PDA

Zobrazit normální verzi : David855 --> piratjo



David855
05-11-14, 22:54
Vypis z konzole:


[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 126620)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'wh'
[AMXBANS] Zabanovany nick(o): < Metin2rey >
[AMXBANS] Tvuj nick: :[FireStrike]:=D@v!d855=
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(o): VALVE_0:0:593448421
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1942617457
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 194.228.32.189
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 194.228.32.189
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < piratjo >
[AMXBANS] Server: csko.cz | OldSchool
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen na steam cs.





Poznamka:






zakoupil sem si novy Pc a zacal hrat jeden z vasich serveru (zombie 2) kdyz sem se po odpoledni pokusil znovu pripojit tak mi tam vyskocilo ze mam ban a ze sem ho dostal na serveru kde sem nikdy nebyl a za nick ktery ani neznam prosim o vysvetleni a pokud nastala chyba tak o unban dekuji (Odeslal sem vypis z konzole)

piratjo
06-11-14, 18:32
Ahoj. Metin2rey obchadza bany prave cez IP adresu. Preto ju nemozem zmazat z banu. Mrzi ma to ale Ub dat nemozem.

// UB. Does ma opravil.

David855
06-11-14, 21:27
Ahoj. Metin2rey obchadza bany prave cez IP adresu. Preto ju nemozem zmazat z banu. Mrzi ma to ale Ub dat nemozem.

ptám se tedy je nějaká možnost jak se znovu hrát na vašich serverech ? neboť pak je tu jen možnost přestoupit na portál Gamesites a hrát na jejich serverech kde se mi to ještě nikdy nestalo ...

Chemo
07-11-14, 00:50
ptám se tedy je nějaká možnost jak se znovu hrát na vašich serverech ? neboť pak je tu jen možnost přestoupit na portál Gamesites a hrát na jejich serverech kde se mi to ještě nikdy nestalo ...

Ahoj, takže v tvojom prípade, ako už spomínal Pirát, sa jedná o zdieľanú ip adresu. Odpoviem ti na tvoju otázku, či je možné hrať na tomto portále aj naďalej, odpoveď: ÁNO.

Musíš si zakúpiť originálnu hru na STEAME, kde budeš mať jedinečné číslo, pri ktorom nebude systém rozoznávať ip adresu, ale len SID. Tu sa dočítaš viac aj o zdieľanej ip aj o kúpe hry.
http://csko.cz/forum/showthread.php?33141-Sd%EDlen%E1-IP

David855
07-11-14, 15:26
Ahoj, takže v tvojom prípade, ako už spomínal Pirát, sa jedná o zdieľanú ip adresu. Odpoviem ti na tvoju otázku, či je možné hrať na tomto portále aj naďalej, odpoveď: ÁNO.

Musíš si zakúpiť originálnu hru na STEAME, kde budeš mať jedinečné číslo, pri ktorom nebude systém rozoznávať ip adresu, ale len SID. Tu sa dočítaš viac aj o zdieľanej ip aj o kúpe hry.
http://csko.cz/forum/showthread.php?33141-Sd%EDlen%E1-IP

Za tento typ hry se mi peníze opravdu dávat něchtějí... takže to asi vyřešit nepujde :( každopádně i po této zkušenosti si vašich serverů vážím a nemám žádné jiné negativní připomínky :)

piratjo
07-11-14, 19:42
UB. Does ma opravil.

David855
07-11-14, 21:19
UB. Does ma opravil.

:)