PDA

Zobrazit normální verzi : Nemo899 (AB) --> Delik



Nemo899
08-11-14, 16:58
Vypis z konzole:
[indent]
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Zabanovan adminem No Pod Mojko
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Duvod: 'ab'
[AMXBANS] Delka: 'permanentne'
[AMXBANS] Tvoje SteamID: 'VALVE_0:0:1759072147'
[AMXBANS] Tvoje IP: '213.81.218.41'
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz
[AMXBANS] ================================================
[J]aspe[R] :P vole dropped
'Santuzik.^ killed /*/ N.C.O.P./*/|*=* Djnemo with knife
BesT^|->Sta[R]

dostal som ban uplne za nic :/ prosim o unban a nechapem na akom zaklde som ho dostal (AB)

Del!k98
08-11-14, 17:19
Ahoj, na zaklade tochto dema sem dal ban http://csko.cz/dema?UPD=5geO8HFL - Čas 20:31 - Trošičku ti to cuklo na tvojho spoluhrače, mieril si na jeho hs celkom dlho,a až kym skočil dole začal si strielat po Furienovi. a ješte 1 čas a to 21:55 - Ten furien bežal,a tys ponem strielal a cross ti utekal furt za nim,a ku konci ti to cuklo, toto podľe mne nedelaš rukou.

E:Asi sem se urychlil s tymto banem a napsali že je to clear, tak maš UB,Sorry za problemy.

Byznis
08-11-14, 17:32
staci ti jedna ziadost - demo pozriem , nerob viac ziadosti inak dostanes ban aj na forum , k demu sa vyjadri viac adminov

Nemo899
08-11-14, 17:38
prepacte za vela ziadosti ale robim to prvi kra a myslel som si ze mi to neodoslalo.

to cukanie bolo pingom cely den nejede poriadne internet


prepacte za vela ziadosti ale robim to prvi kra a myslel som si ze mi to neodoslalo.

to cukanie bolo pingom cely den nejede poriadne internet

das mi ten UB

Ja fakt nemam Ab a jak nedas mne UB tak daj plas aspon FURIENOVY NB ja si kupim ale nemam ab

Zoyer
09-11-14, 12:00
20:31 tohle "cukani" na ct je podle me zpusobeno mensima lagama a ve spomalenem zaberu muzes videt, ze mu to cuka vedle toho ct.

21:55 za me rozhodne neni ab. sice ho kopiroval, ale delal to rukou. cross lital sem a tam a navic by ho to s tim ab kopirovalo stejne rychle pritom tu to je takove sekane.

za me to je tohle clear

hofy
10-11-14, 09:26
souhlasím s clear

Del!k98
10-11-14, 14:44
Jop napsal sem do editu že sem mu dal UB, koukal sem tky nato že je clear už ma ub, lock