PDA

Zobrazit normální verzi : Cheatery



Matej 7
09-11-14, 18:07
čaute, chcem sa posťažovať ale nie na cheaterov ale na ADMINOV lebo to tu je fakt banda neschopných adminov, spamujem cez "!" stale niekoho hlasim ale nikdy nikto nepríde už stým niečo robte bože adminov vobec neberete ale to že by aspon 1 prišiel na ten server tak to nie, fakt horších adminov som nevidel.. sami cheateri a žiaden admin nepríde, a dobre viete že toto nie je len môj názor nikto sa tu o tie servery nestara a kludne mi aj nadavajte aj tak mám pravdu..

Invisible
09-11-14, 18:10
Tak jdi do hltv a natoč to ne ? Nebo normálně do spectu.

hofy
09-11-14, 19:24
Bohužel v danou dobu byli online jen tři admini a já jsem řešil cheaty na knife3. Možná by tedy bylo lepší napsat nick cheatera, aby se mohla situace vyřešit zpětně.

*[D]uMb1X^
27047-1411091737-de_inferno.zip (http://csko.cz/hltv/27047/27047-1411091737-de_inferno.zip) (připojen cca posledních 10 minut z hltv)

piratjo
10-11-14, 12:13
Ahoj. Lepsie je pouzit prikaz /cheater, kde vyberies nick a dovod. Predtym ako zacnes niekoho obvinovat si to najskor over ci hrac naozaj nieco ma. Pretoze za zbytocny fail spaming zacinam davat tyzden ban. Hlasenia tu nie su pre srandu.

matis
10-11-14, 19:55
Uz ked sme pri stazovani, rad by som sa postazoval na politicku situaciu na Slovensku, moje deti doma placu, ze nemaju co jest, ale pritom poslanci vlastia rodinne domy v Chorvatsku, este aj ten net je drahy, ale musim si ho platit, aby som chodil na hlasenia cheaterov....uz som aj sefovi v praci hovoril, ze mi musi dat volno, aby mi nahodou nejaky nepreklzol pomedzi prsty...sak vies ako sa hovori, cert nikdy nespi, v nasom pripade, cheater nikdy nespi....takze beriem prasku proti spaniu, ale i napriek tomu nastala tato neprijemna situacia....zial chyba bude u provaidera, ze ponuka free IP, resp. dynamiku....

hadam sa to konecne zmeni a budem zarabat dost, aby som nakrmil doma hladne krky...

Cocacola
10-11-14, 19:55
Matej : Pokud napíšeš adminovi přes "!" nebo /cheater ... admin příjde , ale jestli ten daný hráč ban nedostane tak je clear.
Je zbytečné spamovat .. zbytečně si přitěžuješ :)

Matej 7
15-11-14, 21:02
Piratjo tak pre tvoju zaujímavosť viem rozoznať či má niečo hráč alebo nie. Mám už niekoľko hodín nahrate, mám aj skusenosti s adminovaním a viem rozoznať cheatera, vždy keď som hlasil alebo banoval bolo to 100% tak nerob zomna niekoho čo nevie rozoznať cheatera.