PDA

Zobrazit normální verzi : [ demo k posouzení ] *PAKO* --> oli221



PAKO2650
09-11-14, 15:07
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 127026)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'WH'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < *PAKO* >
[AMXBANS] Tvuj nick: *PAKO*
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(0): VALVE_0:0:715215758
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:178766989
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 88.212.36.51
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 88.212.36.51
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < oli221 >
[AMXBANS] Server: csko.cz | COD:MW 1. - 1 item
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] =================================





Poznamka:






Dobry den, ako prve by som rad videl demo aby som vedel zaco som to vlastne dostal BAN. Nebudem sa tu zatial rozpisovat, chcem vidiet to DEMO, cheaty nemam a prave preto to chcem vidiet.

Dakujem.

oli221
09-11-14, 15:11
ahoj, demo - http://csko.cz/dema?UPD=RKJw3fZD

piratjo
09-11-14, 15:18
Zdravim. WH.

PAKO2650
09-11-14, 16:19
Pozrel som si to DEMO, nechápem ale kde sakra vidíš to WH??? Ak sú dobré sluchátka, a ako skoro každý nepozná walk chôdzu tak veľmi lahko rozoznáš kde sa nepriateľ nachádza. Ďalšia vec, reflexi mám celkom dobre a keď hrám csko tak som plne sústredení, stačí ak uvidím kúsok ruky a už strieľam.. K tomu ale treba trénovať a trénovať, a ja čo to mám už odohraté. Sluchátka aj myš mám od GX Gaming kde je to fakt kvalitné a prispôsobené na hranie.

Ak ste si ale 100% istý tím WH, i ked to nieje pravda.. Hádat sa tu s Vami vôbec nechcem, nemám na to náladu... Je možné si kúpit UNBAN?? Server som si oblúbil, dokonca som si kúpil VIP, a hned ban za WH, žiadne Wh nemám.

oli221
09-11-14, 16:42
Ak sa potvrdí, že máš wh UB nebude možný, ale budeš si môcť kúpiť orginálnu hru na steame, a hrať dalej.

PAKO2650
09-11-14, 17:08
A kedy sa rozhodnete?? Ale toto mi príde celkom nespravodlivé, denno-denne tam chodia hráči s ABčkom, Whčkom, Speedhackoma to vyzerá inak ako toto... Vôbec nechápem ako ta napadlo že ja mám wh. S cheatmi to vyzerá inak... Niekto hra trošku lepšie ako by mal, alebo ma štastie a už ma ban?

Steam som mal, ale ukradli mi ho. Nový či chcem, to neviem.

oli221
09-11-14, 17:15
Stačí počkať na vyjadrenie dalších adminov.

E: Hraješ na dvoch PC ?

PAKO2650
09-11-14, 17:29
Nie, to sa mi len mení IP kvôli práci ak smeruješ k tomu.

V podstate po zmene IP sa môžem pripojiť na server. Už som to raz skúšal keď som mal ban za reklamu, ide to ale free proxy servery sú pomale.. A tím pádom celé csko nenormálne laguje čiže sa to neoplatí.

PAKO2650
10-11-14, 15:52
Môžem poprosiť ostatných adminov aby sa vyjadrili???

Dakujem.

Chemo
11-11-14, 16:48
Za mňa tam je WH.

PAKO2650
11-11-14, 20:27
... Pozeráte vôbec to demo??? Ako podla toho môžte povedať že je tam wh??? Alebo sa Vám nechce a iba automatický píšete že je?? Ach jooo...

matis
12-11-14, 19:35
za mna wh + nejaky bhop script

oli221
12-11-14, 19:46
Tiež si myslím, že ma ten bhop script, ale vzhľadom k tomu wh som to neriešil.

PAKO2650
12-11-14, 20:55
Sakra... chlapci aké drogy beriete? Extáza nieje dobrá droga... Potom máte halušky a banujete hráčov ktorý to vedia hrat lebo vidíte wh bhop (jasne už hackujeeem lebo niečo viem)... Bhop, bože bhop vie každý kto ma nastavené skákanie na krúžku a dokáže intenzívne stláčat A a potom D... ja to ale nemám na A D ale mouse 5 a mouse 6 čím je to ešte lahšie... A ja ako fanúšik Jump, surf, bhop serverov také veci ovládam. -_- Toto je už nenormálne, speed-hack tam nevidíte? A abčko? A čo ja viem ešte aké hacki existujú ale podla mňa keby ste mohli tak tu napíšete všetky.

