PDA

Zobrazit normální verzi : REYALP X (starý ban) --> abSeiter_



mikulas
31-10-14, 20:21
Vypis z konzole:



[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 109221)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < REYALP X >
[AMXBANS] Tvuj nick: mikulas
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:325382440
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:325382440
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 88.212.37.158
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 88.212.37.158
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < abSeiter_ >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Fy (fy_absolut)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj





Poznamka:






aaaaaAhojte.chcem poyiadat o unban,Cskohravam asi 8 rokov,skracujem si timto cas inak by som asi sedel niekde v putike.Ano priznavam ze som mal WH.Ako som pisal vyssie hravam okolo 8 rokov.Niake cheaty som vobec nepouzival.ale uz ma NAAAASRALO toto ze tu su asi 9 ceteri zo 10.Tak som skusil si dat toto WH.A co som uvidel tak som nemohol zatvorit hubu a skoro mi sanka spadla-vsetci protihraci pozerali na mna cez steni-okrem jedneho,no nebojte sa-nebol to admin.Ale napriek tomu ze som mal WH nezneuzival som ho.Dokonca mi dal admin ban ked som povedal ze ma take iste Wh ako ja.Tu aspon vidiet ze ma nemohol ani natocit na demo lebo som aj tak hral(no nepoviem ze cestne lebo ked spomeniem slovo Wh to u Vas to je ako smrtelni hriech)normalne.No Tak teraz oficialne ziadam o UNBAN.Nijake cheaty nepouzivam,dajte mi este raz poslednu sancu.Ale popravde sprvu som aj bol rad ze ste ma vykopli ale teraz mi Csko trochu aj chiba.(pravopis neje moja silna stranka-prepacte mi to)Chcem si len pohrat,A dufam ze tote osrAte Cheaterske deti sa uvedomia a budu cestnejsi,a aj niektori admini su cheateri-proste sme ludia a to vidno aj na vasich adminoch-cest vynimkam.No tak este raz-ziadam o udelenie Un bAnu-diky

hofy
01-11-14, 19:10
Všechny permanentní bany se ruší automaticky po roce od udělení. Pokud vás to mrzí a ještě nevlastníte originální hru, je tu pro vás ještě jedna poslední příležitost, jak si zahrát bez čekání. Připojíte se s originální hrou na kterou se daný ban nevztahuje. Zakoupit ji můžete v oficiálním Steam obchodě (http://store.steampowered.com/app/10/?l=czech) nebo přímo od nás, autorizovaného prodejce klíčů (http://csko.cz/shop/).