adminů ohledně banu a to proběhlo. Tím pádem je kapitola ohledně banu uzavřená, Už jsem to psal 3x.
fnyy> Ono když je člověk nařknut nebo zabanován neprávem, tak je jasné, že se nějakým způsobem obhájí a sám uznej, že jsem se v obhajování časů a žádosti choval přiměřeně. Ostatní admini kromě tebe se vyjádřili normálně a stručně. Já jsem tě začal urážet proto, že když ti člověk napíše jednou, dvakrát slušně a stále nejsi schopen pochopit předešlé odpovědi, tak je potřeba někdy potřeba přidat trošku agrese aby člověk pochopil, jak to ten druhý myslí. A věta "Nj,pravda boli...tak budu kopat kolem sebe a urazet :) vy ste tak pruhledny,haxori." je maximální pasivní agrese, takže mi nemusíš říkat, jak se mám vyjadřovat. Už vás slušně jenom poprosím, aby jste smazali tenhle teď už zbytečný topic. ban mám, hotovo.