Neberte to ako hejt, a som rád že aspoň niečo robíte a nespíte. Ale denne máte na servery hráčov na ktorých je vidno že majú hacki. Dieruju cez steny hlavy, a podobne blbosti robia. A ja, normálne hrám a vidíte tam wh? Kde konkrétne??
Podla mňa to je kvôli tomu že hrám non-steam a proste to viem (Niektorí chlapci proste závidia), a načo by mi bol steam keď hra je volne dostupná na internete? načo mínat zbytočné peniaze? Nieje medzi tím skoro žiaden rozdiel. Tak či tak sa dá strielat, skákat a tak dalej.

Ak som Vás urazil tak prepáčte, ale urazili ste ma aj Vy. BAN za WH? bhop script? To neviete bhop?

Zaujímalo by ma čo by ste povedali keby napr. markellof prišiel non-steam na ten server a hral tak ako hrá.. Ban by mal po prvom kole? A iný Gameri?
Pozrite si videa ako niektorý ľudia hrajú, ak proste počujem že tam ide.. tak čo mám naschvál mierit inde lebo je to na ban počúvat?
Ste zvyknutý na lami a keď sa objaví niekto dobrý tak je to "cheater".

A neviem ktorý krát to tu už píšem. Ale bhop script? Ste prehnali, toto ma dost nasralo.. Bhop viem už dlho, tréningom som si ho proste tak natrénoval že je to pre mna prirodzené jak pohyb s tlačítkom W.
A WH, to ma tiež nasralo ale nejak som to neprejavoval a ani neriešil lebo som dúfal že tento omyl sa vyrieši ale tak vidím že toto je nonsens čo tu čítam a vidím.
Csko hrám už od Beta verzií, začal som na prelome 1999/2000(vtedy ešte ani nebol multiplayer) až do teraz(samozrejme s pauzami) a toto sa mi nestalo žeby som dostal ban za SKILL s maskovaním "WH". Niektorý parchanti vtedy ešte ani neboli na svete a teraz ma súdia.

Chodte sa učiť bhop, a nerobte s komára somára!!! Domluveno, ospravedlňujem sa za urážky, opakovanie ale také nervy ste mi urobili.

matis
12-11-14, 21:10
chlapce hra je volne siritelna?, je to crack a tym okradate firmu Valve...

za dalsie, mas slabe argumenty, na svoju obhajobu a za dalsie, videl som plno profi bhoperov ale takyto pohyb ako je v case od 13:27 som este nevidel....

ale aby si nepovedal, tak tu su nejake casy>

13:14 - presne nanho
13:35 - detto
14:32 - detto
15:22 - raketa do kat? preco?
15:24 - raketa na mid? preco?

PAKO2650
12-11-14, 21:34
Každý každého okráda.

Tak už vidíš..

Presne na neho?? rozmýšlam, počúvam, uvažujem a predpokladám. -_- Idem na to takticky, tak to ma byt. Ty ked počuješ že niekto vybehuje priamo pred tebou tak sa otočiš a budeš čakat nepriatela niekde za Tebou?? Potom musíš byt riadny skill, to sa radšej daj na písanie príbehov, to ti ide lepšie (hah).

Chemo
12-11-14, 22:33
Tiež sa mi tam ten bhop nezdal, ale reason je WH, tak som to neriešil, výsledok je aj tak rovnaký.

fnyy
13-11-14, 00:10
jasny wallhack neni o cem

metriox
13-11-14, 04:48
WH+bhop script.

matis
13-11-14, 07:59
Každý každého okráda.

Tak už vidíš..

Presne na neho?? rozmýšlam, počúvam, uvažujem a predpokladám. -_- Idem na to takticky, tak to ma byt. Ty ked počuješ že niekto vybehuje priamo pred tebou tak sa otočiš a budeš čakat nepriatela niekde za Tebou?? Potom musíš byt riadny skill, to sa radšej daj na písanie príbehov, to ti ide lepšie (hah).

Tak ty si teda riadny zufalec...takticky predmierujes na supera, tak nas este nieco nauc, ked si taky skill, ale nad tymi pribehmi som rozmyslal, asi to skusim....:D