PDA

Zobrazit normální verzi : widlakof na furiene



Ac3
01-11-14, 16:56
dalo by sa niejak zariadiť aby sa znova pridala mapa widlakof ??? je to jedna z mala map ktorá vedela človeka nadchnúť ano bola tam kopa textur no osobne si myslím že táto mapa mala niečo do seba z oboch stran aj z ct ja osobne som sa na nej naučil surfovať a z fur hlavne to že sa naa nej dali využiť všetky schopnosti na plno teda hlavne gravitácia človek sa na tej mape naučil proste všetko a navyše mala dobrú hratelnosť..... chcem aby sa widlakof znovu pridal na maplist a aby sa znovu začal dať hrať ... veľmi by ma to potešilo a myslím si že niesom sám....

hofy
01-11-14, 17:11
Zablokovat textury není problém. Ale mapa byla spíš smazána kvůli kanálům a kempu v nich, nebo se pletu?

slender
01-11-14, 17:49
Říkáš to správně... témat o zrušení a vrácení mapy de_widlakof je spousta.
http://csko.cz/forum/showthread.php?25857-De_widlakof-aneb-R%E1j-pro-kempery-ZRU%8AIT!
http://csko.cz/forum/showthread.php?25886-Block-na-kan%E1ly-de_widlakof
http://csko.cz/forum/showthread.php?28625-N%E1vrat-mapy-de_widlakof
Do úprav se nikdo nehrnul tak se zrušila úplně... Škoda.

Grakon2702
01-11-14, 18:40
Kemp je zakázaný. Pokud někdo kempí, potrestá ho admin. Pokud admin není na serveru, příjde na řadu hlášení pomocí "!" nebo přes steam (zároveň je vhodné začít točit demo). Pokud ani tak admin nepříjde, tak poslední možnost je poslat demo na fórum. Admin nedá dotyčnému ban na tři hodiny z webu, protože by si toho dotyčný nevšiml. A tak milé děti vypadá nekonečný kolotoč zde na kotelně, který lze přerušit pouze tím, že se zruší mapa.

slender
01-11-14, 20:44
Kemp je zakázaný. Pokud někdo kempí, potrestá ho admin. Pokud admin není na serveru, příjde na řadu hlášení pomocí "!" nebo přes steam (zároveň je vhodné začít točit demo). Pokud ani tak admin nepříjde, tak poslední možnost je poslat demo na fórum. Admin nedá dotyčnému ban na tři hodiny z webu, protože by si toho dotyčný nevšiml. A tak milé děti vypadá nekonečný kolotoč zde na kotelně, který lze přerušit pouze tím, že se zruší mapa.

Shrnuto, podtrženo...

Darongodx
01-11-14, 21:55
Síce už csko nehrám, ale keď pridate widlakof, tak ho za pár dni, možte zas odobrať, pretože tu bude 300 thredov, že kto to pridal..

Cip3r
01-11-14, 22:05
Stačí zablokovat ty blbé kanaly a mapa je to dobrá..

The Keox
02-11-14, 00:09
Jak rika Cip3r kdyz se zablokujou kanaly mapa bude dobra , jenom nejak mi vadi to male misto na strafy (letani) pro Tcka..nekde sem videl rozsirenou verzi neco jako de_italy blast :)
Zkusim dodat

DarwiN
02-11-14, 01:06
Neviem kto sa vyzná do tvorby map ale mohol by si tu mapu zobrať a dať ju doporiadku. Ja by som si ju rád znova zahral .

CMBR
02-11-14, 01:31
No i kdyby se zablokovaly kanály, tak to stejně nebude tak idealní, furt tam je ten barák, sou tam střechy a úzký uličky, nedá se v tom lítat, a když už, tak tam stačí pár CT a zas není kde lítat, protože to ublokujou jako v uličkách na italy.
Keoxi, jo, zkus ten mega widlakof, či co :D, najít. Tak by se dal třeba pořešit i ten widlakof.
A byl bych rád, kdyby se někdo ještě vyjádřil k mym návrhům na mapy pro Furien (Jde mi hlavně o náhradu za cs_italy mapou de_italy_blast, protože italy je momentálně horší než byla widlakof a je taky strašně oblíbená..)

