PDA

Zobrazit normální verzi : Nápady na nové classy v COD:MW



Kempa
05-11-14, 15:51
Napadla mě jenom tak jedna 4fun class. (na zabavení, není to class s kterou máte score 50:0, ale i možná na Hunticu ano.. :D )

HEcker (nebo nějak tak)

INT:0
HP:150hp (50bodů cca)
Obrana:20-30
Kon:60-80 (ještě se ti dodělá, ale class musí být rychlá)

Zbraně: Pouze HE granát (více granátů, pokud to půjde trošku zrychlené odjištování) a nějaká ta pistolka s 1-2 zásobníky..

Spešl. vlastnost: Granát dává 150dmg+ int (Tak to bude 250 s full itnem, ale s obranou bude brát tak 100-150).

Klidně si to zhejtuje.. Ale je to 4fun class.. ;) Takže na zabavení a dobře ses s ní budou srát hráči na Hunticu, atd.. :D

Rejko
05-11-14, 16:17
Takže si myslím, že tu ani iná možnosť neni, len to zhejtovať. Toto by bolo silnejšie než ten granát čo mal špicl a to bola tragédia a toto, no chráň boh aby sa toto nepridalo...

Grakon2702
05-11-14, 18:17
Trochu upravím, aby nebyl OP.

Jméno: Granátník

Int: 0
HP: 0 (100 HP)
Obrana: 0
Kon: 70

Zbraně: 2x HE, knife (základní dmg navýšeno na 50 dmg)

Vlastnosti:

1) Při udělení 100 dmg a více pomocí He: +1 He navíc.
2) 15% šance na okamžité zabití nožem.
3) 2 int = +1 dmg do knifu a He


Jak by to vypadalo na levelu 200 s maximálními staty?
1 He - základní dmg + 100 dmg
knife dmg - 150
kondice - 270 (zhruba stejná rychlost jako u commanda)

Podle mě celkem vyvážené. Na začátku bude hodně slabý (slabší hráči ho nebudou hrát), ale na 200 lvlu už hodně zabolí. Za tuto classu budou na serveru hrát na vysokých levlech jen vystřílení majstři.

Rejko
05-11-14, 18:55
Trochu upravím, aby nebyl OP.

Jméno: Granátník

Int: 0
HP: 0 (100 HP)
Obrana: 0
Kon: 70

Zbraně: 2x HE, knife (základní dmg navýšeno na 50 dmg)

Vlastnosti:

1) Při podání 100 dmg a více pomocí He: +1 He navíc.
2) 15% šance na okamžité zabití nožem.
3) 2 int = +1 dmg do knifu a He


Jak by to vypadalo na levelu 200 s maximálními staty?
1 He - základní dmg + 100 dmg
knife dmg - 150
kondice - 270 (zhruba stejná rychlost jako u commanda)

Podle mě celkem vyvážené. Na začátku bude hodně slabý (slabší hráči ho nebudou hrát), ale na 200 lvlu už hodně zabolí. Za tuto classu budou na serveru hrát na vysokých levlech jen vystřílení majstři.

Toto už má hlavu aj pätu :)

HANNy^
06-11-14, 08:18
Hlavně to jméno je hustý:D
Granátník :D:D

Kempa
10-11-14, 17:53
Já jsem psal hlavně nápad na class, ty staty jsem nějak napsal :) Neuvažoval jsem nad nima. Jinak Grakone, tak by to mohlo byt, ale možna mu dát více granátku, protože trefit někoho není lehké, když jsou na CoDu takové spéédy :)

E: Pokud bude mít 100dmg s granátem, tak nikoho nedá. Když započítáš ještě obranu (30%+) tak by bral 50dmg+-, což je hrozně málo.. ;)

Grakon2702
10-11-14, 18:11
Dmg je pořád stejné. Když máš dmg 100 a dotyčný má 0% obrany, tak mu ubereš 100 HP. Když má dotyčný 25% obrany ubereš mu 75 HP. Když má dotyčný 75%, ubereš mu 25 HP. Dmg je ale pořád stejné. Už to chápeš? Na CODu se musí uvažovat. Classa, kterou jsem navrhnul se hodí na menší mapy typu huntic, kde je víc lidí pohromadě. Dejme tomu, že jednomu člověkovi udělí granát 40 dmg. Pokud ti lidi u sebe budou dva, udělí CELKOVĚ 80 dmg. Když budou tři lidi u sebe, bude to 120 dmg. A to je moment, kdy mou navrhovaná classa dostane 1 HE navíc.

shootradar
10-11-14, 19:27
Dmg je pořád stejné. Když máš dmg 100 a dotyčný má 0% obrany, tak mu ubereš 100 HP. Když má dotyčný 25% obrany ubereš mu 75 HP. Když má dotyčný 75%, ubereš mu 25 HP. Dmg je ale pořád stejné. Už to chápeš? Na CODu se musí uvažovat. Classa, kterou jsem navrhnul se hodí na menší mapy typu huntic, kde je víc lidí pohromadě. Dejme tomu, že jednomu člověkovi udělí granát 40 dmg. Pokud ti lidi u sebe budou dva, udělí CELKOVĚ 80 dmg. Když budou tři lidi u sebe, bude to 120 dmg. A to je moment, kdy mou navrhovaná classa dostane 1 HE navíc.

