PDA

Zobrazit normální verzi : WH DM FFA Chcípni,nulo



Invisible
09-11-14, 18:54
Ahoj mám tu další možné wh, ale nepříjde mi to až tak. Ale radši preventivně to sem dám. Demo k dostání tu --------> http://csko.cz/dema?UPD=C0fQXcgA.
Ale JSOU tam momenty kdy to wh může být. :) :D

piratjo
10-11-14, 12:23
Zdravim. Clear.

Invisible
10-11-14, 16:07
Ahoj, koukni demo ještě jednou sám prosím. Potom ti dám své časy které se mi nelíbí. Ale omlouvám se všem adminům co to sledovali, je to má chyba. Do příštích hlašení se budu snažit aby všechno bylo banned.

Invisible
10-11-14, 16:34
Takže co se mi na tom nelíbí, hned ten začátek jak walkuje(+ mu míří rovnou na palici, ale potom si nějak dle mne hejbnul s myší). Pak se spawne někde u toho t spawnu, bylo tam nějaký to t myslim proběhlo kolem tý bedny a mířil přímo na hlavu když šel na přes tu bednu. Pak ho zabil popošel, tam se spawlo ct, on si zkontroloval zem jestli někdo jde, a když ho viděl jak jde tak vykoukl a zabil ho, potom šel k těm dveřím když sejdete pravou stranou t spawn, tam se spawnul Multi cavo. To slyšet sice možná mohl, ale taky mu multak v klidu mohl jít k t spawnu. A zabít ho ze zadu, a když se spawnul tak miřil na ty dveře kde je spawn. Tak si kontroloval kam jak koukal do tý zdi, pak posunul jeho cross aby to měl přesně na hlavu až vyjde. Potom šel k tomu longu tam byl stim knifem, to ct se tam hýbalo. Nevykukovalo ale on střílel tam kam on běhal. Vzhledem k tomu bych chtěl aby se podíval Matis, a Zoyer.

Víš že za takovejhlech psaní krávovinek ja ban ? ;)

Zoyer
10-11-14, 17:49
napsal jsi, ze napises casy, ale porad je tu nevidim :D Nebudu dedukaovat co presne jsi tim pak, potom atd. myslel

jsou tam takove divne momentky, ale na ban to rozhodne nestaci

Invisible
10-11-14, 17:50
Jo napíšu časy počkej chvilinku :D Pak to editnu :D takže první je 0:1 kde mu mířil rovnou na palici a jak vykoukl z tý bedny tak hned mířil na něj, a to měl v pozadí tolik střeleb. 0:7 tam rovnou střílí do místa kde je zrovna takže to tý bedny. potom 0:14 to sice slyší, ale koukne se do země tím si to zkontroluje a jde mu dát hs jak prochází katy. potom 0:29:57 ale toto SI ZPOMALTE NA 2X mohl být aj u tamtěch beden ale on si vyskočil a ve skoku mu dal už hs toto je čisté wh podle mne. to jsou první čtyři fakta které nechápu jak mohl vědět. U toho 0:7 to tak není vidět.

SGP_
10-11-14, 19:20
0:29:27 = No já nevím, neviděl ho ale koukal se tam (čekal kdy vyjde). Koukl znova a uviděl ho, skočil a dal hlavu.
0:7 = Takhle já taky děruju bednu, když vím na 100%, že tam je.
0:14 = Slovo proti slovu. Koukl se do země aby se ujistil, či mu omylem sjela myš?

Za mě je čistý, ale moje slovo oproti pirátovu a dalším adminům nemá váhu.

matis
10-11-14, 19:21
demo clear, a tie casy co si vypisal tam ani nie su...

E > asi to mam bugnute

Invisible
10-11-14, 20:07
http://csko.cz/hltv/27033/27033-1411091734-de_dust2.zip tu máš rovnou hltv a mužete se kouknout oba

Invisible
10-11-14, 20:08
říkám je to bugnute u všech není to má chyba, bude třeba hltv
A koukni se demo potom posuzuj koukal jsem hltv a tam to je celkem výrazně vidět. A to že mu sjela myš je pěkná krávovina, proč by tam jinak chodil ? A to v 0:29:57 jen taková náhoda nebyla asi si neviděl jak mu lítal cross a koukal se do země jak jde až věděl že tam pořádně doskočí tak skočil a dal mu hs. A spawnul se na konci tamtoho... Rozhodně chci aby jste se koukli hltv.

ParadoXX
10-11-14, 22:37
hltv clear

Piplap Kaufland
10-11-14, 22:41
Ok, budu to brát tak že jsem dosáhl nehorazneho failu, ale stejně necham ještě beea se na to kouknout
E: + chci aby nějaký poctivec to koukl rovnou celé