PDA

Zobrazit normální verzi : So'oF - Přehazuje od CT k T bez důvodu...



*DANGEROUS*[P]!PA-23
09-11-14, 15:15
Ahoj, dneska sem hrál na mapě jb_cp_assis (byl jsem CT) a dal jsem "První reakce s výhodou na napsání slova stopky" A jako první to napsal hráč So'oN a napsal to takhle "Stopky", tak jsem mu dal výhofu a hráč So'oF mi začal nadávat, že neznám pravidla, že to MUSÍ být jen s malým, že to není věta a když mu tam pár dalších lidí říkalo, že to tak není, že je to jedno, tak si pořad mlel svoje a pak mi začal říkat, že nadržuji a přitom hráče So'oN ani neznám... Ale o to nejde, potom mi řekl, že jestli mu tu výhodu nevezmu zpět, že mě přesune a já jsem mu řekl, že mu jí brát nebudu, když to měl jako 1. správně a on řekl jak chceš a přesunul mě... A píšu to sem, protože mě štve, že využívá toho, že může přehazovat hráče... A je to nespravedlivý.. A navíc jsem pak musel dalších 5 minut čekat a koukat na to, jak ostatní hrají, zatím, co já jsem nemohl, protože jsem byl mrtvý...

Hráč: So'oF
Server: JB 6
IP: 109.202.90.22
ID: STEAM_0:0:78200140

Grakon2702
09-11-14, 17:27
Stížnost je oprávněná, na psaní slov na výhodu není přesně definováno pravidlo, takže je jedno jestli se to píše s velkým nebo malým písmem.

hofy
09-11-14, 19:13
Za chování spešla se omlouvám, poučil jsem ho, aby se situace už neopakovala. Díky za připomínku.