Hm a co když se vedle toho jednoho s granátem postaví další 3 lidé a pak se bude jen házet granátama, i když by to bylo od raket na hunticu zase jinačí změna .... :p
Jinak ten granát je lehce podobnej tomu co mýval item spešl a dost lidí to kvůli tomu he negovalo a ten item špicl se zrušil.

yadort
10-11-14, 19:30
až nato že komando má max kondičku 170 ne 270)

Grakon2702
10-11-14, 19:42
Proto má takové staty jaké má. Ze začátku je hodně slabý, moc lidí ho nebude hrát, protože to vzdají. Jen opravdoví skilleři budou za tuto postavu hrát až do 200 lvlu.

Busox4ever
12-11-14, 17:13
Príde mi to ako dosť nehratelná classa :biggrin: , ale keby sa mala pridávať nová, radšej by som spravil classu, ktorá má scouta :)

Awesome^.
17-11-14, 21:53
Ak by sa mala zrealizovať tá classa, tak by som vylúčil mapu de_huntic, keďže už tak je to malá mapa a každý to tam ostreluje raketami + tie granáty by tomu pridali akurat viac na over team a viac nervných hráčov.

Grakon2702
17-11-14, 22:27
Ak by sa mala zrealizovať tá classa, tak by som vylúčil mapu de_huntic, keďže už tak je to malá mapa a každý to tam ostreluje raketami + tie granáty by tomu pridali akurat viac na over team a viac nervných hráčov.

S tímto stylem uvažování by se mohly smazat všechny mapy. Každá se hodí pro jinou classu.

Tuma
17-11-14, 22:48
Najprv by som pouvažoval o starých classoch, pretože niekedy mi lezú totálne na nervy. Na COD:MW fy maps som mal pl 32 a nts 5 hral som za ss a nebolo to mozne uhrat, pretoze lamky s fs ma stale davali raketkami, nejak by som to skraslil tu int na raketky aby davali menej dmg ked ma full int.. Dalo sa prec to, ze commando nemoze zabit hraca ktory ma notes na 1 ranu. Podla mna fs dost nerealisticka classa ktora striela raketky. Mohlo by sa s nou nieco spravit. Rusher tiez, idem si s comm 200hp + 104 obrany a hrac s rusherom si napochoduje trafi ma do hrude a padnem jak nic, tiez by som nejak znizil dmg a dal radcej nejake hp za kill ked tak 5hp alebo 10hp viac nie ale urcite znizit dmg minimalne o 20 nakolko ma v jednom naboji viac nabojov, + by som mu znizil kondiciu tiez o takych 20 pretoze ak dostane ranger boty tak ho comm nevie dobehnut, alebo mu nejak tazsie dropnut rangerky. Najprv trosku dat sancu inym hracom aby boli vyrovnanejsie classy a potom nove :) dakujem

Swagger
18-11-14, 01:00
Čauko,
Stává se mi, že už nevím za jakou class hrát a píše dost lidí, že už neví za co hrát .
Tudíž soudím, že změna na tento výborný server je skvělí nápad, chtělo by to nějak oživit.
a tak jsem se ptal Oliho jestli má taky nějaký nápad na clasu a ten to na mě vpálil z fleku tak povězte názor.

Class : "Kentaur"
Zbraně : Galil + Dualky
Special funkce : Nášlapné miny (něco jako dynamit, ale takové když se na to stoupne skapete, můžou se dát jen na zem .) - každý víme co to je nášlapná mina -.-

Staty :

Inteligence : základ 30 + 110
Obrana : základ 0 + 90 max
Kondice : základ 0 + 80 max
životy : základ 20 + 120 max

E : + K tomu vašemu nápadu na "Granatika"
- myslím, že je blbost dávat mu jen 2 granáty a nůž... Hodí He a pak bude bezmocně běhat s knifem se kterým nikoho nezabije ?
1) buď hečka jako na Zm apokalypsa hodí he a vzápětí se mu oběví další , ale srazit hp (základ 50 max 100)
2) nebo 2 He, ale kondice 170 jako u comanda + 50% sance na zabiti knifem .
3) nebo by se musela přidat hocijaká guna, což ale nebude potom granátík .

