PDA

Zobrazit normální verzi : prypiat (?) --> piratjo



yadort
10-11-14, 15:46
http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=127137

piratjo
10-11-14, 16:09
Ahoj. Hod sem vypis z konzoly. Dakujem.

// byt moderator mas ban aj na forum, za to co tu predvadzas, DEMO ani UB necakaj LOCK.

// mas palec hore odo mna, spravny pristup, dema sa dockas, za rok.

//
Řešit něco s takovým tardem ani snad nemá cenu,každý normalní admin by to demo dodal a nepsal mi do zpráv a sem sračky tipu "dema se nedočkáš,na demo zapomen a adalších 2d154dd45x"
díky za pozornost -peace

Dodat demo ti nemusim, kedze si si ty chytrak vytvoril vypis so zdielanou IP. A ty si vypisoval spravy mne, nie ja tebe. S klamarmi sa nepotrebujem o niecom dohadovat. Inak to peace si strc za klobuk.

yadort
10-11-14, 18:27
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 125476)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'wh'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < prypiat. >
[AMXBANS] Tvuj nick: knot
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(0): VALVE_0:0:808578596
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:255332485
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 31.192.85.112
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 31.192.85.112
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < piratjo >
[AMXBANS] Server: csko.cz | COD:MW

demo mrdkomoute
edit : byt moderator lel? zachvilku tímto postupem se k tomu dopracuješ neboj,na codě jsem tě ani 1 neviděl,nevím jestli hraješ pod jiným jmeném..podle mně ani ten mod neznáš a jen banovat^^jen čekáš na hlášení a tu na foru abys mněl 1+ ban lel

matis
10-11-14, 19:39
ty vies co znamena neupraveny vypis?

yadort
11-11-14, 05:23
toto není možné jakej ty seš s prominutím dement,co to je za přístup admina? Oli mi psal že máš 2 dema tak proč sem ty dema nedáš? nebo snad žádné demo nemáš a nechceš si pojebat to tvoje ultraadminskéego? lel
pokud sem nedá ten tard demo do 12:00,matis můžeš lock.Řešit něco s takovým tardem ani snad nemá cenu,každý normalní admin by to demo dodal a nepsal mi do zpráv a sem sračky tipu "dema se nedočkáš,na demo zapomen a adalších 2d154dd45x"
díky za pozornost -peace

piratjo
11-11-14, 08:41
Ahoj. Hracom, ktori si nevedia s vypisom poradit sami, a spravaju sa slusne, ochotne pomozem. Doplnim vypis z banlistu a dodavam hned aj demo. Aj ked pri zdielanej IP neviem ci vobec niekto tie dema pozera.

Ale ty? Poslal si mi toto: knot: bež se zahrabat kryple hnusný,doufám že skapeš na ebolu mrdkomoute
To je pristup obycajneho hovada z chlieva. Za toto ty nieco odo mna chces? Tak podme podla pravidiel, nech to mame za sebou.

Dodal si odkaz na ban. Poprosil som ta o vypis z konzoly. Vypisal si si ho sam. Ako zabanovane VID si tam stiahol nejake cudzie z tohto banu http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=125476 , ktory bol udeleny pred dvoma tyzdnami. Ban som ti dal v hre, teda ti tam nemoze vyskocit styl nicku, ktory pouzivam tu na fore. Si klamar.

Podla tvojho sfalsovaneho vypisu mas zdielanu IP. Demo dodat nemusim. A garantujem ti, ak sa napojis s inou IP na NS verzii, dam ti ban za obchadzanie a stretneme sa tu znova.

LOCK.

fnyy
11-11-14, 11:40
Ban na forum+ban do hry.Co jinyho s tebou.

yadort
11-11-14, 15:32
na forko mi klidne dajte ban lel sa pojebem z toho :(( lock