PDA

Zobrazit normální verzi : Neustálé lagy!



Cocacola
09-11-14, 18:08
Zdravím, Mám problém s lagama.
(např. příjdu si ráno zahrát lagy nemám, příjdu večer ping "600" lagy jak sviňa!)

Neexistuje na to nějaké řešení jak lagům předejít?

Děkuji moc by jste mi pohohli :))

Grakon2702
09-11-14, 18:29
Máš sdílenou IP adresu? Je možné, že ve tvém okolí lidé večer zatežují společnou síť. To by vysvětlovalo, proč ráno lagy nemáš a večer zase ano.

Cocacola
09-11-14, 19:21
Ano mám sdílenou Ip (taktéž na ní mám permu, díky nějakému hodnému chlapečkovi) Díky je to možné :)

hofy
09-11-14, 19:34
Jediné řešení bude asi změna poskytovatele připojení.

Cocacola
09-11-14, 19:43
Díky :)


E: Je , ale divné že např. na serveru Fun lagy mám , ale když příjdu na JB tak přestanou..

ShifterCZ
23-11-14, 19:16
Díky :)


E: Je , ale divné že např. na serveru Fun lagy mám , ale když příjdu na JB tak přestanou..

Prosím, mohly by jste vy lidi neříkat jen lagy? To je jako "něco mi tu nejde". Je rozdíl v lagu FPSkovém a pingovém, díky.

Zkus napsat do příkazového řádku tohle:


ping -n 20 -l 1024 csko.cz

A pošli mi výsledky.

případně místo csko.cz použij IP adresu fun serveru a IP adresu JB serveru a pošli všechny 3 výsledky (csko.cz,fun,jb)

Edit:
místo -l 1024 mi pošli i výsledky z 512 a 256, tedy 18 výsledků.

re1ease
23-11-14, 20:50
To me taky delalo prisel jsem rano nebo odpoledne na knife mel lagy jsem nemel kdyz jsem prisel vecer tak pohoda a ted to mam naopak podle me bude pretizena sit

ShifterCZ
23-11-14, 20:59
To me taky delalo prisel jsem rano nebo odpoledne na knife mel lagy jsem nemel kdyz jsem prisel vecer tak pohoda a ted to mam naopak podle me bude pretizena sit

Ano, proto chcu ty výsledky pingu od něj s různýma serverama a počtem bajtů.
Btw: připomněl jsi mi říct, jestli byl na JB jindy než na funu.. ať to zkusí taky. Díky
Edit: Jo aha, ty jsi psal to s tím, ráno a večer :D No, co máš za typ připojení?

Cocacola
12-03-15, 21:42
Ano, proto chcu ty výsledky pingu od něj s různýma serverama a počtem bajtů.
Btw: připomněl jsi mi říct, jestlná i byl na JB jindy než na funu.. ať to zkusí taky. Díky
Edit: Jo aha, ty jsi psal to s tím, ráno a večer :D No, co máš za typ připojení?

Dělalo mi to jen na AIM serverech na JB ne.
Teď už takové problémy nemám a všiml jsem si že ani ostatní hráči nespamují : "lagy!!"
Možná to bude tím novým hostingem, nevím.

Ridik :D
13-03-15, 14:19
vyprumeruj si kvalitu pripojeni k netu a ping za celej den a zjistis kde je problem pokud je cela vesnice pripojena na jeden bod tak to muze bejt ten problem.