shootradar
18-11-14, 11:24
Najprv by som pouvažoval o starých classoch, pretože niekedy mi lezú totálne na nervy. Na COD:MW fy maps som mal pl 32 a nts 5 hral som za ss a nebolo to mozne uhrat, pretoze lamky s fs ma stale davali raketkami, nejak by som to skraslil tu int na raketky aby davali menej dmg ked ma full int.. Dalo sa prec to, ze commando nemoze zabit hraca ktory ma notes na 1 ranu. Podla mna fs dost nerealisticka classa ktora striela raketky. Mohlo by sa s nou nieco spravit. Rusher tiez, idem si s comm 200hp + 104 obrany a hrac s rusherom si napochoduje trafi ma do hrude a padnem jak nic, tiez by som nejak znizil dmg a dal radcej nejake hp za kill ked tak 5hp alebo 10hp viac nie ale urcite znizit dmg minimalne o 20 nakolko ma v jednom naboji viac nabojov, + by som mu znizil kondiciu tiez o takych 20 pretoze ak dostane ranger boty tak ho comm nevie dobehnut, alebo mu nejak tazsie dropnut rangerky. Najprv trosku dat sancu inym hracom aby boli vyrovnanejsie classy a potom nove :) dakujem

Zajímavé, že když máš full obranu tak rakety berou maximálně od 90 až po 130 hp při full INT FS hráče, a navíc rakety kompenzují slabej dmg MP, kterej se proti full obraně a kevlaru soupěře vůbec ani nepocítí a některým comandům bere i 4 hp na zásah jen :)
To by se museli dávat ale body do obrany a ne do ostatních schopností, ale to už je věc každého hráče, ale pak ať si neztěžují, že miny, rakety či dynamit berou kolem 180 hp při full INt u těch 3 classů, když si lidi nedají obranu ;)

Co se týče Rusher class, tam se není o čem bavit, nejhorší classa se všech, com s hp 260 obrana full a stejně tě dá na 1 ránu bez off itemů pomocí m3, rozptyl té zbraně na kratší vzdálenost též není malý a když se s comem snažíte dohnat rushera, tak jemu stačí jen ustupovat a občas tím velkým rozptylem tě štrejchnout a v životě ho i tak nedoženeš. Ale nemá cenu snižovat rusherovi kondici, to už to tu bylo, hold se musíš s Rusher classem smířit ;)

Grakon2702
18-11-14, 15:18
Nebuďte take lamy a naučte se to hrát. Zabít se dá všechno, ale to byste se museli odnaučit mířit do noh a fulloutit. Pak se nedivte, že vás každý dává. Momentální stav class je dobře vyvážený. Teď se vraťme k původním návrhům na nové classy.

oli221
19-11-14, 18:12
Som PRO "Kentaura" :D ( názov by sa mal zmeniť )

Busox4ever
20-11-14, 17:43
Najprv by som pouvažoval o starých classoch, pretože niekedy mi lezú totálne na nervy. Na COD:MW fy maps som mal pl 32 a nts 5 hral som za ss a nebolo to mozne uhrat, pretoze lamky s fs ma stale davali raketkami, nejak by som to skraslil tu int na raketky aby davali menej dmg ked ma full int.. Dalo sa prec to, ze commando nemoze zabit hraca ktory ma notes na 1 ranu. Podla mna fs dost nerealisticka classa ktora striela raketky. Mohlo by sa s nou nieco spravit. Rusher tiez, idem si s comm 200hp + 104 obrany a hrac s rusherom si napochoduje trafi ma do hrude a padnem jak nic, tiez by som nejak znizil dmg a dal radcej nejake hp za kill ked tak 5hp alebo 10hp viac nie ale urcite znizit dmg minimalne o 20 nakolko ma v jednom naboji viac nabojov, + by som mu znizil kondiciu tiez o takych 20 pretoze ak dostane ranger boty tak ho comm nevie dobehnut, alebo mu nejak tazsie dropnut rangerky. Najprv trosku dat sancu inym hracom aby boli vyrovnanejsie classy a potom nove :) dakujem

Classa menom "rusher" už bola oslabená raz. Avšak ako vidím, napríklad u radarka, má moje hranie rushera uňho trvalé následky, a nočné mory ohladom mojích jednotiek, ktoré som mu vedel uštedriť. Prečo porovnávate rushera s commadom ? Odvoď si úlohu rushera už len z jeho názvu. To, že nevieš zabiť s commandom rushera, ktorý nemá ani slowdown, prosím pekne, je váš problém. Keďže všetci väčšinou bežia oproti nemu ani sa neuhýbate ani nebhopujete, tak sa potom neččudujte, že chytíte HS. Je to len o tom, ako toho rushera hrať vieš, pokial nemáš mušku a trafíš jedným nábojom, ubereš 6hp... Nič mu neuberajte, nemá žiadnu inú schopnosť okrem 10nábojov v dgl, s ktorými by vás mohol ohroziť. S classou Kentaur Súhlasím
:biggrin:.

