PDA

Zobrazit normální verzi : Dotazy



Giussepe
19-11-11, 00:39
Měl bych dva menší dotazy.
1. Když jsem hrával jaily na CS:S tak tam bylo pravidlo když vězeň skočí bachařovi na hlavu tak ho může zabít, aniž by se z něho stal rebel. tak se chci zeptat zda to platí i zde?

A druhý dotaz je ke hrám "první a poslední reakce": Zajímalo by mě jestli by se měla tato hra hrát, poněvadž každý má jinou odezvu a kdo má pomalejší net tak ten příkaz může slyšet déle než ostatní a tím má automaticky kill, protože zareaguje jako poslední. Děkuji za odpověď s pozdravem Destiny

grEy
19-11-11, 09:02
Za nebezpecne priblizenie moze dat bachar vaznovy kill.

Tam ide podla mna maximalne o sekundu. Ale mozno by som bol za, aby sa reakcie zrusili, aj ked potom by sa davali same blbe nahody a hlavne mesta, ktore maju ostatni nabindovane. Hlavne mesta su v podstate tiez o reakcii, ked si to tak zoberes, takze mame zrusit aj tie? To iste pocty a vsetky tieto veci. Proste to patri k jailu.

Lynviy
19-11-11, 10:40
Tam ani nejde o sekundu, ale spíš o milisekundu, to by musel mít někdo velký ping..

Rosi! xP
14-12-11, 17:11
Já osobně mám poměrně pomalejší net a myslím že to zas tolik nerozhoduje ;)

Gejzik
06-04-12, 18:43
Já osobně mám poměrně pomalejší net a myslím že to zas tolik nerozhoduje ;)

Ja tiež a pravda aj tak záleží na reakcii hráča dobry to stihne aj o tu sekundu neskor podla mna to je jedno ci mas rychli alebo pomaly net ja som zazil ze kamos mal hrozne rychli net a ja pridem na jail a da reakciu a on je posledny :DDD

hfsaa
07-04-12, 12:40
Ja tiež a pravda aj tak záleží na reakcii hráča dobry to stihne aj o tu sekundu neskor podla mna to je jedno ci mas rychli alebo pomaly net ja som zazil ze kamos mal hrozne rychli net a ja pridem na jail a da reakciu a on je posledny :DDD Mne rýchlosť internetu vôbec neovplyňuje prvú a poslednú reakciu.

EDIT : A nie vždy mi internet ide tak ako má ísť.