PDA

Zobrazit normální verzi : Nový server, Crazy Classic Maps



AlternativníPravda
19-11-11, 08:44
Ahoj, co takhle vytvořit nový "classic" server. Byli by tam různé upravované mapy. Např.: inefrno2, de_dust2_2006 a podobné.

AnnoyingGreg
19-11-11, 11:17
Ahoj, co takhle dát práva každýmu, co napíše nějakej průjem post ze soudQu na forum a koupí si steam? Počkat, tenhle příběh je mi nějakej povědomej.

AlternativníPravda
19-11-11, 15:12
?? Teď ti vůbec nerozumím, proč to sem cpeš ??

Luccian
19-11-11, 15:26
Originally Posted by LwU+
Tak a cesta k adminovi se mi přibližuje!! už jen steam a trochu víc aktivity na forku a je to.

__________________________________________________ _________________________________
A načo si toto písal? Akurát sa ti tvoje šance zmenšili..

MARTiii
19-11-11, 16:44
kravina, tyhle podelany mapy si hrej na nonsteamu..

Luccian
19-11-11, 16:49
MARTiii , kotelna je non-steam portal. :D

Rosi! xP
20-11-11, 11:57
To sice je, ale ten server by myslím nebyl moc kvalitní. Zkušení hráči by si radši zahráli s dalšíma zkušenýma hráčema na normál mapách. Na tom "crazy classicu" by byli spíš NS a malí. Za mě ne.

Dejf
20-11-11, 17:05
Originally Posted by LwU+
Tak a cesta k adminovi se mi přibližuje!! už jen steam a trochu víc aktivity na forku a je to.

__________________________________________________ _________________________________
A načo si toto písal? Akurát sa ti tvoje šance zmenšili..
Chorý človek...

72 Virgins
20-11-11, 18:42
Mě třeba osobně chybí server, kde by se hráli mapy jako de_storm, cpl clan fire, de_thorn, de_piranesi, de_prodigy apod. Na classicu se hraje furt to samý dokola. V podstatě by se měl classic přejmenovat na Server Nuke, Inferno, Dust2 only. Tu a tam se zahraje aztec, tu a tam clan mill nebo train, ale pak se to vrátí do toho stejného kolečka.

AlternativníPravda
20-11-11, 19:51
Chorý človek...

Ano, jste asi moc chytří, že se zabýváte jedním mojím STUPIDNÍM postem. Je vidět že nemáte asi co na práci.

Charon35
20-11-11, 20:48
Mě třeba osobně chybí server, kde by se hráli mapy jako de_storm, cpl clan fire, de_thorn, de_piranesi, de_prodigy apod. Na classicu se hraje furt to samý dokola. V podstatě by se měl classic přejmenovat na Server Nuke, Inferno, Dust2 only. Tu a tam se zahraje aztec, tu a tam clan mill nebo train, ale pak se to vrátí do toho stejného kolečka.

Aztec na classiku nie je.

@thread: Podobné "neznáme" mapy máš na OldSchoole. To by bolo kilometre vzdialené od classiku. Zober si, že na Maxi máš cca 40+ máp a hrá sa dokola 6-7. Na Olde je máp ešte viac. A ty chceš ešte ďalší server, kde budú hentaké mapy? Neeeee. Podľa mňa zbytočné.

Ale kto vie. Má sa spustiť nejaký ďalší maxi (či čo), uvidíme aké mapy tam dá Kotel. Čiže je to 50/50.

Ridik :D
20-11-11, 23:08
na clasu zrusit nominace and rtv a udelat server dust2 inferno nuke jako training na cw :D

Charon35
20-11-11, 23:12
na clasu zrusit nominace and rtv a udelat server dust2 inferno nuke jako training na cw :D

Alebo aspoň zvýšiť počet "páuz" medzi mapami. Teraz sa točia 3 mapy. Keby sa zrušilo votovanie, ľudí by nebavilo napr. mill a odišli by. Keby sa však zmenila "pauza" medzi mapami, aspoň sem tam by išlo niečo iné ako ferno, d2, train...repeat until...

Nominácia mapy po 4 mapách, nech sa prestriedajú aj iné. hm?

Ridik :D
21-11-11, 10:54
cpl_mill morbidni mapa :D ale i tak se to da resit

ZEUS
21-11-11, 17:12
Já jsem proti, myslím, že takovýhle server nemá budoucnost, akorát tu bude zabírat místo.