DarwiN
02-11-14, 09:51
No i kdyby se zablokovaly kanály, tak to stejně nebude tak idealní, furt tam je ten barák, sou tam střechy a úzký uličky, nedá se v tom lítat, a když už, tak tam stačí pár CT a zas není kde lítat, protože to ublokujou jako v uličkách na italy.
Keoxi, jo, zkus ten mega widlakof, či co :D, najít. Tak by se dal třeba pořešit i ten widlakof.
A byl bych rád, kdyby se někdo ještě vyjádřil k mym návrhům na mapy pro Furien (Jde mi hlavně o náhradu za cs_italy mapou de_italy_blast, protože italy je momentálně horší než byla widlakof a je taky strašně oblíbená..)
ale aspon je to vyrovnaná mapa, ako pre t tak aj pre ct . Hrala sa tam,2 roky a nikomu nevadila

CMBR
02-11-14, 13:35
ale aspon je to vyrovnaná mapa, ako pre t tak aj pre ct . Hrala sa tam,2 roky a nikomu nevadila

V čem byla tak vyrovnaná? Nikdy mi tak nepřišla, hráči tam měli za CT dost výhod oproti T. Ale pokud se najde ten velkej widlakof, tak klidně budu pro, ale tohle sem Furien nepatří podle mě.

Cip3r
02-11-14, 13:39
Neviem kto sa vyzná do tvorby map ale mohol by si tu mapu zobrať a dať ju doporiadku. Ja by som si ju rád znova zahral .
Už sem to zkoušel, mapa je dost stará takže tam nějaké časti mapy nejsou a textury taky ne...

Darongodx
02-11-14, 13:56
Ak to chcete riešiť blokmi, tak zablokujte rovno celú mapu, veď celá je pre furienov na ...

Ac3
04-11-14, 20:40
nedá sa tam dať prosťe blok ako to robia n nemenovaných servéroch ...... ?

CMBR
04-11-14, 23:36
Bloknout střechy, kanály a ten dům, pak zbydou jenom ty úzký uličky. :thumbup: Nic nepomůže, nepatří tam ta mapa.

Ac3
05-11-14, 16:47
2 roky sa mapa hrala...... tak prečo ju stiahnuť bola populárna ludia ju mali radi aj ked sa kempilo ae zase boloto vyrovvnané ja som nikdy nepocitoval slabosť na strane furikov ..... aj ten kanaal kde ct kempili stačilo si počkat a neboll problem ich zabiť

CMBR
05-11-14, 23:06
Byla populární, ale naprosto nevhodná pro Furien a ohánět se tim, že nebyli Furieni v nevýdohě, je blbost, byli v nevýhodě a to dost velký.

DarwiN
06-11-14, 15:40
Ona bola popularna a dobre hratelná a zrušila sa len preto lebo prišli decka poplakať na forko že ich tam,moc davajú atd. Odhlasovalo sa to rýchlo a bez premyslenia.

Kempiť sa kempí na každej mape . V kanale sa donekonečna kempiť nedá a myslís si že vy ako skajlori by ste nemali mať problem s nejakým kanalikom .

Malo miesta na lietanie? Celý T spawn ako aj strechy sa dajú v pohode preletieť. A to že niekto tam hrať a ukempí sa na streche je nepodstatné kedže vám nevadí si dať Nk s kamarátom.

A myslíš žeby prišli plakať na forko ano, možno zopár ale na to tu máme moderátorov aby zbytočné "uplakané thready" mazali .

Ešte aspon raz si ju chcem na furiene zahrať .
Som pre vrátenie.

