PDA

Zobrazit normální verzi : nový server - hns #2



The Keox
09-11-14, 01:19
tak co vy na to?

píšu protože když se chci přpojit je tam plno..prostě nápad :)

E/ přidaly by se nové mapy,jenom pro tento server

mars369
09-11-14, 14:55
Nó celkom dobrý nápad:-)

The Keox
22-11-14, 02:06
me uz to nebaví,ostatní servery jako aim,dm atd. Ty sou Žádané a poŘád se tam nĚco ŘeŠí ale hns kaŽdej pŘehlíŽí.

Paulie
25-12-15, 17:58
Souhlasím s návrhem jsem pro HNS #2 z důvodů jaké zde uváděl (je tam většinou plno)..

Reflex.
25-12-15, 18:07
Vsak su 3 hns servery, naco zakladat dalsie.

Paulie
25-12-15, 23:26
Jsou 2 HNS servery HNS a HNS Training.. HNS je většinou plné proč nezaložit.. Zase říkám máto své mínus plus

LejS
27-12-15, 20:53
Ahoj! :)

Keď som si prečítal túto tému tak som skôr Reflexovho názoru

Aby som sa tak zo začiatku priznal tak HNS som začal hrať trošku aktívnejšie. A mne príde že tie servery sú tak "akurát"
Tým myslím že sú tam spoľahlivý Admini , mapy sú tam poriešené a príkazy.!!! :)

Podľa môjho názoru není čo riešiť. HNS #2 by bolo zbytočné zakládať , a to preto lebo je tam aktivita akurát. na c21 tam pribudne niekedy aj skoro full server , na HNS hrajú niektorý aktívne aj 4hodiny a HNS training je skôr na trénovanie Jumpov.
Ale čo už. Podľa mňa tvojho názoru sú asi 20% hráčov Hide Seeku ktorým chýba trošku viac serverov. No neviem... Ako je tu u Kotla a u ostatných ale ja som teda PROTI takýmto veciam... Podľa mňa Kotelna je vpohode až nato že odišli asi 10% z A-Teamu. Ale to sem nepatrí.

ZÁVER: Je to tak 50 na 50%... Trebalo by to nejak podať adminovi aby ste sa dohodli.
Neviem čo mám k tomu povedať :D asi nie

MartyEE
29-12-15, 23:31
TISIC HNS? :D Neeee, stači ten 1 :) :thumsup4: PROTI BTW: moc casto sa nestretavam s tym, ze by tam bolo plno .. :p

E: c21 - su tam ine mapy a dalsie sloty

Reflex.
29-12-15, 23:41
Zbytocne tema toto, su 3 hns servery, naco zahladat dalsie?
Ak by aj bol hns plny, tak je tam c21 a hnstraining, a tie su zriedkavo plne.