PDA

Zobrazit normální verzi : Vrácení smokerů na zm 2



72 Virgins
18-11-11, 08:39
Fakt je že i když pokládám smokery za nejhorší zombie, protože nutěj hráče k neaktivitě a velmi je tak poškozují, tak svůj význam mají jen nědky samozřejmě.
Jeden význam je ten, že opravdu pokud je poslední hráč a vyběhne ven, nedokáže ho nikdo zastavit jen smoker.
Proto jsou možné na serveru 2 tak brutální score, kde i hráči, kteří na jedničce nedokážou překonat hranici 200 fragů můžou mít na ZM2 i víc než tisíc a když ještě na tom skore pracuje třebas pět hráčů, kdy mu záměrně skákají do min aby ho nikdo nemohl nakazit tak se to pak vážně nedá hrát.

Smokera nemám rád, právě proto, že kdo si ho vezme přestává hrát a sedí někde na římse a čeká jestli by jazykem někoho nelapil místo toho aby se snažil někoho nakazit. Ale nikdy jsem nenavrhoval jejich odstranění, protože právě v takových situacích, kdy poslední hráč opustí camp mají smysl.

Navrhuji vrátit smokery na ZM2 protože se tam vytvořilo nepříjemné prostředí, kdy je opravdu nemožné posledního hráče mimo kemp sejmout. Někdo tu minule navrhoval, že by se po seknutí hráč zasekl jenže to není možné, protože by hráč neměl nikdy šanci uniknout šílenství. Ale tohle je jediná možnost jak to napravit a vrátit rovnováhu.

grEy
18-11-11, 09:22
Nechcem sa zacat zas hadat, ale pokial si vezmem smokera, tak je podla mna jedno, ci skacem do min do kempu, kde je 10 ludi vzadu ako psychopat, alebo ich po jednom vytiahnem so smokerom a nakazi ich trebars aj niekto iny. To, ze sa smoker nehadze do min este neznamena, ze sa nesnazi nakazit ludi, prave naopak. Tym, ze sa im nehadze do min im nenahrava body. Ja viem, ze smoker neni vzdy vhodny, ale v 70% kempoch (respektive vdaka polohe hracov v kempoch) dokaze cloveka vytiahnut.
Dalsie vec je, ze keby si najdes nejakeho cloveka, s ktorym by si volal na skype/ts/vt (to je fuk) a vyskusal kombinaciu boomer a smoker, tak by si videl, co to spravi proti lovcom. A nepotrebujes ani chrobaka. Bhopom nakazim viac ludi, ako so smokerom, ale nemozes tvrdit, ze smoker je zly. Keby je zly, tak s nim nespravim nakazu vacsiu ako minimalne 3/4 ludi s bhopom.

72 Virgins
18-11-11, 11:58
Vždyt já vim, že smoker se na některý situace hodí. Je jich strašně málo ale jsou. Je sice fakt, že se dá smokerem z kempu někdo vytáhnout, ale to je právě jeho největší nevýhoda. Lidi dřepěj někde na ochozu místo toho aby hráli.
Kdybych si vzal smokera taky vytáhnu jednoho dva lidi z kempu, ale já si beru raději bhopa, nebo boomera a nakazím jich klidně až devatenáct. Díky tomu mam furt body a furt xp. Že někde dřepíš ti body a xp neudělá jediný co se stane, že si dřepneš přichystáš jazyk a jsi mrtvej díky střelám z bazuky. Nevim co ti na tom přijde chytrýho a klidně si smokera ber je to tvoje věc.

Víš grEy stačí si všímat jak reagují hráči podle toho jakou maj ZM. Situace chlap oslepenej boomerem vyběhne z kempu. Hráč s bhopem na něj skočí a nakazí ho a co v takový situaci udělá hráč se smokerem? Stojí na místě a snaží se ho přitáhnout (místo toho aby udělal dva kroky a plácnul do něj), většinou se dvakrát třikrát jazykem netrefí a chlap zaleze zpátky do kempu. Neřikám že tak jednaj všichni ale devět smokerů z deseti jo. Smoker je nevýhoda. Je to jediná zombie, která svou výhodu přeměnuje v nevýhodu. Smoker je taky skvělej detektor. Chytrý hráči vědí, že na normální hru jsou k ničemu a tak snadno poznáš kdo je nejmín nebezpečnej.