CMBR
06-11-14, 16:01
No jasný, že se kempí na každý mapě, ale aspoň se dá na těch ostatních mapách hrát a ulítat to tam.. s kanálem nemít problémy ani nejde, čupne si tam nějakej inteligent a místo tam prostě není a dá se tam určitě kempit donekonečna, pokud není admin na tom serveru.. jenom si tam budou chodit ze strany na stranu a maj adrenalin.

Ano, málo místa, a pokud se nemýlim, tak T spawn je jedna velká ulička + malý střechy. Daj se možná přeletět, ale stejně když se tam zakempej 2-4, tak už to je těžší o dost.. (A jestli je to NK i na mě, tak si NK dávno už nedávám s nikym - jen pro info.)

No tak může se udělat anketa a nediskutovat se, ať si lidi zovlej, jestli ji chtěj nebo ne. Nebo kompromis kdyby našel keox tu mapu, o který tady tak psal.

E.: Na co dělat tuhle diskuzi, když se tu akorát dohaduje a nic neřeší? Anketa better.

DarwiN
06-11-14, 16:27
Energia nepusti a nemožu tam kempiť večne viem z vlastnej skúsenosti tak ako v kanale aj na streche na t spawne . A ved načo mate hečka ? Hmmm ? Ked je niekto zakempeni na,mieste kde ja ako furien sa ťažko dostať 2 dobre mierené hečka a aj keby mal armor a hpčka tak nemá šancu .

T spawn je jedna velka ulička ale ja som myslel miesto ohladom striech tam,je toho miesta neobmedzene. A na tých strechách ked sú pri sebe štyria tak miesto 30sekund čo im ten adrenalín vydrží tam,budu len 10 .
Ak by sa našla ta kekoxová či jak sa volá ten chlapec ,,ta mapa tak prečo nie ale zatial som pre widlakov

CMBR
06-11-14, 16:37
No já si teda pamatuju prokempený kola těch hráčů, kolikrát tam byli celou dobu. HEčko je jednorázový.. do team chatu napíše někdo "HE" a na jedno místo ho hodí klidně celej tým, takže ostatní sou vlastně "v bezpečí". Nebo je nehodí naopak nikdo, já je házim do těch kempů, ale kolikrát sem jedinej nebo si je ty hráči vyházej na začátku..

Problém je na tom Ts i v tom, že tam sou vlastně 3 střechy (2 spojený tim surfem), takže na Ts v klidu můžou bejt i 3 a na tohle by musel HEčko hodit all tým. Nebo když budou přecházet po jiný části těch střech, tak jim to taky adrenalin nevezme zas tak rapidně.

Timhle to končim už, nechci se s tebou dohadovat kvůli tomuhle, napíšu keoxovi, kdyžtak založim tu anketu někdy.

Ac3
07-11-14, 18:48
A čo tak ho dať na testovaciu dobu ??? cca 2 mesiace a ak sa ludom zapači a vstupia si do seba prestanu kempit tak by sa mohla testovaccia doba predlzit a ku kempu ani d4e nei najidealnejse pre f preto ze su velke plochy odokrité a sú min 2 kmpi na ktoých proste su v kuse ct

Darongodx
07-11-14, 23:37
Ako može niekto porovnávať d4e s widlami..Na furiene pochybujem, že si niekto stúpi do seba, ja to vidim jedine tak, že na f1,2,3 nebudu povolene widly a na 4.5,6 áno..

CMBR
08-11-14, 00:26
d4e se nedá s widlakovem srovnávat.. na d4e se to v katách dá ještě celkem, jen ten Ts je velký zlo..


Ako može niekto porovnávať d4e s widlami..Na furiene pochybujem, že si niekto stúpi do seba, ja to vidim jedine tak, že na f1,2,3 nebudu povolene widly a na 4.5,6 áno..

To by asi šlo.

Benjur
13-11-14, 20:02
Ta mapa je podľa mňa pre servery furien uplne nevhodná..Som rád že sa už nehraje.