PDA

Zobrazit normální verzi : Taff --> k1x



Taff
05-11-14, 13:51
Vypis z konzole:


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 126607)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'slaby herec'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < Taff >
[AMXBANS] Tvuj nick: Taff
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:0:75869751
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:0:75869751
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 178.40.239.222
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 178.40.239.222
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < k1x >
[AMXBANS] Server: csko.cz | dust2 only (de_dust2)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.





Poznamka:






Prosim aby mi Admin k1x dodal Demo
a zaroven upresnil Dovod banu Dakujem :) PS Taff

Zadiam o Unban

k1x
05-11-14, 15:16
17:29...ako si mohol vediet, ze ti tam nik nepozera?.., skuseny hrac, by tam nabehol bud skokom a hned FZ, alebo by dal dieru cez stenu kedze je to default pozicia pre Tcka
17:42..ako si mohol vediet, ze nemohol ist za krabicu pri T spawne?...17:41:60 si si zapol wallhack na sekundu a cez dvere namieril cross cca pod T spawn, ako bolo enemy.
od 17:46 po 17:55 si sa stale pozeral za seba ci nahodou typek neskoci z T spawnu do tmy...keby si cisty a skuseny, tak by si ho isiel vyhuntit presne z toho dovodu, aby ta nedal pre istotu zo zadu.
klobuk dolu od 18:00 po 18:05..mas velmi dobre reflexy, prakticky mieris asi 1/10 mm za krabicou a hned mu cinknes s usp :)...staci ak si to ostatni admini pri prehravani spomalia na 1/4 rychlosti..chcel by som mat tvoje super reflexy :)
od 18:51 po cca 19:00...tam by som mal podozrenie na WH, lebo si prakticky skoro ani nepocul toho co isiel do spodnych kat, alebo si neskoro zareagoval ked isiel potom Majki...mam pocit, ze ohladom zvuku si dost prispaty v niektorych situaciach...
ale ok berem, ze toto neni dokaz na WH :)
19:00..tu si si to doj*bal maximalne, kvoli dvom veciam..1) cross si mal priblizne v polovici useku, kde je mozne vidiet enemy. Nepoznam nikoho
kto by si toto mohol dovolit, aby mieril do polovice. Ak je hrac, alebo skuseny hrac dobre rozohraty tak aj tak mieri tzv. napravo ako skoro zacina stena.
2) ja som Maja cez ten smog ani poriadne nevidel, cize no smoke = WH.

Druhe demo "Taff1"..21:09..mi bohate staci na potvrdenie toho, ze mas wallhack. Si si zapol na sekundu videl si ho cez krabicu stiahol na sekundu a potom si cca presnejsie namieril na neho.
Skuseni hraci by si toto v zivote nemohli dovolit, lebo prvy, kto by ta dal keby tam dakto je na longu, tak je to AWPkar, ktory by na teba mieril z longu, ale teba ani netuklo tam namierit lebo si si bol isty, ze typka vidis cez krabicu :)
PS: Uz dlho som ta podozrieval, za niektore nemozne fragy, ktore si dal.
Ti co to budete pozerat, staci si pozriet tieto dve dema, nie su dlhe a hrac je jasny, ze nepozera vsade kde by mohla byt "hrozba"..ten kto ma nejake ligy, ESL odohrate vidi, ze si zapnuty.
GL na inych serveroch.
https://www.sendspace.com/file/3in3y8

piratjo
05-11-14, 16:06
Zdravim. WH.

Maaaaaaaaaaja
05-11-14, 16:10
Další, co checkuje jen místa, kde někdo je/jde, a reaction time s awp rychlejší jak Markeloff ...... potvrzuju WH.