Mocho
20-11-14, 18:57
Ohledně této "class" by byl problém že mi vůbec nepřežil na začátku.... Po nějakém levelu....(90+) by byl strašně OP už i teďka hrajou dost lidi na malých mapách "FS" a na hunticu by stačily 2 granaty a hned enemy team down.... Prostě já bych řekl NE

slender
22-11-14, 19:23
Co použít to poslední co se z CTF nepoužilo? Dat té nové classe chvilkovou a částečnou neviditelnost (use)??? Zbraň galil, staty si netroufám navrhovat...

shootradar
23-11-14, 20:03
Classa menom "rusher" už bola oslabená raz. Avšak ako vidím, napríklad u radarka, má moje hranie rushera uňho trvalé následky, a nočné mory ohladom mojích jednotiek, ktoré som mu vedel uštedriť. Prečo porovnávate rushera s commadom ? Odvoď si úlohu rushera už len z jeho názvu. To, že nevieš zabiť s commandom rushera, ktorý nemá ani slowdown, prosím pekne, je váš problém. Keďže všetci väčšinou bežia oproti nemu ani sa neuhýbate ani nebhopujete, tak sa potom neččudujte, že chytíte HS. Je to len o tom, ako toho rushera hrať vieš, pokial nemáš mušku a trafíš jedným nábojom, ubereš 6hp... Nič mu neuberajte, nemá žiadnu inú schopnosť okrem 10nábojov v dgl, s ktorými by vás mohol ohroziť. S classou Kentaur Súhlasím
:biggrin:.

Myslíš si že jsi jediný na serveru, kdo hrá rushera? Holt tak obří EGO jako máš ty nemám ani já. A že rusher nemá slowdown? Jakákoliv rána z m3, když už úplně nezastaví, tak aspoň zpomalý natolik, aby dokázal ustupovat a coma to navíc na vteřinu zpomalý natolik, že než nabere zase rychlost z m3 letí další výstřel a už se daleko nehneš. Ale to už záleží jen na hraní, situaci a schopnostech hráčů, ale jak jsem psal, nemá cenu řešit změny rushera, i když ty si nemůžeš něchat ujít jakkoukoliv narážku na mě. Ale jsem rád, že jsi zase ukázal svoji vypatlanost tu, kdy musíš při každé vhodné přílěžitosti do mě nějakým způsobem rýt viz. Avšak ako vidím, napríklad u radarka, má moje hranie rushera uňho trvalé následky, a nočné mory ohladom mojích jednotiek. Hrál jsi proti mě pár map, ale hned asi všechen text musí být o tobě a všechny písně zpívají o tobě že? Příště si radši odpusť jakékoliv narážky na moji stranu, já taky nevyužiju jakékoliv šance do tebe rýt, pokud mě jako teď k tomu nedáš důvod.

Busox4ever
24-11-14, 16:28
Ale no radarko môj, povedzme si na rovinu, pár kôl, ktorých som proti tebe hral, určite nebolo pár, pretože nehrám tretí deň. Tak za toho commanda asi dostatočne hrať nevieš, keďže ti rusher robí väčší problém ako napríklad fs, rambo alebo dokonca sapper. Nevieš počkať za rohom, vytiahnuť dgl alebo glocka a spomaliť aj ty jeho? Já EGO určite vysoké nemám, no takých potratov ako ty nemám rád, a minimálne, keby si bol taký rozumný, ako sa tu prezentuješ, tak v tvojích rokoch si mňa "kida" nevšímaš, maximalne nesedíš za kompom celý deň a robíš so sebou niečo :-) Pretože niekto, komu som uhodil hlavu s rusherom za 700dmg, a vyprovokoval ma svojími pripečenými rečami ohladom toho a neskôr plakal na forku, tak jediný kto je tu vypatlaný, prepáč, si ty :-)

Grakon2702
24-11-14, 17:53
To Commando je trochu problém, protože jakmile v momentě vytáhnu pistole, tak tam začnou lidi nadávat, že jsem lama O_o.

Snowman
01-12-14, 15:15
Takže zdravím.
Môj návrh je class: Defender
Weapon:deagle+shield
Mal by v sebe pasívne zabudovaný SWAT štít + by bol odolný voči autodestrukci
Staty:
INT 0
HP 30
DEF 30
KON 0