PDA

Zobrazit normální verzi : Ninjutsu# (jiny hrac) --> Mirous



Rinnegan_Sasuke
30-10-14, 16:32
Vypis z konzole:



[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < Ninjutsu# >
[AMXBANS] Tvuj nick: Player
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:936538118
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:936538118
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 91.192.33.9
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 91.192.33.9
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Mirous >
[AMXBANS] Server: csko.cz | GunGame (gg_4season)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ===================================





Poznamka:






Pritel byl napojeny na moji wi-fi, cheatoval a zabanoval mi IP adresu. Prosim o unban, priste si budu davat vetsi pozor, uz se to nestane. Dekuji.

se srdecnym pozdravem,
Rinnegan_Sasuke

mirous
30-10-14, 18:17
Nestane, protože UB nebude. Zajímavé, že si pamatuješ, co dělal přítel první týden v Sprnu. Jedinou šancí je originální hra.

Rinnegan_Sasuke
30-10-14, 22:19
Nechápu souvislost s prvním týdnem v srpnu. Spal u mě se svým notebookem, hrály jsme spolu.
Nechápu k čemu jsou ty žádosti o unban když jediná šance je originální hra, měl jsem si radši vymyslet báchorku o bezdůvodném banu? To snad není možný.
Dobře tedy, díky, že si se alespoň vyjádřil.

Rinnegan_Sasuke

Chemo
30-10-14, 22:45
Nechápu souvislost s prvním týdnem v srpnu. Spal u mě se svým notebookem, hrály jsme spolu.
Nechápu k čemu jsou ty žádosti o unban když jediná šance je originální hra, měl jsem si radši vymyslet báchorku o bezdůvodném banu? To snad není možný.
Dobře tedy, díky, že si se alespoň vyjádřil.

Rinnegan_Sasuke

Báchorka je aj tak vymyslená, cheatovalo sa totiž z tohto počítača, nie je to zdieľaná ip. Takže tak.
A áno, cheaterom poskytujeme druhú šancu tým, že si ešte môžu zakúpiť originálnu hru na steame.

mirous
31-10-14, 08:58
Souvislost to má takovou, že když už teda, tak si máš požádat o UB hned a né si vzpomenout za tři měsíce. Ale budiž. Každopádně nevím, co jsi čekal. Cheaty jsou zakázaný a UB se za ně prostě nedává. No a báchorka o bezdůvodném banu by Ti byla k ničemu. Protože jednak nemám povinnost tak dlouho shraňovat demo a druhak já je moc nepromazávám, takže bych ho možná ještě našel.

mirous
31-10-14, 08:59
Sorry za double post, odeslalo se mi to dvakrát.

LOCK.