Já bych byl pro odstranění smokera, protože poškozuje hráče, ale na některý situace je nutnej a to je právě to proč jsem založil tohle vlákno.

grEy
18-11-11, 12:04
Hovoris o smokeroch, ako keby mohli ludi len pritahovat a nemohli ich nakazit. To, ze oslepeny clovek vybehne z kempu a smoker ho pritiahne+seka donho je velka nevyhoda, lebo ho moze za tu dobu, co je oslepeny odtiahnut od kempu a tak ma mensiu sancu dostat sa spat. To, ze tam lietaju strely z bazooky vie kazdy a smoker neni jediny zombie, ktory kvoli bazooke skape. :huh:

BTW sam vies, ze kvoli smokerovy palce polovica serveru. Polovica serveru sa proti nemu nevie ubranit a mam pocit, ze aj teba obcas nakazi, ako tak pozeram chat. :smile:
09:24:04 <VALVE_0:0:698827158><213.226.254.106> H3ROin | -->*Ni|COOL|ka* ;) : deb*lni smokeri :D\
09:45:20 <VALVE_0:0:966473433><81.0.116.237> *GrEy!* ~FiLiPk0 ^^ : SKURVENY SMOKERY
09:47:23 <VALVE_0:0:698827158><213.226.254.106> H3ROin | -->*Ni|COOL|ka* ;) : pryc se smokerama
10:07:52 <VALVE_0:0:1353868780><109.230.60.135> K4z3p4g3N : curaak smokersky

13:16:35 <STEAM_0:1:10997661><89.235.22.241> 72 Virgins : tomu neverim
13:16:44 <STEAM_0:1:10997661><89.235.22.241> 72 Virgins : strilim do toho smokera a nic
13:17:11 <STEAM_0:1:10997661><89.235.22.241> 72 Virgins : dostal asi 500 ran z mg a nic furt me drzel

16:09:50 <VALVE_0:0:1294695474><195.168.75.168> {The_Bastards} L4kY : uboha lama chopj dopice ti smoker pojeban.y
18:47:23 <VALVE_0:0:978174475><188.246.111.65> !ToX[i]C!-koNan- : lol smoker sem do neho sil z mg a furt nic
06:24:07 <VALVE_0:0:997064240><82.100.0.154> M1st1ck : omg lamacky smokeri
08:47:02 <VALVE_0:0:1974451517><90.181.186.83> JoHny[Kvetinar] (*BlooD MoNeY*) : skurveni smokeri
08:50:21 <VALVE_0:0:1974451517><90.181.186.83> JoHny[Kvetinar] (*BlooD MoNeY*) : jaty skurveni srabi smokeri nesnasim
10:09:59 <VALVE_0:0:2076330265><46.150.221.129> {The_Bastards} DJ MIKKI : je tu smoker

Ak toho chces viac, tak si poprezeraj vypisy z chatu. :ike:

72 Virgins
18-11-11, 12:08
Kdo je podle tebe nejschopnější hráč za zombie? Někteří hráči fakt uměj jako nikdo. Vzpomen si na ně a pak si zkus vybavit jestli jsi je někdy viděl se smokerem :). No a pak se zamysli proč to tak asi je a nemusíme vést tuhle diskuzi.

@z chatlogu - Já jsem netvrdil, že smoker nikdy nikoho nenakazil :) a to s tím smokerem, co mě vytáhl to je fakt měl jsem ho přímo před sebou a pálil jsem do něj z mg celou cestu tunelem a nic. Ale to bude nějakej bug, protože po odebrání 100hp by měl pustit.

grEy
18-11-11, 12:13
A kde som prosim ta napisal, ze smoker je najlepsi zombie? :huh: To netvrdim, sam nakazim viac ludi s bhopom ako so smokerom. Konflikt vznikol pretoze ty tvrdis, ze smoker je zly zombie. Mam to snad najst a skopirovat ti to sem, aby si zas tvrdil, ze nemam dokazy? Alebo si si vedomy toho, ze furt odbacas od temy? To, ze je bhoper najlepsi zombie este neznamena, ze si ho ma brat kazdy. Zober si taky team fortress alebo hocijaku mmorpg hru. Su tam velmi silne postavy, ktore sa ale v niektorych pripadoch nezaobidu bez supportu, coz plati podla mna aj na zombie servery. Nakazili by zombie tolko lovcov, keby neexistuje boomer? Nie a to iste plati aj o smokerovy, akurat si to asi nechces priznat a to aj napriek tomu, ze nehravam zombie, ale par dni som lietal po servery a hral za zombie aby som ti ukazal, ze aj so smokerom to ide. A dokonca si povedal, ze si to pekne davam, alebo daco v tom zmysle. (zas mi napis, ze nemam dokazy)

