PDA

Zobrazit normální verzi : /*/N.C.O.P./*/| Fur!en N.B --> :Del!k.: :P vole



Antharax
07-11-14, 21:15
Vypis z konzole:


[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 126831)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'ab'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < /*/N.C.O.P./*/| Fur!en N.B >
[AMXBANS] Tvuj nick: /*/N.C.O.P./*/| Fur!en N.B
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1285679077
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1285679077
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 93.92.49.77
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 93.92.49.77
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < :Del!k.: :P vole >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Furien 3 (de_dust)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj




Poznamka:




Prosim o unban ja vim ze to vypadalo jako bych mel Ab ale trese se mi mys urcite si myslite ze jsou to tupe vymluvy ale prosim o unban nemam zadnou jinou hru jen toto a nic jineho nez na kotelne a na furienech me nebavi prosim o unban omlouvam se za potize

Prosim o unban jsem Furien N.B omlovam se za potize prosim o unban :huh:

Del!k98
07-11-14, 21:18
Ja vedel že si prijedeš po Ub jak minule.S kamošem sme si te dlho spectovali,ale nejak si si to neustražil a zapol si. Tu maš demo. : http://csko.cz/dema?UPD=6bGmlKr7
stači si pozrieť koniec dema.

Antharax
08-11-14, 09:57
Dopbre priznavam se zapl jsem, ale uz jsem si to smazal poznal jsem ze AB je hnus omlouvam se prosim das mi UB?

Omlovam se za potize prosim dej mi UB nemam jinou hru

Del!k98
08-11-14, 10:04
Cheatoval jsem a rád bych opět hrál. Jaké jsou mé možnosti?
Všechny permanentní bany se ruší automaticky po roce od udělení. Pokud vás to mrzí a ještě nevlastníte originální hru, je tu pro vás ještě jedna poslední příležitost, jak si zahrát bez čekání. Připojíte se s originální hrou na kterou se daný ban nevztahuje. Zakoupit ji můžete v oficiálním Steam obchodě nebo přímo od nás, autorizovaného prodejce klíčů.

Antharax
08-11-14, 10:06
Prosim deliku aspon rekni jestli mi ho vubec das, ja vim muzu si za to sam, ale jak uz jsem napsal smazal jsem to je to nanic akorat si stim lidi dosvedcuji ze to jinak nedaji......no tak mam po CSKU no.....

Deliku? prosim dej mi unban nechce se mi cekat rok a kupovat si hry nemuzu prosim ;(

A jestli uz vis ze mi nedas UB tak mi dej UB na 3 dny nebo proste do doby nez najdu Djnema a vysvetlim mu proc uz nikdy nebudu hrat potom my muzes dat znovu ban ;( Na csku je to muj nejlepsi kamarad ;) Ale ty jsi taky vpohode a to nerikam jen kvuli Ub :D i dexter je v pohode umi to hrat a ty taky, chtel bych to umet jako ty :D

Asi mi UB nedas co? :(

Del!k98
08-11-14, 15:57
Promin, ale UB ti nemožem dať.Když sou vanoce su na steamu zlevy aj na csko je zleva (stoji to par Ecok, asi 3 nebo 4 nevim ) To je tvoje jedina šance hrať dal nebo počkať,kym vyprši ban

DarwiN
08-11-14, 15:59
Za cheaty sa Ub nedáva . LOCK

Antharax
08-11-14, 17:12
ach jo..... :( tak to je koec hrani to muzu rovnou prodat PC moje jedina hra v pr**** :(((((( ach boze proc jsem cheatoval nikdy uz nebudu chetovat je to pi****** cheatovat aspon jsem se poucil ale ted je mi naprd pouceni kdyz nemam co hrat :(

Nesmim totiz vrazet prachy do her sice VIP bylo po tajnu je to jen 30Kč :(

Jak sem to tak mohl dosrat :( kurw* jsem bez hry nikdy jsi uz nic asi nezehrajuý CS 1.6 me bavi nejvic a o Furienech ani nemluvim :(

a jak mi muze do **** asi vyprset ban kdyz mam perma?

Boze proc? ;( jak jsem to tak mohl skur*** ;(((

NO ach jo...... tak aspon jsem se priznal ze jsem zapl a nelhal jsem jako nekteri ale stejne meto sere jen aby jste vedeli tak se omlouvam ;(

hofy
08-11-14, 18:32
Dal bych ti originálku, ale není to tvůj první ban (http://www.csko.cz/bans/ban_details.php?bhid=102431), takže nevím, byla by škoda, kdybys ji využil zase k cheatingu.

Antharax
09-11-14, 12:29
Does nechapu

ja mel jen 2 bany a jeden nepravem no..... a ten druhy je tento ale aspon jsem se poucil ze AB je kravina co dela lidi jen slabochy

Ja bych to neviuzil k cheatingu uz jsem to smazal. A za kolik by jsi mi dal original?

Pls odepis co nejrychleji, chci byt co nejbliz k sanci znovu hrat furien :D

A csko :D

hofy
09-11-14, 12:37
Regni se na Steamu a přidej si mě do přátel - http://store.steampowered.com/.

Antharax
09-11-14, 13:24
Takze mi das csko? nebo aspon pujcis abudem se stridat?

nebo jak to bude?

Ok pridam si te potom mi rekni co dal diky. I kdyby jsi mi nepujcil csko nebo nedal byl bych aspon rad ze jsi ochotny ne jako ostatni lidi diky slibuju ze uz nebudu cheatovat

hofy
09-11-14, 13:45
Dám ti cs na tvůj účet, ale musíš si ho založit a přidat si mě.

Antharax
09-11-14, 16:02
OK diky moc

Mas skype?

hofy
09-11-14, 19:47
mám, několik, ale ne pro tyhle účely, přidej si mě na steam

Antharax
09-11-14, 21:14
Nemuzu te na steamu najit a pridat si te :(

Jo, uz te nejspis mam

Už jsem si te pridal

hofy
11-11-14, 16:38
Vyřešeno, už má origo.