72 Virgins
18-11-11, 12:17
Já bych ty důkazy rád. Ale to že z chatu vyndáš nadávky na smokery je uplně o ničom. Když tě smoker vytáhne je to nepříjemný a spousta hráčů si zanadává. Občas se to stane. Pokud hráče nakazí bhop tak prostě nenadávaj. Podle toho co ty vytáhneš z chatu to vypadá, že jedinej smoker kdy někoho nakazil. Což je nesmysl.

Na uplně běžnou hru je smoker k ničemu a na situace, že je potřeba někoho vytáhnout je dobrej. Taky si ho beru, když potřebuju někoho vytáhnout. Ale takovejch situací je málo, protože normálně stačí bhop, neviditelka, boomer, ale to ty nemůžeš vědět, protože ty si zombie nebereš podle potřeby ty si berejš jen smokera, takže nemáš šanci to zjistit.

grEy
18-11-11, 12:23
Ake mas dokazy o tom, ze si neberem zombie podla potreby? Smokera som si bral iba vtedy, ked som tam hraval par dni aby som ti ukazal, ze netreba ineho zm a dokazem nakazit vela ludi aj so smokerom. Aj tak nam unika podstata temy, som pre vratenie smokerov na zm 2. Aj tak vlastne zm uz nehravam, lebo je tam nuda a hraci sa vobec nesnazia nikoho nakazit. Respektive pol na pol.

72 Virgins
18-11-11, 12:26
Tak já nemusim mít důkazy hráli jsme spolu stovky a stovky hodin prostě jsem tě ještě nikdy neviděl jinak než jako smokera. Pro mě je to výhoda, nejsi pro mě nebezpečnej takže já jsem rád, že si ho bereš. Ale celkově to škodí hře, protože se kolikrát nic neděje, že venku jen čekaj smokeři až se náhodou někdo objeví, že by ho mohli vytáhnout a tak vznikaj lovy. Hráči se nuděj a jdou tě lovit no a při lovu je ti jazyk na dvě věci, když do tebe pořád střílí dvacet lidí....

Nemá cenu tahle debata vážně... už jsme jí vedli. Ty si prostě bereš smokera a nevadí ti, že furt nemáš body a xp a je to tvoje věc. Začal jsem tohle vlákno proto, že na některý situace je smoker nezbytnej.

plAnt
18-11-11, 16:11
Smokeri su najhoršia classa...Prvé kolo sa začina a každy si hodi smokera ..Potom už len čaka ked dakto bude nabijať schmaťne ho jazykom a je nakazený..
Moc ani z MG to nepomaha a vesta neni až taka lacna aby som si ju v kuse kupoval..
Ja som Proti

Lynviy
18-11-11, 16:24
Smokeři je ta nejhorší class co kdo vymyslel, proti.

znedlob
18-11-11, 16:37
Kotel říkal ,že ZM1 bude se smokerama a ZM2 bez. Pokud chceš smokera tak jdi na ZM 1. Tenhle nápad je zatim jeden z nejhorších.

Ciper
18-11-11, 22:10
Proto sou snad 2 servery nie?tak jak se člověk cití tam pujde.Asi proti..

72 Virgins
19-11-11, 04:54
Zapomínáte oč jde. Poslední člověk, když vyběhne z kempu a začne pokládat miny je nezastavitelnej, jedinej kdo ho může zastavit je smoker.

Love or Hate
19-11-11, 11:28
Ale nekdy to desne komplikuje hru.nechal byt to jak to je.

72 Virgins
20-11-11, 18:44
Tak snad jedině povolit smokera, pokud je poslední hráč.

Ciper
20-11-11, 19:18
Tak snad jedině povolit smokera, pokud je poslední hráč.
To už je o hodně lepší..todle bych nechal udělat..

koNan
23-11-11, 05:40
Není pravidlem že poslední člověk vyběhne ven....většinou furt kempí a valí tam horu min takže já bych to nechal tak jak to je..;)